Вхід Реєстрація

Весільна флористика: вибираємо професіоналів

"А дістаньте-но мені пролісків в січні" - примха чи запит нареченої, який професіонал намагатиметься задовольнити? Найчастіше оформленням весіль, в тому числі залу, де буде відбуватися банкет, займаються фахівці весільних агентств. Що робити тим парам, які організовують весілля самостійно? Розповімо про те, де шукати професійних флористів, які послуги флористики можна у них отримати і як з'ясувати, що маєш справу з надійним виконавцем.

цветочное оформление свадьбы

Що таке весільна флористика?

Флористика - це вид візуального мистецтва, який постійно розвивається і вдосконалюється. Він передбачає створення гармонійних композицій з квітів, іншого рослинного декору та додаткових деталей. Флористика на весілля включає розробку стилю для прикрашання залу на весілля, створення фотозони, оздоблення місця для церемонії, а також підготовку букетів, бутоньєрок та інших композицій з квітів.

оформление свадьбы тюльпанами

Даремно багато хто думає, що можуть просто купити квіти і самостійно прикрасити локацію свята. Весільний флорист знає, які квіти підходять до певного сезону, які рослини краще використовувати для декору весілля, які з них будуть відповідати необхідній колірній палітрі. Також, саме весільні флористи зможуть порекомендувати вам надійних постачальників, які гарантують свіжість квітів.

Послуги флористики на весілля

Весільна флористика може бути застосована на різних локаціях торжества. Звичайно, тільки молодята можуть приймати рішення, від якого оформлення квітами можна відмовитися, а яке вибрати. Ось перелік основних послуг, які включає сервіс флористика та декор:

свадьба с красными цветами

Звісно, молодим не обов'язково замовляти весь пакет послуг флористики. Все залежить від масштабу урочистості, бюджету і стилю свята.

Як вибрати флориста на весілля або агентство флористики

Очевидно, що пошук фахівця з оформлення весілля квітами ви почнете в Інтернеті. Зручний майданчик для пошуку - онлайн-каталог професіоналів з декору. Там ви зможете отримати всю базову інформацію про розцінки, спектр послуг, а також переглянути готові роботи флористів.

оформление фотозоны цветами

Ми підготували список рекомендацій, які допоможуть вам зробити правильний вибір весільної флористики:


Весільна флористика - це одна з тих небагатьох послуг, які створюють загальну атмосферу свята. Красиво оформлені локації подарують вашим гостям відчуття причетності до прекрасної і важливої ​​події.

 
Кількість переглядів: 3090
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь