Слова подяки батькам на весіллі від нареченого і нареченої

слова подяки батькам на весіллі

Для кожного з нас, батьки - найдорожчі та найрідніші люди на світі. Ми любимо їх, поважаємо, цінуємо їхню турботу, сподіваємось на їхню підтримку. Однак, часто ми забуваємо сказати прості слова подяки та любові тим, хто вкладає в наше життя сили, любов, надії, можливості. Весілля - ідеальний привід виправити цю ситуацію. Промова молодят на честь батьків - це щирі та гарні думки, які мають передати усю вдячність наречених.

Виголосіть гарний тост за батьків на весіллі - нехай у ньому буде подяка дорогим матерям та батькам, які виховали вас, поставили на ноги, дали освіту і оберігали все життя. У цій статті ми пропонуємо варіанти промов: нехай у них знайдуться потрібні слова!

Слова подяки від нареченої батькам нареченого:

 • Дорогі батьки! Я від щирого серця хочу подякувати Вам за такого чудового сина. Спасибі, що дали мені можливість бути поруч з таким чоловіком! Я обіцяю, що все життя буду дарувати йому тепло і турботу.

 • Батьки, спасибі що нагородили мене і світ такою доброю, чуйною людиною - моїм чоловіком. Обіцяю бути для Вас хорошою донькою і турботливою дружиною Вашому синові.

 • Любі батьки! Спасибі Вам за те, що виховали справжнього чоловіка! Він - щирий та надійний, турботливий та сильний. Саме Вам завдячую щастям бути коханою! Обіцяю завжди любити Вашого сина та берегти найдорожче - нашу сім’ю!

 • Дорогі батьки! Дякую Вам, що підтримуєте нас і разом з нами радієте цьому дню! Дякую за сина, за чоловіка, просто - за добру людину, яку ви виховали і яку я мала щастя зустріти! Обіцяю бути йому гарною дружиною та справжнім другом впродовж усього нашого життя!

Слова подяки від нареченого батькам нареченої:

 • Дорогі батьки, я дякую Вам за те, що виховали таку чудову дочку! Я обіцяю Вам, що ніколи не ображатиму її, даруватиму їй любов і повагу. Ми проживемо з нею довге та щасливе життя.

 • Дорогі батьки, я дуже вдячний Вам за такий подарунок долі - Вашу дочку. Це найпрекрасніша і найщиріша людина в світі. Я буду любити і оберігати її все життя.

 • Любі батьки! Зустріч з Вашою дочкою - найкраща та найважливіша подія в моєму житті. Ви навчили її бути чуйною, доброю, навчили любити усім серцем! Я вдячний Вам і обіцяю, що берегтиму її як найдорожчий скарб, кохатиму та робитиму щасливою щодня!

 • Дорогі батьки! Хочу сказати вам спасибі за Вашу дочку! Вона - моє кохання, підтримка, приклад та відрада! Обіцяю берегти її та захищати, бути вірним та люблячим чоловіком, добрим батьком наших майбутніх дітей!

сімейне фото на весілля

Слова подяки від дочки своїм батькам:

 • Дорогі мама і тато! Сьогодні я виходжу заміж, тепер я зовсім доросла. Спасибі Вам велике, що виховали мене саме такою. Спасибі, що завжди підтримуєте, допомагаєте порадами, оберігаєте від невдач. Спасибі, що, коли я цього дійсно заслуговувала, ви були справедливими і сварили мене. Дякую, що виховали мене сильною, вольовою людиною!

 • Мамо і тато! Скажу Вам спасибі за те, що виростили мене в любові. Спасибі, що підтримали нас у нашому рішенні бути разом! Дякуємо за те, що допомагали в організації весілля - без Вас ми б точно не впоралися. Обіцяю завжди бути поряд з Вами, ділитися найбільшими досягненнями, своїми радощами, намагатимусь не засмучувати Вас, а тільки тішити успіхами нашої щасливої молодої сім’ї.

 • Любі батьки! Ви не шкодували сил та почуттів, щоб виховати мене і допомогти знайти свій шлях в житті! Ви не засуджували мене за помилки і приймали мене такою, якою я є! Дякую Вам і обіцяю навчити своїх дітей усьому, чого вчили мене Ви!

мати з нареченою фото

Слова подяки від сина своїм батькам:

 • Дорогі батьки, спасибі Вам. Спасибі, що виховали в мені гідного чоловіка, спасибі що навчили бути сильним, добрим і чесним. Спасибі, що навчили любити і цінувати тих, хто поряд. Дякую за життя!

 • Рідні мамо і тато! Дякую Вам за те, що навчили цінувати родину! Спасибі Вам, що підтримуєте та радите! За виховання, за ніжність і турботу. Я щасливий та закоханий, і мене дуже тішить, що ви розділяєте цю радість зі мною!

 • Любі мамо і тато! Дякую Вам, що любили, пробачали, навчали, сварили та втішали! Сьогодні Ви можете пишатися мною - я створюю свою родину, я готовий бути добрим чоловіком своїй коханій! Спасибі Вам - за добро і підтримку!

Ми запропонували Вам кілька варіантів промов рідним на весілля, однак радимо не шкодувати слів та почуттів: висловлюйте свої думки, говоріть щиро, від душі. Не соромтесь хвилювання чи навіть сліз: найкращий подарунок для ваших батьків - ваші чесні та добрі слова подяки!

Читайте также эту статью на русском языке

 
Кількість переглядів: 48955
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Кенді-бар на весілля: чим наповнити солодкий стіл восени

Тестовий текстовий текст

Колір весілля 2020: модні відтінки сезону весна-літо

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь