Вхід Реєстрація

Монограма на весілля: вишукане оформлення свята

З кожним роком у весільній моді можна спостерігати певні тенденції: іноді це стиль оформлення, наприклад, геометрія, виражена в декорі на столах, в залі, в торті, іноді мода на певний формат: в останні роки на open air заходи з барбекю. Але прикрасою весілля може бути не тільки щось ультрасучасне: деякі ідеї з багатовіковою історією можуть стати справжньою "родзинкою" вашого свята. Монограма на весілля - одна з них. Що таке монограма, навіщо вона потрібна вашому весіллю і як її зробити - розповімо в цьому матеріалі!

Монограма: що це таке?

Монограма (від гр. "один" і "буква") означає знак, створений з переплетених, з'єднаних або розміщених поруч букв імені і прізвища. Ще до нашої ери монограми з'явилися на найдавніших монетах і символізували міста, в яких "ходив" грошовий знак. Пізніше буквений символ зашифровував в собі ініціали володарів, знатних родів, родин, королівських династій, розміщувався на гербах і медалях.

весільна монограма

Монограма - дуже важливий символ в сфері культури і мистецтва. За допомогою химерно зображених ініціалів творці полотен, скульптур та інших творів мистецтва відзначали своє авторство. Варто наголосити, що не завжди такий підпис складалася з одних букв: складний вензель, як правило, доповнювали лінії, символи і малюнки. Для впізнаваності художники та інші великі уми розміщували гарно написані літери завжди в одному і тому ж місці, на кожному своєму творінні.

Монограма на весілля: створюємо сімейний герб

Створювати монограму на весілля - дуже модна і стильна тенденція. Майстерно зображені ініціали стають одним з ключових інструментів, що дозволяє зробити весільний декор індивідуальним і унікальним. Крім того, красиво оформлені ініціали можуть лягти в основу сімейного герба, який пізніше прикрасить весільну фотокнигу, сімейні альбоми і т.п.

Види весільних монограм

Весільний декор, зокрема весільні запрошення, листи подяки, фон за молодими, чудово прикрасить сімейна монограма букв. Розповімо, які види бувають:

Те, якою саме буде ваша весільна монограма, чи включатиме ініціали, перші літери імен або тільки прізвище - вирішувати вам, адже суворих обмежень в цій творчій справі не буває. Але загальні правила оформлення і написання все-таки історично склалися, і ми поспішаємо ними поділитися.

монограма на весілля онлайн

Правила оформлення монограми

Вензелі, сімейний герб - все це в певному сенсі мистецтво. І хоча, в першу чергу, при їх створенні важлива унікальність, є певні правила, які дозволяють читати і розшифровувати гарно написані ініціали. Ось вони:

Вензелі: каліграфія на весіллі

Ми неодмінно ще будемо ділитися з вами ідеями застосування монограм у весільному декорі і розповідати про те, за допомогою яких матеріалів і технік можна їх створювати. Але тут розповімо про найкрасивішу техніку, яка дозволяє створювати вензелі.

Вензель відрізняється від звичайної монограми (з букв, ініціалів) складністю малюнка. Ініціали доповнюють символами і знаками - зображеннями тварин, рослин. Часто над буквами малюють корону або вінок.

Досягти кращих успіхів у створенні вензелі на весілля можна за допомогою унікальної техніки гарного письма - каліграфії. Каліграфія на весіллі дозволяє вкласти почуття в весільний декор і вийти за межі стандартних шаблонів, якими сповнений інтернет.

лого весілля ідеї

Сучасна каліграфія не обмежена правилами, про які ми писали: можна вільно створювати весільний знак таким, яким би ви хотіли його бачити. Єдина рекомендація: якщо ви створюєте вензель за допомоги каліграфії, також використовуйте техніку в підготовці іншого декору: весільних запрошень, розсадкових карток, плану розсадки, написання клятв для церемонії - все це буде виглядати дуже жваво, стильно й естетично на весільних фотографіях.

Монограма онлайн: як самому створити гарний вензель

Якщо мистецтвом каліграфії ви не володієте і шукати фахівця не плануєте, але все ж мати сімейний вензель дуже хочеться, допоможе Інтернет. Можна створити монограму онлайн безкоштовно самостійно - в мережі є дуже багато сервісів, що дозволяють зобразити ініціали гарно без спеціальних умінь. Для тих, хто знайомий з графічним дизайном і хоче створити унікальний знак, є більш складні інструменти.

Створити монограму без зусиль: список програм з шаблонами

Онлайн сервіси (програми) з шаблонами дозволяють створити вензель за кілька хвилин. Як правило, ви вибираєте готовий шаблон і коригуєте його за низкою параметрів: вид шрифту, розмір шрифту, колір літер і малюнка, заповнюєте потрібні поля - ініціали, дата і т.д. Ми зібрали для вас список програм, які дозволяють розпочати розробку сімейного герба або вензеля на весілля просто зараз.

монограма на весілля зробити онлайн

 1. Wedding Chicks
 2. Free Logo Creator
 3. Monogram Maker
 4. Free Wedding Monogram Maker
 5. Chicfetti Monogram Maker - chicfetti.com/monogram-maker/
 6. Zillion Designs Free Monogram - www.zilliondesigns.com/free-design-tools/monogram
 7. Minted Monogram - www.minted.com/monogram
 8. Brandcrowd Wedding - www.brandcrowd.com/maker/tag/wedding
 9. Graphicsprings Wedding - www.graphicsprings.com/category/wedding-services
 10. Designevo Wedding Logo - www.designevo.com/logo-maker/
 11. Logo Wedding - www.logodesign.net/logos/wedding

Монограма своїми руками: програми для досвідчених користувачів

Якщо ви прагнете до унікального дизайну, неповторного малюнку і взагалі хочете пишатися тим, що створили сімейний герб своїми руками, використовуйте програми для просунутих користувачів. Для того, щоб все вийшло ідеально, знадобляться навички і практика.

як створити монограму

 1. Online logomaker
 2. Wedding Templates
 3. Wedding monogram
 4. Vecteezy.com

Монограма на весілля - це прекрасний спосіб зробити свято ще більш виразним та яскравим. Нехай все буде пройнято особливим стилем і шармом унікального вензеля!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 6674
Дата редагування: 2019-12-10

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь