Слова подяки батькам на весіллі від нареченого і нареченої

батьки на весіллі

Для кожного з нас, батьки - найдорожчі та найрідніші люди на світі. Ми любимо їх, поважаємо, цінуємо їхню турботу, сподіваємось на їхню підтримку. Однак, часто ми забуваємо сказати прості слова подяки та любові тим, хто вкладає в наше життя сили, любов, надії, можливості. Весілля - ідеальний привід виправити цю ситуацію. Промова молодят на честь батьків - це щирі та гарні думки, які мають передати усю вдячність наречених.

Виголосіть гарний тост за батьків на весіллі - нехай у ньому буде подяка дорогим матерям та батькам, які виховали вас, поставили на ноги, дали освіту і оберігали все життя. У цій статті ми пропонуємо варіанти промов: нехай у них знайдуться потрібні слова!

Слова вдячності батькам від наречених: спільна промова

Промова вдячності матерям та батькам на весіллі - це давня українська традиція, що характеризує особливе, поважне ставлення молодих до тих, хто подарував життя та виховав їх. Пропонуємо молодятам висловити слова вдячності батькам від наречених разом. Для цього підготували низку готових подяк - проникливих, добрих та щирих.  

весільний портрет з батьками

Слова подяки батькам на українській мові

Щоб показати найріднішим усю свою любов та повагу, а в той же час підкреслити єдність у парі, пропонуємо вам готові тексти спільної промови. Нехай ці слова подяки батькам українською допоможуть вам висловити почуття!

 • Від першого подиху і кожну мить життя поряд з нами є Ви - дорогі наші, мами і тати! Ви любите нас за щось і всупереч усьому, Ви пробачаєте нам всі наші помилки та образи, часом, Ви більше за нас вірите у те, що нам все вдасться! Дякуємо за Вашу віру, жертовність, ласку та любов - цінуємо та поважаємо Вас безмежно!   

 • Мамо і тато - найкращі друзі, найсильніша підтримка, першоджерело мудрості та добра! У цей знаменний для нас день ми хочемо із вдячністю звернутися до Вас! Ми вклоняємось Вам за Вашу відданість, ніжність, любов, допомогу на цьому непростому шляху! Ми робитимемо усе, щоб Ви пишалися нами, нашими дітьми, нашими спільними успіхами і досягненнями! Дякуємо за життя!

 • Любі наші мами і тати! Ми насправді дуже щасливі, що сьогодні дві наші чудові родини об’єдналися. Ми хочемо висловити щирі слова вдячності Вам за те, що виховували нас, передавали нам свої знання, вчили повазі та добрим вчинкам, пояснювали, вели по життю, і, головне, навчили любити! Ми дуже цінуємо Вас та обіцяємо наслідувати найкраще, чого Ви нас навчили - вже у вихованні своїх дітей! Дякуємо, любимо, цінуємо!

 • Навряд чи слова можуть описати всі наші гарячі почуття, однак, ми докладатимемо зусиль! Дорогі батьки, наш приклад, наша опора! Ми найщасливіші сьогодні не лише від того, що поєднали свої долі, а й великою мірою від того, що Ви зараз є поряд з нами! Дякуємо, що тішитеся нашому рішенню і схвалюєте його: Ваша підтримка - це те, що впродовж життя завжди допомагає нам приймати добрі рішення сміливо та впевнено! Дякуємо за любов, за допомогу, за те, що ніколи не відмовите, хоч би чого ми не потребували. Бажаємо Вам здоров’я та довгих років життя!     

батьки наречених на весіллі

Слова подяки від нареченої батькам нареченого:

 • Дорогі батьки! Я від щирого серця хочу подякувати Вам за такого чудового сина. Спасибі, що дали мені можливість бути поруч з таким чоловіком! Я обіцяю, що все життя буду дарувати йому тепло і турботу.

 • Батьки, спасибі що нагородили мене і світ такою доброю, чуйною людиною - моїм чоловіком. Обіцяю бути для Вас хорошою донькою і турботливою дружиною Вашому синові.

 • Любі батьки! Спасибі Вам за те, що виховали справжнього чоловіка! Він - щирий та надійний, турботливий та сильний. Саме Вам завдячую щастям бути коханою! Обіцяю завжди любити Вашого сина та берегти найдорожче - нашу сім’ю!

 • Дорогі батьки! Дякую Вам, що підтримуєте нас і разом з нами радієте цьому дню! Дякую за сина, за чоловіка, просто - за добру людину, яку ви виховали і яку я мала щастя зустріти! Обіцяю бути йому гарною дружиною та справжнім другом впродовж усього нашого життя!

Слова подяки від нареченого батькам нареченої:

 • Дорогі батьки, я дякую Вам за те, що виховали таку чудову дочку! Я обіцяю Вам, що ніколи не ображатиму її, даруватиму їй любов і повагу. Ми проживемо з нею довге та щасливе життя.

 • Дорогі батьки, я дуже вдячний Вам за такий подарунок долі - Вашу дочку. Це найпрекрасніша і найщиріша людина в світі. Я буду любити і оберігати її все життя.

 • Любі батьки! Зустріч з Вашою дочкою - найкраща та найважливіша подія в моєму житті. Ви навчили її бути чуйною, доброю, навчили любити усім серцем! Я вдячний Вам і обіцяю, що берегтиму її як найдорожчий скарб, кохатиму та робитиму щасливою щодня!

 • Дорогі батьки! Хочу сказати вам спасибі за Вашу дочку! Вона - моє кохання, підтримка, приклад та відрада! Обіцяю берегти її та захищати, бути вірним та люблячим чоловіком, добрим батьком наших майбутніх дітей!

сімейне фото на весілля

Слова подяки від дочки своїм батькам:

 • Дорогі мама і тато! Сьогодні я виходжу заміж, тепер я зовсім доросла. Спасибі Вам велике, що виховали мене саме такою. Спасибі, що завжди підтримуєте, допомагаєте порадами, оберігаєте від невдач. Спасибі, що, коли я цього дійсно заслуговувала, ви були справедливими і сварили мене. Дякую, що виховали мене сильною, вольовою людиною!

 • Мамо і тато! Скажу Вам спасибі за те, що виростили мене в любові. Спасибі, що підтримали нас у нашому рішенні бути разом! Дякуємо за те, що допомагали в організації весілля - без Вас ми б точно не впоралися. Обіцяю завжди бути поряд з Вами, ділитися найбільшими досягненнями, своїми радощами, намагатимусь не засмучувати Вас, а тільки тішити успіхами нашої щасливої молодої сім’ї.

 • Любі батьки! Ви не шкодували сил та почуттів, щоб виховати мене і допомогти знайти свій шлях в житті! Ви не засуджували мене за помилки і приймали мене такою, якою я є! Дякую Вам і обіцяю навчити своїх дітей усьому, чого вчили мене Ви!

Слова подяки від сина своїм батькам:

 • Дорогі батьки, спасибі Вам. Спасибі, що виховали в мені гідного чоловіка, спасибі що навчили бути сильним, добрим і чесним. Спасибі, що навчили любити і цінувати тих, хто поряд. Дякую за життя!

 • Рідні мамо і тато! Дякую Вам за те, що навчили цінувати родину! Спасибі Вам, що підтримуєте та радите! За виховання, за ніжність і турботу. Я щасливий та закоханий, і мене дуже тішить, що ви розділяєте цю радість зі мною!

 • Любі мамо і тато! Дякую Вам, що любили, пробачали, навчали, сварили та втішали! Сьогодні Ви можете пишатися мною - я створюю свою родину, я готовий бути добрим чоловіком своїй коханій! Спасибі Вам - за добро і підтримку!

Ми запропонували Вам кілька варіантів промов рідним на весілля, однак радимо не шкодувати слів та почуттів: висловлюйте свої думки, говоріть щиро, від душі. Не соромтесь хвилювання чи навіть сліз: найкращий подарунок для ваших батьків - ваші чесні та добрі слова подяки!

 
Кількість переглядів: 56524
Дата редагування: 2019-11-05

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Фуршетний стіл: гарні і смачні ідеї для весілля

Тестовий текстовий текст

Зворушливі весільні фото, які не можна не зробити

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь