Вхід Реєстрація

Весільні гірлянди з природних матеріалів

Рослинний декор - зелень, рослини в діжках і горщиках і, звичайно, підвісний декор - це весільний тренд останніх років. Не важливо, чи буде у вас весілля в стилі рустик, органік, еко або в будь-якому іншому стилі - натуральні матеріали прикрасять будь-яке торжество. Як і де красиво використати весільні гірлянди з рослин - читайте і дивіться!

Природні матеріали в декорі весілля: які рослини вибрати

Зелені рослини в декорі весілля використовуються усюди: в букеті нареченої, в оформленні залу, фотозони, столів і виїзної церемонії. Але не уся зелень буде естетично виглядати у весільній гірлянді, як і не кожна протримається кілька днів. Розробляючи дизайн природних прикрас для свого свята, вивчіть рослини, які найкраще підходять для оформлення в стилі зелений органік:

Весільні гірлянди: де розмістити

А тепер - про найцікавіше - ідеї застосування прикрас з природних матеріалів в декорі весілля. Для чого використовують зелені весільні гірлянди - дізнайтеся.

Двері будинку нареченої

Почніть демонструвати свій смак і стиль свята вже на самому початку. Відома українська традиція викуп нареченої супроводжується встановленням так званої брами. У місті часто нею служить вхід в під'їзд будинку нареченої. Зелену весільну гірлянду можна розмістити над входом, красиво оформляючи його.

рослинні гірлянди на весіллі

Весільна арка для церемоній

Рослини - найпопулярніший матеріал для оформлення модних геометричних весільних арок. Гірлянди на весілля із зелених гілок можуть оповити конструкцію арки для церемоній, і тоді простір не буде виглядати порожнім і нецікавим.

весільна арка з листя

Фотозона в стилі зелений органік

Гарно і мінімалістично буде виглядати фотозона з прикрасами на весілля з природних матеріалів. Використовуйте зелений декор, підвішуючи його на тлі однотонної стіни, стенду, ширми. У такий фотозоні буде щось схоже з геометричними арками: прикрашайте круглі, трикутні та інші каркаси гілками з рослин.

фотозоні з рослинним декором

Президія молодят

Ключовий елемент оформлення президії молодят - це оформлення столу. Весільна гірлянда із зелених рослин підходить для цього прекрасно! Тут доречно буде скомбінувати зелень з квітами, щоб було яскравіше і цікавіше. Пам'ятайте, що ваш стіл буде часто потрапляти в кадр, тому його оформлення має бути бездоганним.

оформлення столу молодят зеленню

Столи гостей

Під стиль президії рослинний декор варто розмістити і на столах гостей. Наприклад, зелена гірлянда на весілля може послужити рамкою, окреслюючи на столі територію, де розміщують прикраси, флористику та номери столів.

Стільці

За допомогою зелених гілок можна гарно оформити стільці наречених - гірлянда із зелені буде з'єднувати їх. Актуальним є рішення і для посадочних місць гостей. Зелень прикрасить прості дерев'яні стільці - без чохлів і накидок.

декор весілля рослинами

Доріжки виїзної церемонії

За допомогою рослинного декору можна відокремити і оформити зону виїзної церемонії. Прикрасьте весільними гірляндами з гілок доріжки, розклавши весільний декор уздовж стільців.

Прикраса наметів та інших конструкцій для весілля на природі

Якщо ваше весілля буде проходити під відкритим небом, прикраси на весілля з природних матеріалів є необхідними. Зелені гірлянди дозволять красиво оформити намети зовні і всередині.

оформлення весілля зеленню

Підвісний декор над столами

Особливо популярний останнім часом підвісний декор над столами. Використовуючи гірлянди з рослин в оформленні залу, ви реалізуєте один з ключових трендів 2019 - відтворення природи в залі. Дозвольте гостям відчути себе на святі на лісовій галявині чи в парку - чим більші і складніші природні конструкції, тим ефектніше вийдуть фото!

Атрибутика для фотозйомки

Зелений органік - це прекрасна тема для створення красивого реквізиту на весільну фотозйомку. Спробуйте зробити вінок, оформивши його за допомогою зеленої гірлянди на весілля, а всередину розмістіть табличку з романтичним написом. Такий реквізит послужить вам в якості рамки і навіть замінить букет на дозйомці!

підвісний рослинний декор на весіллі

Оформлення торта

А на закуску у нас солоденьке! У 2019 залишаються модними мінімалістичні торти, часто однотонні або з голими коржами, прикрашені рослинним декором - гірляндами, гілками зелені і листям! Такий торт буде виглядати елегантно і акуратно.

прикраса весільного торта листям

Природні матеріали, зокрема рослини - це можливість заощадити на живих квітах, але при цьому забезпечити своєму весіллю гарне оформлення!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 4804
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь