Вхід Реєстрація

Як незвично кинути букет на весіллі?

Деякі з весільних традицій настільки добрі і приємні, що навіть ті, хто не особливо вірить в символи і прикмети, з радістю беруть участь в проведенні обрядів. Кидання букета нареченої - це улюблений момент на весіллі для всіх незаміжніх дівчат. Правда чи ні, що спійманий букет обіцяє швидке заміжжя, але спробувати схопити щасливу квіткову композицію варто кожній! Як оригінально кинути букет нареченої - розповімо в цій статті.

Спіймай мене, якщо зможеш

Класичний сценарій кидка букета на весіллі - це використання обманного прийому. Наречена повертається до подруг спиною і робить кілька спроб кинути квіти - замахується і знову опускає руки. Наречена дійсно кидає букет лише з 3-5 спроби. Найшвидша і найбільш спритна подруга виявляється щасливою володаркою щасливого букета.

наречена кидає букет

"Букет, що розпадається"

Чудова оригінальна ідея для кидання квітів на весіллі пов'язана з використанням дубль-букету. Необхідно створити не точну копію букета нареченої, а композицію, яку молода зможе непомітно розв'язати перед кидком. Далі варто як слід розмахнутися: композиція в польоті розділиться на окремі квіти або міні-букетики, і відразу багатьом, а то і всім незаміжнім гостям дістанеться по квітці на щастя!

Квіткова церемонія

Душевна і зворушлива альтернатива киданню букета - це квіткова церемонія. Наречена збирає всіх незаміжніх подруг на танцмайданчику, під гарний музичний супровід каже кожній з дівчат гарне побажання і дарує по квітці з букету. Така церемонія буде красиво виглядати і залишить приємні враження кожній з ваших подруг.


Букет зі стрічками

Все популярнішим стає сучасна інтерпретація традиції передання весільного букета з використанням стрічок. До квіткової композиції наречена прив'язує одну з різнокольорових стрічок, інші - за кількістю незаміжніх дівчат - просто міцно тримає в руці. Подруги вибирають собі по одній стрічці і в оголошений момент тягнуть за них. Та дівчина, в чиїй руці виявиться прив'язана до букету стрічка, і повинна готуватися до весілля наступною.

кидати весільний букет стрічками фото

Кидаємо ... не букет!

Для тих наречених, які не хочуть розлучатися зі своїм основним букетом, існують різні альтернативи. Можна замовити дубль-композицію - більш легкий і скромний "близнюк" основного букета і кинути його. Ще варіант - кинути бутоньєрку нареченого. Найоригінальніший підхід - це кидати/роздавати на щастя й удачу в любові тематичні символи вашого весілля. Наприклад, для весілля в стилі вінтаж або шеббі-шик можна замовити ключі, штучно зістарені, які неначе дозволять незаміжнім дівчатам відкрити двері щастю в особистому житті. Для весілля в стилі рустик хороша ідея - роздати подругам рослини в баночках або горщиках, кажучи, що любов потрібно ростити і плекати, а зрізані квіти в готовому букеті - не найкращий символ для почуття, що зароджується і процвітає.

футбольний м'яч замість весільного букета

Хоровод

Гарна ідея для передачі букета нареченої подрузі - хоровод. Дівчата беруться за руки і водять хоровод за годинниковою стрілкою. Наречена закриває очі або зав'язує їх і крутиться кілька разів проти годинникової стрілки. Зупиняється музика, зупиняється хоровод і наречена. Наречена, не відкриваючи очей, простягає букет вперед: та дівчина, яка виявиться прямо перед нею і отримає символічну квіткову композицію.


Пошуки букета нареченої: ідея з квестом

Якщо західна традиція кидання букета здається вам застарілою, організуйте на весіллі цілий квест, суть якого - знайти захований весільний букет. Тут можна дати волю фантазії: нехай ваших незаміжніх подруг ведуть до мети загадки, ребуси, завдання та конкурси. Бажаний букет отримає лише одна - та, яка знайде його першої.

квест як альтернатива кидати букет

Весільні традиції - це красиво, а їхня реалізація на весіллі - це чудовий спосіб розважити гостей. Виберіть оригінальну форму для звичних весільних обрядів - зробіть своє свято незвичайним!

 
Кількість переглядів: 4601
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь