Artformat Production Сергій

День 1000 $
Година 100 $
Обрана вами дата: 24/05/2019
День 1000 $
Година 100 $
Знижки визначаються від сьогоднішньої дати
за тиждень - 0% за місяць - 0% за 2 місяці - 0%
Вартість послуг на обрану дату складає:
День 1000 $
Година 100 $
Портфоліо
Відгуки(7)
Залишити відгук
Inesa prok_
17.03.2016
шалено талановиті ArtFormat_ори, які правдиво та з великою турботою доведуть глядачу, що день одруження для наречених є справді особливим. Нічого зайвого у фільмі, лише важливі та емоційні моменти, які стають історією. І чим більше таку історію переглядаєш, тим більше захоплюєшся. Наші рекомендації!!
Nataliia Zagurska
15.03.2016
Із впевненістю можу сказати, що це найкраща команда знімак як мінімум західної України! Хлопці, у яких є особливий смак, кожна робота торкає серця та має свою родзинку. Надзвичайно щасливі, що довірили зберегти моменти одного з найкращих днів нашого життя саме команді Artformat Production. Дякуємо за ці приємні враження та неймовірні емоції. Ви – найкращі! :-)
Inesa prok_
13.03.2016
шалено талановиті ArtFormat_ори, які так достовірно і з такою великою турботою вміють довести глядачу наскільки особливим для наречених є день одруження. Нічого зайвого, лише грамотний та емоційний фільм, який стає фантастичною історією для поколінь. Наші щирі рекомендації!!!!!!
Andriy Zakharchuk
06.03.2016
Дуже класна команда. Хлопці надійні, професійні, креативні, веселі). Завжди дадуть корисну пораду. Дякуємо за круте кіно! Ми, ні на хвилину не сумнівались в правильності вибору відеокоманди! Так тримати! Всім рекомендую!!!
Вікторія
04.03.2016
Пройшло вже 1,5 року він нашого весілля і кожного разу, коли хочеться на мить повернутись в цей день - переглядаю наш весільний фільм, який відображає цей день в найскравіших митях. Сергій - не лише прекрасний професіонал своєї справи, а й чудова людина, допомагав порадами як зробити цей день справжнім святом для себе та гостей! Всі, хто переглядали наше відео - казали, що воно нереально круте, веселе та просто захоплююче! З задоволенням переглядаю кожну нову роботу студії Artformat і отримую від цього безліч позитивних вражень!!!

У нас ще багато спеціалістів для вас