Вхід Реєстрація

Anastasia Zhivotenko

Ведучий

КрЕаТиВнА...ПрОфЕсІйНа... ВеСеЛа...ДрАйВоВа... сповнена щирого душевного ГуМоРу ведуча - ось головна родзинка, якої Ви так потребуєте на власному святі! Проводжу свята в м. Черкаси та області !!!Мій досвід в роботі ведучої та тамади понад 9 років...Учасник Міжнародної Ассоціації Ведучих " HolidayEvent" та " EVENTPLATFORMA" !А головне те, що це не просто робота, а покликання душі, коли робиш те, що подобається!*Авторські програми, ігрові блоки, ігротанці, інтерактиви, Флеш-моби, відеосюрприз , Love story....* Весільні обряди та традиції - підбираю особисто на любий вік та стиль свята!* Переробленні пісні власної творчості ( співаю Я , а Ви допомагаїте, танцями та співами) !!!* Костюмовані конкурси та шоу;( за бажанням) *Ігрові блоки на проекторі та ін....Кожен сценарій є індивідуальним, і підготую для Вас, лише під вашу подію. Усі Ваші побажання будуть враховані та включені до програми.Програма постійно оновлюється!!!Якщо бажаєте, щоб Ваше свято грало неперевершеними барвами емоцій та щирих почуттів, було наповнене добротним гумором і яскравими «перлами» від гостей, щоб усе було вчасно, влучно і під контролем – значить нам по дорозі!!!Я знаю як перетворити Ваше свято на унікальну подію! Буде ВЕСЕЛО, СТИЛЬНО, НЕСТАНДАРТНО, БЕЗ пошлості!Дякую що Ви зацікавились моїми послугами, і я радо зустрінусь з Вами саме на Вашому святі, яке ми разом зробимо незабутнім!ВЕСЕЛО ТА НЕЗАБУТНЬО ПРОВЕДУ:-ВЕСІЛЛЯ- ВИЇЗНА ЦЕРЕМОНІЯ;-ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ;-ХРЕСТИНИ-КОРПОРАТИВИ;-ВИПУСКНИЙ;-ПРОМОАКЦІЇ;-ВІДКРИТТЯ МАГАЗИНУ та ін...... !!! Якщо у Вас є необхідність в проведенні будь-якого соціального проекта- Я буду рада стати його ведучою БЕЗКОШТОВНО!!!Ваше свято повинно бути найкращим!!!З повагою тамада та ведуча Вашого свята!!!

Читати далі
  • Портфоліо
  • Відгуки (7)
Ольга Владимировна Ольга Владимировна
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Лучшая ведущая Черкас.Море позетива,гости в восторге.Свадьбу провела профессионально интересно креативно.Приглашайте Анастасию на свои праздники вы не пожалеете.

Відгук написаний: 20.07.2020
Настя Коняева Настя Коняева
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Хочу щиро подякувати Анастасії за чудово проведене весілля. Всі гості були в захваті і ніхто не сумував. Завдяки Анастасії цей день був дійсно незабутній)

Відгук написаний: 20.07.2020
Наталія Низенко Наталія Низенко
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Aнастасія - справжній професіонал своєї справи! Вона просто неймовірна ведуча з великої літери! Якщо вам потрібні: позитивна енергетика, веселі конкурси та радісні посмішки на ваших обличчях - це саме та ведуча, яку ви шукаєте!!! Особливо хочеться висловити подяку за проведення нашого весілля!!! Це було неймовірно!,Щиро дякуємо Вам! Зповагою Руслан та Наталія)))

Відгук написаний: 30.01.2020
Svitlana Cherepenko Svitlana Cherepenko
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Професійна, талановита, позитивна ведуча. Поспілкувавшись з Анастасією відразу розумієш, що це людина щира, комунікабельна, відверта на яку можна покластися. Завжди вислухає, зрозуміє, врахує всі ваші побажання щодо проведення свята. Проведе його бездоганно. Ми та гості були дуже задоволені. День народження мого чоловіка пройшло вдало, весело, драйвово, з гумором. Щиро дякуємо Анастасії за відмінно проведену роботу. Бажаємо надалі нових проектів та творчого вогнику, натхнення в роботі.

Відгук написаний: 30.01.2020
Клим Мельников Клим Мельников
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Очень талантливый ведущий и просто прекрасный человек!!! Анастасия, хотим поблагодарить Вас за прекрасно проведенную свадьбу, это было невероятно круто, весело, позитивно, все гости были в восторге. Веселые конкурсы, море улыбок и радостные лица гостей, останутся в нашей памяти навсегда. Низкий поклон и огромной удачи в вашей яркой жизни...) З огромной любовью и уважением Клим и Анастасия)!!!

Відгук написаний: 07.12.2019

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь