Світло на весіллі як доповнення до декору

Правильно побудоване світло може керувати настроєм та задавати потрібний тон на заході. Гарно підібраний вид освітлення приміщення допоможе сформувати романтичну і незабутню атмосферу свята. Види освітлень є різноманітні, зосередимося на тих, які найчастіше використовують при декорі весіль.

  • Свічки. Що може бути більш романтично, ніж зала заповнена живим світлом. Вогонь свічок  може бути доповненням або основним освітленням при проведенні свята. Останнім часом дуже популярні весілля у середньовічному та казковому стилі, для таких святкувань свічки - просто необхідний елемент атмосфери. Ви можете поставити свічки на бенкетні столи у маленьких підсвічниках, чи використати помпезні канделябрию. Свічки також використовують при першому весільному танці, замість допоміжних технічних спецефектів чи при виносі торта.

  • Гірлянди з лампочок. Поєднання різнокольорових лампочок доповнює святковість заходу. Гірлянди є різних форм: квіти, зірки, ангели, серця тощо, які впишуться у весільний декор. Для весілля в стилі рустик можна виготовляти гірлянди самостійно з паперу чи лози і до них додати лампочки.

  • Світильники. Є різноманітні світильники різних кольорів і форм, які можуть вписатися ідеально у ваш декор. Також можна замовити у декоратора унікальні підсвічники, які будуть підкреслювати загальний тон весілля, таке освітлення привертатиме увагу і зробить ваше свято найкращим.

  • Проектори. Різнокольорові проектори доповнюють свято. За допомогою них можна робити певні надписи на підлозі чи на стінах. Також проектор використовують щоб транслювати романтичне та зворушливе відео про наречених, фото закоханої пари та яскравих моментів їх життя.

  • Фон. Гірлянди або світлодіоди дають змогу створити фон з «світлячків». Вони красиво виглядають як в декорі залу, так і фотозони. Їх часто використовують для декору стіни за молодими.

  • Літери зі світлодіодів. З таких літер складають різні слова, це як правило імена наречених, які весь вечір світяться. Для того, щоб така прикраса виглядала дорого та доречно, варто скористатися порадою декоратора.

За допомогою світла ви можете виділити танцювальний зал, столи для молодих, доріжки, альтанки, дерева, кущі та інше. Прикрашати дерева та кущі можна розсипом гірлянд чи сіткою з лампочок. Прикрашають дерева двома видами: гілки або стовбури.

Світло - невідємний елемент декору. Створити грамотне і красиве освітлення на вашому святі можуть професіонали, з розділу оформлення весіль. Вони допоможуть створити гармонійне поєднання прикрас та світлових елементів, перетворивши ваш банкетний зал на казку. 

Кількість переглядів: 375
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Річниці весілля: список назв по роках і ідеї подарунків

Тестовий текстовий текст

Фуршетний стіл: гарні і смачні ідеї для весілля

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь