Вхід Реєстрація

Anastasia Zhivotenko

Ведучий

« ТВОЄ СВЯТО В НАДІЙНИХ РУКАХ» Чи любите Ви емоції так, як люблю їх Я ? Тоді WELCOME. *І я дещо про Вас знаю. Знаю, що вам подобається професіоналізм, інтелект, харизма, оригінальність та якість. І саме тому я готова бути ведучою вашого ідеального свята. КрЕаТиВнА...ПрОФЕсІйНа... ВеСеЛа...ДрАйВоВа... сповнена щирого душевного ГуМоРу ВеДуЧа  Анастасія Животенко – ось головна родзинка, якої Ви так потребуєте на власному святі!!! *Учасник Міжнародної Ассоціації Ведучих "HolidayEvent" та "EVENTPLATFORMA" *Досвід роботи в Event сфері - більше 10 років, проведення різних заходів будь-якого масштабу. -Працюю в будь-якій точці України,куди веде хоча б одна дорога! - В будь-якому закладі, де є хоча б одна розетка! *Проводжу весілля так, щоб батьки молодих сказали- « це було круто», а тьотя з Італії вигукувала - «belissimo» *Робота з різними аудиторіями ( по кількості, демографії та психографії) Постійно оновлюється програма!!! Працюю в команді з Dj( звукооператор) власне звукове та світлове обладнання, спецефекти. Кожен сценарій є індивідуальним, і підготую для Вас, лише під вашу подію. Усі Ваші побажання будуть враховані та включені до програми. Я знаю як перетворити Ваше свято на унікальну подію! Буде ВЕСЕЛО, СТИЛЬНО, НЕСТАНДАРТНО, БЕЗ пошлості! ДЯКУЮ, що Ви зацікавились моїми послугами, і я радо зустрінусь з Вами, саме на Вашому святі, яке ми разом зробимо НеЗаБуТнІм! https://www.instagram.com/anastasiya_veducha/?hl=ru https://www.facebook.com/voloshka.foto

Читати далі
  • Портфоліо
  • Відгуки (11)
Руслана Руслана
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Дорога наша Анастасія. Дякуюємо за наше шалене, романтичне, веселе і водночас ніжне весілля. За лічині дні ви підготувались до нашого самого найкращого дня. Який ми будемо пам'ятати з усмішкою на обличчі все життя. Ми щиро дякуюємо за вашу роботу за вашу турботу. Мені було дуже приємно коли ви за мене хвилювались і підказували. З вами було легко і круто працювати. Ви наша умнічка. Любимо, цілуємо і ще зустрінемось. Даруйте людям свято у Вас це круто виходить)))))

Відгук написаний: 22.06.2021
Sergey Mishutin Sergey Mishutin
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Дякуємо Насті за неймовірно тепле свято. Вона змогла перетворити звичайний вечір у весільну казку і задіяла кожного у її створенні. Повністю підлаштувалася до нас, як до весільної пари і ми ні за що не переймались. Організувала надзвичайне шоу і презентувала нас у найкращих фарбах. Дуже дякуємо))

Відгук написаний: 27.10.2020
Яна Шевченко Яна Шевченко
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Дуже дякую Насті за таке круте проведення весілля, все було саме так як ми хотіли

Відгук написаний: 08.10.2020
Svetlana Renskaya Svetlana Renskaya
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Огромные спасибо тебе Настенька, ты лучшая ❤

Відгук написаний: 23.08.2020
Ольга Владимировна Ольга Владимировна
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Лучшая ведущая Черкас.Море позетива,гости в восторге.Свадьбу провела профессионально интересно креативно.Приглашайте Анастасию на свои праздники вы не пожалеете.

Відгук написаний: 20.07.2020

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь