Слова подяки гостям на весіллі: заготовки для молодят

Наречені в день свого весілля чують дуже багато приємних побажань і привітань. Ми вже ділилися з вами ідеями і готовими текстами тостів на честь молодят, писали про привітання і подяки батькам на весіллі. Саме час поговорити про слова для тих, без кого весілля не було б великим і радісним святом. Гості молодих - це їхні рідні та друзі, їх оточення. Це важливі для пари люди, тому закохані так намагаються зробити святкування яскравим і незабутнім, в першу чергу, саме для гостей.

Частування, розваги, невеликі подарунки гостям - це теж спосіб сказати "дякую". Однак ваша усна подяка не буде зайвою, а навпаки, стане прекрасним завершенням вечора. Ми публікуємо для вас нові, готові слова подяки гостям на весіллі. Читайте і користуйтеся, на здоров'я!

подяка від наречених гостям фото

  • Любі гості! Рідні та друзі! Без вас не було б цього свята. Не було б цієї чудової атмосфери - теплої, емоційної! Спасибі, що ви сьогодні тут - поділяєте з нами щастя створення нашої сім'ї. Ми дякуємо вам за привітання, подарунки та увагу! Нехай у нас завжди буде час, сили і натхнення збиратися і радіти новим радісним подіям в житті!

  • Дорогі, шановні гості! Вважається, що друг перевіряється в біді. Але в сучасному світі - не тільки. Уміння щиро радіти щастю інших - безцінне! Ми знаємо це і дякуємо вам за бажання бути з нами в цей незабутній, важливий і щасливий день! Ми вас дуже любимо, спасибі вам!

гості на вечірній церемонії

  • Кажуть, що щастя любить тишу. Можливо. Але тільки не щастя створення нової сім'ї! Дякуємо вам за радісні посмішки, гарний настрій, побажання, обійми - за те, що ви з нами - тут і зараз. Кожен наш гість - наш друг, і ми будемо щасливі бачити вас знову, як можна швидше - вже в нашому домі, на сімейних святах!

  • День нашого весілля завершується, добігає кінця святкування. Але у нас залишається найголовніше - чудові спогади про цю подію. Ми дякуємо вам за те, що ви знайшли час і зробили це свято таким: позитивним, яскравим, дружнім! Ми говоримо вам "спасибі" від чистого серця і так само бажаємо всім вам любові і процвітання, як ви бажали сьогодні нам! Давайте будемо щасливі - всі, без винятку!

вигляд на наречених фото

  • У житті ми зустрічаємо багато різних людей. Хтось проходить повз, не залишивши й сліду в наших долях. Хтось залишається назавжди - в кожному нашому дні, в нашій пам'яті або серці. В цьому залі немає випадкових людей! Ми дякуємо вам, дорогі гості, що ви у нас є і що ви сьогодні провели з нами цей день! Кожен з вас є дорогим для нас: кожне привітання і ваша увага зробили нас сьогодні ще більш щасливими! Дякуємо Вам за це свято!

  • Привід для весільного торжества створюють двоє - наречений і наречена. А ось настрій свята - самого весілля - залежить багато в чому від гостей! Спасибі вам, дорогі, що ви зробили це свято: за радість, за важливі слова, за вміння веселитися! До нових свят, до нових щасливих зустрічей!

гості з батьками на весіллі

  • Наше весілля стало приводом для зустрічі з прекрасними і дорогими людьми! Спасибі, що ви усі зробили можливою цю зустріч: хтось подолав великі відстані, хтось змінив плани, хтось просто не міг не прийти! Ми дякуємо вам за візит, за тости, за емоції, за квіти і подарунки! Спасибі за те, що ми знаємо один одного!

  • Милі гості! Ми дуже раді, що в цей прекрасний і щасливий день ви були з нами! Дякуємо вам за підтримку, привітання, напуття і, звичайно, ж за щедрі подарунки! Ми щиро сподіваємося, що у всіх нас буде ще багато приводів для таких радісних і світлих зустрічей! Спасибі вам за візит!


Слова подяки гостям весілля - це ваші почуття, щирість яких неодмінно оцінять. Не шкодуйте слів і емоцій - скажіть спасибі рідним, друзям і близьким!

 

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті