Вхід Реєстрація

Оформлення весільного залу: декор фону за молодятами

Коли фотосесія, розпис і вінчання позаду, молодята і гості вирушають до ресторану - на основну локацію торжества. Чимала частина фотографій молодят, зроблена під час банкету - це фото за столом наречених. Але не тільки вони потрапляють в кадр в такі моменти. Щоб ваші знімки були неперевершеними, а концепція оформлення весільного залу завершеною, подбайте про оформлення фону за молодятами - так званої весільної президії.

Весільний фон: важливі поради

Як не дивно, весільний фон - декор, що знаходиться за спинами молодят - це слабке місце українських весіль. Якщо тканинне драпірування вас не влаштовує, слід ретельно продумати оформлення президії молодят і зробити її основним об'єктом в концепції оформлення залу. Адже хороший весільний фон може служити не тільки задником, а й весільною фотозоною.

Не краща ідея - коли нещільний фон затуляє вікно, і світло неправильно пробивається крізь нього. Обов'язково обговоріть зі своїм фотографом питання освітлення президії, порадьтеся, які матеріали за кольором і фактурою будуть краще виглядати на фото в обраному приміщенні.

Гарно задник на весілля виглядає тоді, коли він стилістично знаходиться в гармонії з декором на столі молодят, утворюючи чітко окреслену зону.

Перейдемо до прикладів, щоб ви могли визначитися зі стилем оформлення президії на весілля.

Фон для молодят з живими квітами

Якщо у вашому весільному бюджеті передбачена стаття витрат на флористику, не економте й на весільному фоні. Живі квіти - кращі декорації, особливо, якщо придумати оригінальну композицію - наприклад, квіткову рамку або гілку. Квіти прекрасно поєднуються з будь-якими матеріалами, тому вони можуть стати частиною задника для молодят з тканини або дерева.

фон за столом молодят з живими квітами

Фон для весілля: ширма

Фон, який однозначно можна вважати вдалим - це ширма. Зробити її слід під стиль свята: дерев'яну (у вигляді вертикальних дощок, як паркан, або горизонтальних, як жалюзі), мереживну (теж з дерева, але з гарними візерунками) і т.д.

дерев'яна ширма фон президія

Весільний фон з гірляндами

Прекрасна ідея весільного фону для молодят - це гірлянди. Рослинний декор, що звисає, який є одним із трендів 2018-19 роках - одна з варіацій реалізації даного оформлення. Також гірлянди можуть бути виконані з квітів, лампочок, ліхтариків і т.п.

фон за столом молодят гірлянди

Фон за столом наречених у вигляді арки

Фон на весілля у вигляді арки - це прекрасне рішення для невеликого залу. Форма арки дозволяє розкрити концепцію і не захаращує простір так, як це робить ширма або візуально важке драпірування з тканини на каркасі.

весільна арка президія

Задник на весілля у вигляді прес-волу

Акуратно і стильно буде виглядати фон у формі надрукованого банера в поєднанні з підвісним декором. Зобразіть на ньому герб вашого весілля - вензель з ініціалами, датою весілля або хештег. Також можете написати на тлі красиві слова - улюблену цитату, значиму для вашої пари фразу і т.д.

банер столу молодят

Фон з квітковим вінком

Мінімалізм в оформленні фону за молодятами - правильне рішення. Якщо за вашим столом знаходиться гарна стіна за фактурою - дерево або цегляна кладка, і таке рішення вас цілком влаштовує, буде достатнім прикрасити стіну композицією у вигляді вінка. Він, в свою чергу, може обрамляти ініціали пари. Можна застосовувати вінок як декор і на будь-якому іншому тлі - ширмі, тканинній драпіровці і т.д.

квітковий вінок президія

Оформлення президії на весілля драпіруванням з тканини

Фон з тканини - не найоригінальніший, але найпопулярніший вид декору зони молодят. Але якщо робити зі смаком, то може вийти дуже цікаво. Необов'язково накладати драпірування одне на інше: можна використовувати тканину як завісу, а її прикрасити гірляндою з живих квітів, буквами (іменами), великими паперовими квітами і т.д.

задник для молодят з тканини

Декор для фону з повітряних кульок

Весільний фон для молодят може бути виконаний і з надувних кульок. Звичайно, якщо мова про гарне, незвичайне їх поєднанні і хитромудрі композиції. Якщо в оформленні весілля ви використовуєте кульки, задійте їх, прикрашаючи президію.

повітряні кулі на президії молодят

Як ми вже говорили, фон за молодими часто потрапляє в кадр, тому важливо зробити його гарним і правильним. Нехай оформлення буде настільки вдалим, що гості захочуть використовувати його в якості фотозони.

Фото: Pinterest 

 
Кількість переглядів: 8216
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь