Вхід Реєстрація

Незабутній феєрверк і салют на весіллі

Зоряне небо засвітилося різнокольоровими вогниками. Тисячі вогнів ведуть танок під звуки музики, найфантастичніші квіти і різні візерунки перетворюються у різних тварин – це піротехнічне шоу на вашу честь, яке зачаровує усіх глядачів. 
Коли вирішили своїй половинці подарувати феєрверк на весілля, то варто доручити цю справу професіоналам, які будуть дотримуватися усіх правил безпеки і ваше свято пройде без непередбачуваних ситуацій. При замовленні такого шоу потрібно враховувати:

Кольори. При обранні феєрверків і салютів потрібно звертати увагу на кольори. Можна обрати такі феєрверки, які мають усі кольори веселки, а можна обмежитися двома – наприклад улюбленими кольорами наречених. Дуже красиво виглядає поєднання червоного із золотим та фіолетовим кольорів. А також підбирають кольори феєрверків і салютів до кольорової гами в якій проводитиметься весілля. 

Звук. Польоти феєрверків можуть супроводжуватися різними звуками – потріскуванням, шипінням або вибухами. Часто молоді під час феєрверкового шоу просять музикантів заграти їх улюблену пісню, аби вона доповнювала шоу.

Висота. При обранні феєрверку потрібно врахувати їх висоту польоту. Звісно, найгарніші висотні феєрверки і салюти, адже вони вибухають високо в небі. Але потрібно врахувати, що такі салюти можна запускати за містом, далеко від житлових будівель і електропередач. Якщо ви справляєте весілля у ресторанчику за містом чи на березі озера, то для вас висотні феєрверки (на висоту до 60 метрів) найкращий вибір, а якщо у центрі міста – наземні феєрверки (висотою 1-2 метри). При обранні салютів і феєрверків враховуйте і те, на якій висоті вони гаснуть, аби раптово не виникла пожежа.  
Серед висотних феєрверків найпопулярніша римська свічка, яка при підпалі вистрілює 18 раз протягом певного інтервалу.

Чим більше запущено римських свічок, тим феєричне шоу. Популярний такий елемент висотного феєрверку як «зоряна міна». Якщо стріляти такими снарядами, то вони не відлітатимуть на велику висоту, а із землі виросте фонтан, який сяятиме різнокольоровими зірками.
Надписи і фігурки. Зараз можна замовити феєрверки, які б у небі перетворювалися у різноманітні фігурки, квіти і звірів. Найпопулярніші на сьогоднішній день феєрверки у вигляді молодих чи їх імен. А також тисячі сердець і голубів. 

 

Кількість переглядів: 810
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь