Вход Регистрация

Artformat Production Сергій

Видеооператор

"Artformat Production" - це команда креативних людей, які спеціалізуються на виготовлені якісного відеопродукту. Багатокамерна зйомка та власний стиль, дозволить нам створити фільм, який буде довго захоплювати Вас та Ваших друзів. Ми зробимо все, аби спогади про ваше свято, були такі ж теплі та емоційні, як і найкращий день у вашому житті!

  • Портфолио
  • Отзывы (5)
Nataliia Zagurska Nataliia Zagurska
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Із впевненістю можу сказати, що це найкраща команда знімак як мінімум західної України! Хлопці, у яких є особливий смак, кожна робота торкає серця та має свою родзинку. Надзвичайно щасливі, що довірили зберегти моменти одного з найкращих днів нашого життя саме команді Artformat Production. Дякуємо за ці приємні враження та неймовірні емоції. Ви – найкращі! :-)

Отзыв написан: 15.03.2016
Andriy Zakharchuk Andriy Zakharchuk
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Дуже класна команда. Хлопці надійні, професійні, креативні, веселі). Завжди дадуть корисну пораду. Дякуємо за круте кіно! Ми, ні на хвилину не сумнівались в правильності вибору відеокоманди! Так тримати! Всім рекомендую!!!

Отзыв написан: 06.03.2016
Вікторія Вікторія
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Пройшло вже 1,5 року він нашого весілля і кожного разу, коли хочеться на мить повернутись в цей день - переглядаю наш весільний фільм, який відображає цей день в найскравіших митях. Сергій - не лише прекрасний професіонал своєї справи, а й чудова людина, допомагав порадами як зробити цей день справжнім святом для себе та гостей! Всі, хто переглядали наше відео - казали, що воно нереально круте, веселе та просто захоплююче! З задоволенням переглядаю кожну нову роботу студії Artformat і отримую від цього безліч позитивних вражень!!!

Отзыв написан: 04.03.2016
Kristina Kristina
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Сергій - дуже добра і щира людина! Виконує і враховує всі бажання молодят. Просто професіонал, дуже класно передав у відео всі наші емоціі і зумів все це підкреслити музичними ефектами . Це не легка праця зняти весь цей матеріал ,а потім ще й зробити так, щоб у фільмі помістився весь день. Якісна робота не вартує дешево, тому в цьому випадку якість- відповідає ціні. Сказати що ми задовлені роботою,це нічого не сказати. Ми отримали купу позитивних відгуків, що відео ну просто неймовірне.

Отзыв написан: 03.03.2016
Оленка Тодарчук Оленка Тодарчук
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

ArtFormat - це супер креативні,талановиті та добрезнаючі свою справу хлопці.Нам пощастивилось бути клієнтами таких професіоналів і ми не пожаліли про наш вибір.Кожна їхня нова робота не схожа на попередню,дуже вдало обирають місця зйомки, монтаж -супер,і з душею та смаком озвучують відео .Дякуємо Вам за Вашу роботу)))

Отзыв написан: 03.03.2016

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своем браузере. Узнать больше

Я соглашаюсь