Вхід Реєстрація

Бутоньєрка для нареченого: вибираємо весільний аксесуар

Квіти і весілля - два нерозлучних поняття! Не дарма весільною флористикою займається окрема людина, а часом і ціла команда. Оформити зал, фотозону, арку для церемонії, столи гостей і президію молодих - завдань перед фахівцями з декору свят квітами стоїть чимало. І все ж основні композиції - це весільний букет і бутоньєрка. Про букет нареченої ми розповідали дуже багато. Саме час приділити увагу чоловічому аксесуару: дізнайтеся, якою може бути ваша неповторна і стильна бутоньєрка для нареченого!

бутоньєрка в стилі букету

Бутоньєрка: значення і символізм

Бутоньєрка є невід'ємним аксесуаром весільного вбрання нареченого і традиційно прикріплюється до лівого лацкана піджака. У перекладі з французької мови бутоньєрка означає «квітка в петлиці». Прикрашати чоловічий одяг квітковими композиціями було модно ще в стародавній Греції, а пізніше невеликі букети носили лицарі Середньовіччя, показуючи цим відданість своїй дамі серця. У ХХ столітті зародилася традиція, коли наречена витягувала зі свого букета одну квітку і прикріплювала її до піджака нареченого, таким чином підкреслюючи свою любов і прихильність до нього.

Згідно з українськими народними традиціями прийнято вважати, що весільні бутоньєрки захищають молодих від злих очей і духів. Хоча для сучасних пар ці забобони втратили колишню значимість. Сьогодні бутоньєрка символізує єдність наречених, об'єднання їхніх доль, саме тому важливо, щоб букет і бутоньєрка були виконані з однакових квітів і рослин, в одному стилі.

3 бутоньєрки фото

Бутоньєрка нареченого: вимоги до композиції і поради щодо вибору

Вільний стиль, креатив, оригінальність - це, звичайно, девіз сучасності, але все ж, флористи радять дотримуватися деяких правил у виборі. Отже, бутоньєрка нареченого:

бутоньєрка на костюміДосвідчені флористи діляться з парами рекомендаціями, які дозволяють зберегти весільному аксесуару нареченого бездоганний вигляд впродовж усього святкового дня.

Далі ми розповімо детальніше про види цього весільного аксесуара нареченого.

Бутоньєрки на весілля: модні і популярні ідеї

Немає чіткої вимоги зі скількох квітів повинна складатися прикраса для молодого - це може бути одна троянда, а може бути кілька різновидів квітів. Головне правило для нашої культури - використовувати непарне число рослин одного виду. В іншому обмежень немає: аксесуар може бути прикрашений намистинами, бісером, стрічками і навіть пір'ям. Розберемося, якими бувають бутоньєрки на весілля, і чим можете здивувати гостей ви!

Класичне оформлення

Класичне оформлення квіткового аксесуару найчастіше передбачає використання однієї великої квітки - наприклад, троянди, еустоми, жоржини, орхідеї, хризантеми. Також можливий варіант з трьох середніх рослин - наприклад, ромашок. Третій вид - маленький і пишний букетик з дрібних квітів, що ростуть суцвіттями - з лаванди або конвалій. Всі ці види об'єднує традиційний вибір рослин: така бутоньєрка нареченого, як правило, складена з квітів, які ростуть в країні або широко поширені в ній.

Класична бутоньєрка з трояндою, еустомою, ромашкою фото

Бутоньєрка-букет: мода на великі композиції

Паралельно з модою на мінімалізм і акуратність розвивається тренд на чоловічу композицію-букет - більш масивну і складену за принципом букета нареченої, з тих же рослин. Якщо образ молодого досить строгий і стриманий, такий чоловічий букет на піджак може стати головним акцентом і прикрасою святкового костюма.

Бутоньєрка-букет з кількох видів квітів фото

Екзотична бутоньєрка на сорочку або піджак

Все частіше наречені віддають перевагу незвичайним квітам для букета і, як наслідок, змінюється і чоловічий квітковий аксесуар. Тренд на екзотичні рослини спричинив появу окремого його виду. Складена така прикраса може бути з однієї досить великої квітки і доповнена травами або контрастними рослинами, що, на перший погляд, не поєднуються - ні за кольором, ні за формою. І все ж, така контрастність дає чудовий результат! Особливо добре виглядають тут різні види сукулентів, протея, краспедії.

Бутоньєрка з екзотичних квітів: сукуленти, краспедія фото

Бутоньєрка із сухоцвітів

Абсолютний тренд прийдешніх років - це сухоцвіти. Композиція на піджак або сорочку молодого просто не може залишитися поза його впливом. Аксесуар із сухоцвітів виглядає стильно і незвично, підкреслює оригінальний образ, добре поєднується з яскравими деталями костюма - наприклад, капелюхом, підтяжками, годинником на ланцюжку і т.п. Колоски пшениці, пампасна трава, маки - обирайте свій креативний формат оформлення! Головне - вам не доведеться хвилюватися через стан букета: сухоцвіти стійко витримають святкування і збережуться після нього!

Бутоньєрка з сухоцвітів фото

Сезонне оформлення прикраси для молодого

Гарний спосіб вибрати букет і бутоньєрку - орієнтуватися на пору року, коли відбудеться ваше свято. Новорічні бутоньєрки з використанням різдвяного декору, хвої будуть актуальні для зимового одруження. На початку літа можна придумати штучну імітацію ягід - з намистин, восени використати різнокольорове листя з фетру і т.п. Прикраса, зроблена своїми руками, покаже, що ви цікава і непересічна особистість!

Літня, осіння, новорічна бутоньєрка фото

Оригінальна тематична прикраса

Безумовно, увага гостей буде прикута до прикраси, яка не схожа на традиційний чоловічий весільний аксесуар. Не потрібно повністю відмовлятися від квітів, але можна сміливо додати незвичайні деталі: наприклад, чоловічі брошки або підвіски. Для весілля в морському стилі підійде маленький якір, а для нареченого-музиканта - значок або брошка у вигляді музичного інструменту.

Оригінальна бутоньєрка фото Образ сучасного нареченого важливий нітрохи не менше, ніж образ нареченої! Будьте уважними до деталей, адже саме вони розкривають стиль свята і ваш внутрішній світ!

Кількість переглядів: 4205
Дата редагування: 2019-12-13

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь