Вхід Реєстрація

Весільна фотокнига - найкраща форма для спогадів

Час альбомів для фотографій минув. Ми, звичайно, отримуємо задоволення, гортаючи їх - переглядаючи свої дитячі знімки або фотоісторії своїх рідних і близьких. Але сучасні технології покликані знаходити кращі, більш досконалі рішення для всього на світі, і фото - не виняток. Весільна фотокнига - це найвдаліша форма для зберігання важливих спогадів на сьогоднішній день. Що це таке, якими бувають весільні фотокниги, яку вибрати і замовити - з'ясуємо.

Що таке весільна фотокнига?

Фотокнига - це сучасна альтернатива класичному альбому для фотографій. Вам більше не потрібно вклеювати знімки на сторінки, закріплювати їх спеціальними куточками або вставляти в дешеві на вигляд прозорі целофанові конверти. Фотобук - це книга, в якій всі фотографії надруковані на сторінках, як і в будь-якому друкованому виданні. Найбільш поширений такий вид фотоальбомів в сфері весільної фотографії.

весільна фотокнига

Весільна фотокнига - це сукупність розворотів з весільними знімками, об'єднаних за допомогою палітурки в одне ілюстроване видання, яке розповідає про весілля пари. Кожен розворот, зроблений професіоналом, передбачає роботу по дизайну - підбір серій знімків за етапами події, комбінація фото за темами і кольорами.

Замовити фотокнигу: вибір розміру

Перш, ніж ваш фотограф або дизайнер фотокниг розпочне створення майбутнього весільного альбому, узгодьте його розміри і приблизну кількість розворотів.

Найпопулярніші розміри книги фотографій:

розміри фотокниги

Інші розміри:

Професійний фотограф або дизайнер, незалежно від розміру альбому, зуміє скомбінувати всі необхідні вертикальні і горизонтальні фотографії. Головне - правильно їх підібрати. Якщо ви хочете взяти безпосередню участь у відборі фотографій для створення весільної фотокниги, наступний пункт - для вас.

Як зробити фотокнигу: відбираємо фотографії

Якщо ви вирішили замовити весільну фотокнигу у свого фотографа і готові довірити йому відбір знімків - прекрасно. Але якщо ви хочете проконтролювати, які кадри потраплять на сторінки весільного фотоальбому, пам'ятайте про наступне:

фотографії у весільному альбомі

Фотокнига онлайн: робимо самостійно

Прочитавши попередній пункт, багато молодят подумають: а навіщо взагалі нам платити фотографу за дизайн розворотів, якщо ми прекрасно можемо самі відібрати фото і розташувати їх за допомогою спеціального конструктора фотокниг?

Дизайн весільної фотокниги - це не просто гарне розташування знімків на сторінках. Це додаткова обробка кадрів, корекція кольору, обрізка. Іноді, щоб розмістити фото на цілий розворот, фотографам і дизайнерам, наприклад, потрібно "розтягнути" небо або море і вдатися до інших хитрощів, щоб фото не втратило своєї якості.

Для тих, хто готовий пробувати зробити фотокнигу онлайн самостійно, дійсно існують спеціальні конструктори збірки фотографій. Краще використовувати ті програми, які запропоновані прямо на сайтах компаній з друку. В такому випадку ви можете бути впевнені, що час витрачено не дарма і вашу роботу зможуть відкрити і надрукувати.

Виготовлення фотокниг: вибираємо зовнішній дизайн

Весільна фотокнига може бути красивим і лаконічним завершенням вашої святкової концепції. Для цього, при виборі стилю оформлення книги - в першу чергу обкладинки - слід врахувати колір весілля, стиль і тематику.

матеріал фотокниги фото

Насамперед варто вибрати матеріал для оформлення фотокниги на замовлення:

декор обкладинки фотокниги

Другим важливим пунктом для виготовлення весільної фотокниги є оформлення - декор обкладинки. Популярні і красиві способи прикрасити обкладинку:

папір палітурка фотокниги

Третій важливий момент для друку фотокниги - це власне папір. Є три найпоширеніші варіанти паперу для такого друку:

Фотокнига в подарунок для гостей і рідних

Популярна тенденція - замовляти весільні фотокниги в подарунок найближчим. Найкраще для цього підходить так звана поліграфічна книга - мінібук. Такий альбом представляє собою мініатюрну версію основного альбому, але в ньому буде більше фото з гостями, рідними - з тими, кому подарунок призначається.

мінібук для гостей фото

Аксесуари до весільної фотокниги

Особливу увагу при створенні фотокниги варто приділити аксесуарам. Для зберігання і транспортування весільного альбому краще замовити спеціальний бокс - короб для фотокниги. При необхідності в такому ж оформленні для вас виготовлять короб для дисків з відео, для флешки з фотографіями та ін.

коробка для фотокниги фото

Весільна фотокнига - це ідеальне рішення для зберігання важливих знімків. Нехай кращі фото в кращому дизайні тішать вас і ваших близьких завжди!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 3751
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь