Вхід Реєстрація

Слова подяки батькам на весіллі від нареченого і нареченої

батьки на весіллі

Для кожного з нас, батьки - найдорожчі та найрідніші люди на світі. Ми любимо їх, поважаємо, цінуємо їхню турботу, сподіваємось на їхню підтримку. Однак, часто ми забуваємо сказати прості слова подяки та любові тим, хто вкладає в наше життя сили, любов, надії, можливості. Весілля - ідеальний привід виправити цю ситуацію. Промова молодят на честь батьків - це щирі та гарні думки, які мають передати усю вдячність наречених.

Виголосіть гарний тост за батьків на весіллі - нехай у ньому буде подяка дорогим матерям та батькам, які виховали вас, поставили на ноги, дали освіту і оберігали все життя. У цій статті ми пропонуємо варіанти промов: нехай у них знайдуться потрібні слова!

Слова вдячності батькам від наречених: спільна промова

Промова вдячності матерям та батькам на весіллі - це давня українська традиція, що характеризує особливе, поважне ставлення молодих до тих, хто подарував життя та виховав їх. Пропонуємо молодятам висловити слова вдячності батькам від наречених разом. Для цього підготували низку готових подяк - проникливих, добрих та щирих.  

весільний портрет з батьками

Слова подяки батькам на українській мові

Щоб показати найріднішим усю свою любов та повагу, а в той же час підкреслити єдність у парі, пропонуємо вам готові тексти спільної промови. Нехай ці слова подяки батькам українською допоможуть вам висловити почуття!

батьки наречених на весіллі

Слова подяки від нареченої батькам нареченого:

Слова подяки від нареченого батькам нареченої:

сімейне фото на весілля

Слова подяки від дочки своїм батькам:

Слова подяки від сина своїм батькам:

Ми запропонували Вам кілька варіантів промов рідним на весілля, однак радимо не шкодувати слів та почуттів: висловлюйте свої думки, говоріть щиро, від душі. Не соромтесь хвилювання чи навіть сліз: найкращий подарунок для ваших батьків - ваші чесні та добрі слова подяки!

 
Кількість переглядів: 116728
Дата редагування: 2019-11-05

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь