Привітання мами на весіллі доньки: готові ідеї

Кожна наречена з особливим почуттям хвилювання і трепету чекає привітання на весілля від мами. У сім'ях, які зуміли побудувати стосунки довіри між дітьми і батьками, ніколи не переривається тісний зв'язок! Слова підтримки, які підбадьорюють і мотивують, дуже важливі для розуміння і вираження почуттів. І така подія, як весілля доньки, вимагає особливої ​про​мови. Ми вже ділилися з вами текстами гарних привітань від батьків, а тепер пропонуємо вашій увазі привітання на весілля від мами нареченої.

Поради з написання привітання на весілля від мами нареченої

Наша стаття стане в нагоді не тільки тим, хто шукає готову промову мами на весіллі доньки, але і тим, хто бажає красиво викласти власні думки. Загальні поради з написання гарного тосту на весілля ви можете знайти в спеціальному матеріалі. А прямо зараз дамо кілька рекомендацій для привітання на весілля від мами нареченої своїми словами.

 • будьте щирі - ви - мама, і ваша промова в принципі не може бути загальною - "щастя, здоров'я і т.п." Не соромтеся висловлювати свої думки і почуття, на весіллі це доречно!

 • говоріть про особисте - ви можете собі дозволити сказати компліменти на адресу улюбленої донечки, похвалити її сильні сторони, розповісти коротку історію, яка показує її з доброї сторони. Але добре продумайте свої слова: не розповідайте про те, що викличе невдоволення чи сором у нареченої (вам деякі історії можуть здаватися веселими, а наречена, можливо, буде соромитися).

 • в привітанні матері на весіллі дочки обов'язково згадайте зятя - весілля - свято двох, і вашій дочці, як і зятю, точно буде приємно чути, що ви звертаєтеся до пари, до родини, підтримуєте їх рішення і поділяєте їхню радість.

 • не читайте з папірця - з огляду на атмосферу і важливість події, важко повністю контролювати емоції, тому рятівний листок або листівку з підказками тримайте неподалік, і все ж намагайтеся озвучувати привітання на весілля від мами нареченої своїми словами.

 • репетируйте - успішній імпровізації на святі, знову таки, можуть перешкодити емоції, тому обов'язково потренуйтеся виступати вдома.

 • об'єднайте тост мами в загальне привітання від батьків - якщо вам важко висловлювати свої думки, "в бій" можна вирушити удвох, разом з батьком нареченої.

поздоровлення мами на весіллі дочки

Слова мами нареченої на весіллі: гарні і душевні приклади

Якщо вам потрібні натхнення і допомога, наступна частина нашої статті для вас. Читайте і дізнайтеся, яким може бути ваше привітання з весіллям доньки!

 • Дорога донечко! Сьогодні в твоєму житті день великих і важливих змін! Я з великою гордістю і любов'ю дивлюся на тебе - дорослу, самостійну, сильну жінку! Але в моєму серці ти завжди будеш залишатися, в першу чергу, донькою. Мені хочеться ще раз нагадати тобі, що ти, твій коханий чоловік, ваші майбутні діти завжди можете розраховувати на мою підтримку і допомогу. Кохайте і поважайте один одного, дорогі діти! І ніколи не забувайте, що батьківські серця завжди відкриті для вас!

 • Люба донечко! Так дивно і радісно мені - дружині і матері - бачити сьогодні тебе - дружиною і, не приховуємо великих сподівань, майбутньою мамою! Чи новина для когось те, що діти ростуть дуже швидко - не тільки чужі, а й свої? Мені щиро хочеться вірити, що частина життя, прожита в батьківському домі, була для тебе щасливим часом! І ми з довірою і великими надіями відпускаємо тебе в нове життя! Будь вірною дружиною своєму чоловікові, міцною опорою для нього в хвилини радості і смутку, справжнім другом - протягом всього вашого довгого і, вірю, щасливого спільного життя!

промова мами нареченої на весіллі

 • Рідна донечко! Щастя для матері - не утримувати своє улюблене дитя біля себе якомога довше. Щастя для матері - бачити свою дитину щасливою! І, безсумнівно, шанс знайти кохану людину, з якою хочеться провести все життя - найважливіша складова людського щастя! Я дуже рада, що ти змогла зустріти свою другу половинку. І абсолютно щиро схвалюю твій вибір! Дорогі діти! Самотність - найгірший провідник життям. Тому бережіть один одного і те, що створили сьогодні - вашу чудову сім'ю!

 • Дорога донечко, любі діти! Здавалося б, весілля дочки - момент, коли пташеня вилітає з батьківського гнізда. Але я оптимістично дивлюся на речі - під нестандартним кутом. Тому сьогоднішня подія для мене - це можливість не тільки радіти щастю дочки, а й можливість знайти сина! Тому зі своїми щирими побажаннями, діти, я буду звертатися до вас обох! Сім'я - яку ви створили в цей чудовий день, міцна і тендітна одночасно! Тому я бажаю вам не випробовувати один одного на міцність, а кожен день прикладати максимум зусиль, щоб ваша сім'я ставала для вас рідним домом - улюбленим і надійним!

 • Дорога донечко! Сьогодні великий день для вас і для всіх нас. Для нас - тому що ми раді бачити вас гарними, здоровими, закоханими і щасливими! Для вас - тому що ви святкуєте найважливіший для ваших стосунків день народження - день народження Вашої сім'ї. Народна мудрість каже: "Щасливий той, хто щасливий у себе вдома". І це чистісінька правда. Нехай у вашому домі завжди буде мир, взаєморозуміння, довіра, оптимізм і любов! Примножуйте все світле і добре у стосунках і бережіть один одного!

мама вдягає наречену в плаття вдома

 • Дорога донечко! Дорогий сину! Моя сьогоднішня промова - про взаєморозуміння і рівноправність. З давніх-давен, стосунки між чоловіком і дружиною ділять на ролі: чоловік - глава сімейства, дружина - берегиня сімейного вогнища, він - голова, вона - шия. Але ж секрет щасливої сучасної сім'ї не в тому, щоб хтось панував. А в тому, щоб в союзі двох панували любов і порозуміння! Бажаю вам завжди знаходити рішення, які б в рівній мірі влаштовували б вас обох. Звичайно, для цього вам доведеться по черзі йти на поступки. Але в цьому і є суть любові: вміти поступатися, вміти прощати, поважати і цінувати. І якщо вже говорити про розподіл ролей в сім'ї, то я вам щиро бажаю, щоб у вас було так, як в мудрих словах: "Ідеальний союз чоловіка і жінки подібний туго натягнутому луку. І нікому не дано знати, чи то тятива згинає лук, то чи лук натягує тятиву". За вас, рідні, і за вашу мудрість!

 • Дорога моя донечко! Тепер ти заміжня! Ми щасливі бачити, що це дійсно так, і поруч з коханим ти відчуваєш себе впевненою і захищеною! Але не забувай і про свою важливу роль - цінуй свого чоловіка, оточуй його теплом і турботою, будь його підтримкою і вірним порадником! Пам'ятайте, діти, що поодинці важко не тільки щось побудувати, але і зберегти! Тому бажаю вам завжди йти по життю рука об руку, в любові і повній згоді!

Привітання для молодят від мами: тематичні побажання для пари

Якщо ви хочете побудувати привітання для молодят від мами на певну тему, заздалегідь оберіть найважливішу, на Вашу думку. На правах матері, ви можете зачіпати важливі моральні і етичні теми, чим точно надихнете усіх присутніх на думки про справжню цінність сімейних стосунків. 

Промова матері на весіллі доньки про вірність

Сподіваємось, що наші готові тексти сприятимуть пошуку необхідної думки та формуванню оригінального тосту на надзвичайно важливу для стосунків чоловіка і жінки тему. 

 • Любі діти! У цей чудовий та хвилюючий день всі вітають Вас! Ви щасливі, гарні, молоді. Моє серце тішиться від одного погляду на Вас, і так хочеться, щоб у цей світлий день та багато років потому Ви цінували і поважали один одного. Пам’ятайте, що поєднало Вас кохання: воно, насправді, може витримати будь що, крім невірності. Щиро сподіваюсь, що сьогодні Ви не просто зробили вибір бути разом, а твердо і рішуче прийняли доросле та гідне рішення бути вірними один одному завжди! Любіться, тіште нас і знаходьте втіху у своїх сильних почуттях!

 • Рідні наші молодята! Вітаю Вас з цим неймовірним днем - святом Вашого одруження! Як мама, я, звісно, бажаю Вам лише найкращого, найсвітлішого спільного шляху, без перепон та підводних каменів, без розчарувань та суму. Однак, життя неможливе без випробувань: для союзу чоловіка і дружини найсерйозніше з них - випробування вірності. Будьте завжди твердими в складних ситуаціях та цінуйте справжні почуття! Кохайте один одного та бережіть те, що маєте: Ваше щастя лише у Ваших руках!

мама цілує та обіймає наречену

Привітання доньці з весіллям від мами: про жіноче щастя

Хто як не мама краще знає, яке воно - жіноче щастя? Привітання доньці з весіллям від мами може передавати життєвий досвід та містити цінні напуття, що дозволяють побудувати щасливу сім’ю!     

 • Доню! Сучасні молоді жінки дуже часто кажуть, що традиційне поняття простого жіночого щастя застаріло. Я розумію, яким важливим є особистий та кар’єрний ріст, можливість побачити світ, самій досягти успіху. Проте я переконана, що кожна жінка в якусь мить свого життя неодмінно починає мріяти про ці прості, а насправді вкрай важливі речі - кохання, сім’я та діти! Я рада, що ти в мене - різностороння особистість, успішна жінка, а тепер ще й дружина: бережи своє жіноче щастя - воно завжди стане тобі підтримкою та розрадою у житті!

 • Любі діти! Усі ми знаємо поняття “жіноче щастя”. А чи чули ви щось про “чоловіче щастя”? Ніхто про нього не каже, але вірю, що ці два щастя - утворюють одне ціле! Сьогодні ви з’єднали Ваші долі та знайшли свою радість у житті. Будьте закоханими, ніжними, піклуйтесь один про одного, цінуйте та поважайте один одного - бережіть своє спільне ЩАСТЯ!    

Нехай наші приклади слів матері нареченої на весіллі допоможуть вам підібрати потрібні слова в такий важливий день! Виступайте впевнено і говоріть від душі!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 13279
Дата редагування: 2019-11-08

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Фуршетний стіл: гарні і смачні ідеї для весілля

Тестовий текстовий текст

Зворушливі весільні фото, які не можна не зробити

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь