Вхід Реєстрація

Обираємо бутоньєрку для молодого

Бутоньєрка є невід’ємним аксесуаром весільного вбрання нареченого, вона прикріпляється до лівого лацкана піджака. З французької мови бутоньєрка означає «квітка в петлиці». Прикрашати чоловічий одяг квітковими композиціями було модно ще в стародавній Греції, а пізніше квіткові букети носили лицарі середньовіччя, що тоді означало відданість. У ХХ столітті наречена витягувала зі свого букету одну квітку і прикріпляла її до піджака молодого, таким чином вона підкреслювала свою відданість йому і любов.  В Україні наречені вважають, що така квіткова композиція захищає кохання молодих від злих очей і духів.

Кілька років тому в Україні модні були бутоньєрки зі штучних квітів, а тепер із живих, а ті, хто хоче виділитися одягають квіткові композиції із кольорового паперу чи стрічок. 

Є кілька вимог до вибору бутоньєрки:

По-перше, вона повинна підходити до букета молодої, складатися з таких самих кольорів, по-друге – повинна пасувати до костюма молодого і по-третє – не псувати одяг нареченого пилком, соком, голками тощо.  

Немає чіткої вимоги зі скількох квітів повинна складатися бутоньєрка – це може бути одна троянда, а може бути кілька різновидів квітів (непарне число) і вони можуть бути прикрашені намистинами, бісером, стрічками чи навіть пір’ям.

А ще флористи радять при обрані бутоньєрки врахувати такі рекомендації:

Кількість переглядів: 247
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь