Як вибрати ведучого або тамаду на весілля?

Без перебільшень, весільний ведучий - це серце, основа всього механізму свята. Те, що професіонал краще аматора - сусіда, друга або родича, який погодився провести ваше торжество "не гірше будь-якого тамади" - зрозуміло практично кожному. Але як же знайти і вибрати ідеального ведучого на весілля? Ми підготували для вас детальну інструкцію, так що навіть якщо ви вже практично визначилися, звіртеся з нашим списком - про всяк випадок.

ведучий олександр скічко на весіллі

                                                                                                                    на фото - ведучий Олександр Скічко

Ведучий на весілля: на що звернути увагу при виборі

Ведучий на весілля - один з ключових фахівців на вашому святі. Він координує те, що відбувається, спілкується з гостями, веселить і придумує різного роду активності, щоб ніхто не нудьгував на святі. Ми розуміємо, що вибрати весільного ведучого складно: потрібно, щоб зійшлися всі ключові фактори - з'явився контакт між фахівцем і нареченими, підійшла ціна, сподобалося бачення та ідеї.

Ми склали список цих чинників: звіряйтеся з ними, проводячи ретельний відбір фахівців. І пам'ятайте: хто шукає, той обов'язково знаходить свого ідеального професіонала.

 • мова весілля - перше, на що потрібно звернути увагу. Багато ведучих в Україні досконало володіють як українською, так і російською мовою. Але чимало фахівців ведуть заходи винятково однією мовою. Подумайте про гостей, в тому числі приїжджих - виберіть конферанс, який буде зрозумілий усім.

 • ціна послуг ведучого або тамади на весілля - ключовий фактор, який впливає на вибір пар зі строго виділеним святкових бюджетом. Тут хочеться відзначити, що відповідність "ціна-якість" не завжди працює. У всіх молодят свої вимоги до сценарію, манери ведення - тому якщо ви не шукаєте популярну зірку, то мета - ведучий на весілля недорого - може бути досягнута. Звертайте увагу на контент, який пропонує ведучий, на приклади його робіт і не судіть за ціною.

 • портфоліо ведучого або тамади - щоб не робити одну й ту ж роботу двічі, паралельно з цінами, вивчайте портфоліо фахівців. Якщо у відповідній ціновій категорії гарних кандидатур не знайшлося, подивіться на приклади робіт більш дорогих професіоналів. Краще трохи переплатити за ведення весілля: атмосфера свята і настрій гостей - не те, на чому варто економити.

ведучий на весіллі фото

                                                                                                                     на фото - ведучий Олександр Кучер

 • зовнішній вигляд ведучого весілля - тут мова, звичайно, не про зовнішність, а про ставлення до свого зовнішнього вигляду. Охайне і обране відповідно до нагоди вбрання, акуратна зачіска - все це важливо, коли мова про таку значущу фігуру на весіллі

 • особиста зустріч з професіоналом - ще не покупка його послуг. Якщо фахівець, до якого ви звернулися, не знаходить часу для знайомства і бесіди з вами в реальності, відразу відмовтеся від ідеї скористатися його послугами. Але як ми вже зазначили, не варто відчувати себе зобов'язаними неодмінно найняти ведучого або тамаду, якщо він зустрівся з вами. Далі розглянемо чинники, які можуть вплинути на ваш вибір.

 • дикція, манера мови ведучого, голос - як замовник, ви маєте повне право шукати і вибирати свого ідеального професіонала. Зрозуміле, неспішне, цікаве мовлення, вміння слухати, приємний тембр голосу - це не просто якості, це професійний арсенал будь-якого ведучого заходів. Якщо ніщо з перерахованого вас не відштовхнуло при зустрічі, ймовірно, це той фахівець, який вам потрібен.

ведуча на церемонії фото

                                                                                                                         на фото - ведуча Ольга Гриневич

 • сценарій весілля - точніше, приклади сценаріїв, конкурсів - це те, з чим ви маєте право ознайомитися вже при першій зустрічі. Оцініть креативність фахівця, послухайте його ідеї і пропозиції, щоб зрозуміти, чи цікаві вам послуги конкретно цього професіонала

 • функціональність - якщо ви плануєте провести виїзну церемонію або вечірню церемонію, треба запитати у професіонала, чи зможе він виконати роль церемоніймейстера на весіллі

Тамада на весілля: особисті якості і вміння

Ми перерахували основні чинники, але є ще деякі деталі, про які варто розпитати тамаду додатково. Не бійтеся задавати питання і переходити межу професійних навичок: ведучий або тамада на весілля - це той фахівець, від особистих якостей і талантів якого залежить дуже багато. Тому:

 • дізнайтеся, який підхід до роботи у вподобаного тамади: наскільки його сценарії персоналізовані. Хороший ведучий завжди на зв'язку з нареченими: він створює анкети, щоб дізнатися максимум про пару, їх рідних і друзів. Призначає зустрічі, при бажанні закоханих ділиться напрацюваннями з ними.

 • гнучкість - важлива якість для ведучого. Дізнайтеся, чи готовий він врахувати ваші побажання щодо розваг, чи можете ви внести певні правки в сценарій.

юрій рихлик ведучий фото

на фото - ведучий Юрій Рихлик

 • почуття гумору - здавалося б, невід'ємне для ведучого весіль. Але ми спеціально залишили наостанок найважливіше. Головна мета перегляду робіт і особистої зустрічі - оцінити гумор кандидата. Ви знаєте своїх гостей, розумієте їхні інтереси, тому повинні прагнути вибрати професіонала з відповідним заходу рівнем гумором. Визначтеся, хто вам потрібен - ведучий чи тамада, церемоніймейстер, конферансьє або будь-хто інший, і лише тоді укладайте договір про співпрацю.


Порад і рекомендацій від знайомих і близьких ви, швидше за все, почуєте чимало. Це дуже цінно, але все ж найважливіше - знайти свою людину за характером і поглядами на роль ведучого. Таку, яку приємно слухати і з якою легко спілкуватися. Нехай вам пощастить!

 
Кількість переглядів: 446
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Річниці весілля: список назв по роках і ідеї подарунків

Тестовий текстовий текст

Фуршетний стіл: гарні і смачні ідеї для весілля

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь