Слова подяки батькам на весіллі від нареченого і нареченої

слова подяки батькам на весілліДля кожного з нас, батьки - це святі люди. Ми їх любимо, поважаємо і ніколи не забуваємо. Вони з радістю підтримають будь-яке Ваше рішення або порадять, як правильно вчинити. Одна з подій, на якому батьки грають важливу роль - це весілля. Під час проведення урочистостей, Ви обов'язково повинні виголосити промову, в якій звучатимуть слова подяки дорогим батькам, які виховали, поставили на ноги, дали  освіту і оберігали все життя. Ви зобов'язані їм життям. Подякуйте батькам за все, що вони для Вас зробили та роблять. У цій статті ми  пропонуємо варіанти промов у віршах та прозі.

Слова подяки від нареченої батькам нареченого:

  • Дорогі батьки, я від щирого серця хочу подякувати Вам за такого сина, спасибі Вам, що дали мені можливість бути поруч з таким чоловіком, я обіцяю, що все життя буду дарувати йому тепло і турботу.
  • Батьки, спасибі що нагородили мене і світ такою доброю, чуйною людиною - моїм чоловіком. Обіцяю бути для Вас хорошою дочкою і турботливою дружиною Вашому синові.

Слова подяки від нареченого батькам нареченої:

  • Дорогі батьки, я дякую Вам що виховали таку дочку. Я обіцяю Вам що ніколи її не буду ображати, даруватиму любов і повагу, ми проживемо з нею довге та щасливе життя.
  • Дорогі батьки, я дуже вдячний Вам за такий подарунок долі - Вашу дочку. Це сама чудова і щира людина в світі. Я буду любити і оберігати її все життя.

Слова подяки від дочки своїм батькам:

  • Дорогі мама і тато, сьогодні я виходжу заміж, тепер я зовсім доросла, спасибі Вам величезне, що виховали мене саме такою  . Спасибі, що завжди підтримуєте мене, допомагаєте у виборі. Спасибі, що, коли я цього дійсно заслуговувала, Ви мене лаяли. Все це виховало в мені якості сильної та, вольової людини.
  • Мама і тато, скажу Вам спасибі за те, що виростили мене в любові. Спасибі, що допомагали в організації весілля, без Вас ми б точно не впоралися. Обіцяю Вам завжди ділитися самим потаємним, найбільшими досягненнями, своїми радощами та намагатимусь не засмучавати Вас.

Слова подяки від сина своїм батькам:

  • Дорогі батьки, спасибі Вам. Спасибі, що виховали в мені такого чоловіка, спасибі що навчили бути сильним, добрим і чесним. Спасибі, що навчили любити і бути коханим.

У даній статті ми запропонували Вам кілька промов своїм рідним. Так само Ви можете придумати слова самостійно, керуючись своїми почуттями.

 

13 Березня 2017