Вхід Реєстрація

Букети квітів і їхні форми: кращі композиції для наречених

Кожна наречена мріє про прекрасний букет на весілля. І, звичайно, ідеальний квітковий шедевр складається з певних квітів - для однієї це півонії, для іншої - анемони, для третьої - троянди. Але у професійного флориста букети квітів асоціюються не стільки з підбором рослин, скільки з вибором форми майбутньої композиції. Ми розповімо про види букетів, а точніше - про їхні форми, які цілком заслужено здобули найбільшу популярність серед наречених з різних куточків світу.

букет нареченої в руках

Nosegay - Маленький букетик

Тусі-Муссі - так ласкаво називають знаменитий букет нареченої носгай, в перекладі - "маленький букетик квітів". Носгай являє собою маленьку композицію, щільно складену з квіток з однаковою довжиною стебла. З'явилися милий тусі-муссі в вікторіанську епоху і представляв собою мініатюрні композиції трав і квітів з яскравим, виразним запахом. Найчастіше тусі-муссі приносили в дар, а володарка носила подарунок з собою, насолоджуючись приємним ароматом.

Маленький букетик нареченої

Сучасний букет для нареченої носгай трохи більший за розміром, округлої форми, але такий же милий, акуратний, зроблений з душею і смаком! Стебла композиції перев'язують стрічкою, а не як раніше - мереживною серветкою.

Pomander - Помандер (квіткова куля)

Оригінальні букети квітів очолює форма помандер - куля з квітів, підвішена за атласну стрічку. Насправді, загадкова назва все пояснює, адже помандер (в перекладі з фр. - "запашне яблуко") - це прикраса-аксесуар, своєрідна підвіска у формі кулі, а вірніше кулястого фрукта - апельсина, яблука. Різдвяні помандери робили з дорогоцінних металів і наповнювали ароматичними сумішами - щось на зразок парфумів.

Помандер - квіткова куля

У весільній флористиці помандер - це квіткова сумочка з цікавою, бездоганною формою. На Заході найчастіше такі композиції з квітів на весілля використовують для квіткових дівчаток, але і для нареченої помандер - справжня знахідка. Квіткову сумочку можна повісити на лікоть, таким чином звільнивши обидві долоні для дій.

Posy - Крихітка

Історично види букетів носгай і посі перегукувалися, але в сучасній весільній флористиці посі виділяють в окремий підвид. Форма букета для нареченої Posy - менш округла, ніж у носгая. Цей вид дуже популярний серед наречених з різних країн, незважаючи на тренди останніх років - асиметричні і великі композиції квітів. Головна перевага крихітного букета нареченої - це його легкість. Якщо ви не виходили заміж і не є флористом, ймовірно, ви навіть не уявляєте, якими важкими бувають квіти молодої!

букет Крихітка

Hand Tied - Вільний американський букет

"Зв'язаний рукою" - дослівний переклад немов намагається передати нам легкість і недбалість, з якою повинні створюватися подібні поєднання квітів! Цей вид більш відомий в світі як вільний американський букет - один з наймодніших варіантів для сучасної нареченої.

Вільний американський букет

У цій формі букетів рослини збираються максимально вільно, стебла не потрібно туго зв'язувати між собою. Часто таке оформлення квітів виглядає дивовижно асиметрично, як оберемок, але, звичайно, Hand Tied створюється за своїми суворими правилами, заснованим на ідеях східної флористики. Всі стебла укладаються по порядку, і кожна квітуча рослина в загальній композиції виконує соло, завдяки розлогій загальній формі.

Composite - Композитний весільний букет

Весільна флористика подарувала нам ще одне справжнє диво - композитний букет нареченої. Суть даної форми полягає в тому, щоб створити композицію з пелюсток, що розкрилися, і закритих бутонів, яка дуже нагадує за виглядом квітку. Для створення композитної форми нерідко використовують флористичний клей, щоб пелюстки і бутони прилягали один до одного як можна щільніше, створюючи єдине ціле!

Композитний весільний букет

Composite виглядає яскраво і естетично, його форма округла, а створення вимагає часу і професійних навичок флориста.

Cascade - Квітковий каскад

Не інакше як квітковий водоспад можна назвати цю оригінальну, багату, величну форму весільного букета - каскад. Каскадний букет для нареченої зробила надпопулярним принцеса Діана, вибравши незвичайну пишну форму для свого урочистого дня.

Квітковий каскад у букеті

Каскад-крапля дуже популярний і серед сучасних наречених. Сьогодні каскадний весільний букет включає в себе багато зелені, гілочок і листя, які створюють об'єм, і незвичайних квітів, розташованих в зелені. Квітковий каскад надзвичайно естетично виглядає на фото, тому якщо ви підбираєте весільну флористику для фотосесії, обов'язково використовуйте складну форму. Тримають таку композицію, як правило, за спеціальні кріплення - портбукетниці різної форми, в залежності від форми каскаду.

Pageant - Горизонтальний каскад

А ось ще одна нестандартна форма букета на весілля - Pageant, в перекладі "маскарад", а по суті - горизонтальний каскад. Квіти в такій композиції немов укладаються на бік, стебла зв'язують в одну досить щільну ручку. Цікавий такий букет тим, що носити його наречена може, укладаючи на руку.

Горизонтальний каскад у букеті

Форма горизонтального каскаду, звісно, видовжена, незвичайна. Такий вид укладання квітів виглядає дуже елегантно, аристократично і цікаво. Також форма відмінно підходить для букета від гостей весілля, презентованого молодій в подарунок.

Round - Класична кругла композиція

Круглий весільний букет - це класика, що не виходить з моди. Виглядає така форма дуже мило і акуратно. Квіти у вигляді Round, в порівнянні з іншими видами композицій, найбільш сильно загорнуті в кулю. Щільну ручку створюють стебла рослин, туго зв'язані між собою стрічкою.

Класична кругла композиція у букеті нареченої

Круглий букет нареченої надзвичайно добре виглядає на фото і наживо, але не є найлегшим для носіння.

Якщо хочете знайти ідеальну форму композиції на своє весілля, розглядайте весільну флористику не як вибір квітів, а як пошук ідеальних гармонійних поєднань одних рослин з іншими!

Кількість переглядів: 3279
Дата редагування: 2019-10-07

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь