Вход Регистрация

Ирина Красота

Ведущий

instagram: krasota__irina Cучасна, креативна, харизматична, емоційна та амбітна ведуча з великим досвідом роботи понад 10 РОКІВ як конферанс'є, викладач ВНЗ, ведуча школи NETWORK 21 та ведуча святкових подій!!! ЗАПАЛЮЮ, ТВОРЮ, СМІЮСЬ І ПЛАЧУ ВІД ЩАСТЯ РАЗОМ З ВАМИ!!! Постійне ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ (БЕЗ пошлостей). ВИШУКАНИЙ СТИЛЬ, влучні ЖАРТИ, позитивна ЕНЕРГЕТИКА, незабутній веселий НАСТРІЙ, ВИКОРИСТАННЯ МОНІТОРА для Lovе Story, танц. конкурів, інтерактивів. 0971542722 та 0933785163 Ведуча + DJ = ЗНИЖКА 20 %

Читать дальше
  • Портфолио
  • Отзывы (7)
Катя Запорожeць Катя Запорожeць
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

З Ірою познайомились в лютому цього року, ще перед зустріччю зрозуміли, що це саме та людина, якій готові довірити наш особливий день. Приєднуємось до всіх слів написаних раніше нареченими, по великому рахунку, завдяки їм Ірі і подзвонили. Нам пощастило, що 13.06 було вільним, хоч напередодні Іра була ведучою на весіллі, цього взагалі не було помітно, запалу цієї неймовірної людини вистачило б ще не на одне святкування))). Готувались в період карантину, Іра увесь час була на зв'язку, завжди прислухалась до побажань, стала для нас дуже близькою. День весілля був наповнений неймовірними емоціями...чуттєва церемонія, запальні танці, веселі конкурси...Іра не залишила без уваги нікого, я була вражена коли дізналась, що вона провела всіх до останнього гостя. Окрема вдячність Володі, який відповідав за музичний супровід, все було ідеально! Таке враження, що ця пара робила свято для найближчих, на скільки вони віддаються своїй справі, гості були в захваті. По переду ще багато свят, будемо бронювати дати завчасно, а то велика ймовірність, що проґавимо таку щиру, запальну, неймовірну ведучу))) Ще раз безмежно вдячні!

Отзыв написан: 05.08.2020
Анічка Дзень-Швець Анічка Дзень-Швець
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Іра провела наше бомбезне свято 12.07.2020. Ми бронювали свою дату ще у жовтні, тому раджу і вам поспішити тому що це ПРОФЕСІОНАЛ.До вашого свята Іра підійде індивідуально і дуже відповідвльно. Іра знайшла спільну мову з усіма гостями, все було так суперово, що і слів мало описати. Ірочка щиро вдячні Вашій команді за все. Успіхів Вам і багато вдячних клієнтів .А ми будемо всім Вас рекомендувати.

Отзыв написан: 04.08.2020
Юлія Трохимець Юлія Трохимець
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Ірочка ти просто супер ведуча)Ні на одну секунду не пожалкували що обрали саме тебе!Весела,життєрадісна,з почуттям гумору,харизматична,щира,тактична,енергійна,відкрита-одним словом МЕГАКРУТА!!!

Отзыв написан: 24.07.2020
Yulia Dawodu Yulia Dawodu
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Хочу висловити величезну подяку Ірі, що розділила цей найважливіший день нашого життя❤️. Іра була ведучою на нашому весіллі 22.02.2020. Сказати, що вона супер ведуча це мало) Приємна та дуже харезматична. Наші гості взагалі не сумували, свято пройшло на найвищому рівні, була душевна атмосфера, заслугою створення якої була саме Іра. Хочу додати, що мій чоловік не з України, та половина гостей були іноземцями, що не завадило Ірі підлаштовуватися під ритм кожного і зробити весілля незабутнім. Оцінка 100 із 10❤️❤️❤️

Отзыв написан: 26.02.2020
Ковтун Андрей Ковтун Андрей
5 c 5!!!
5 c 5
Качество
5.00
Цена
5.00
Профессионализм
5.00

Специально зашли на сайт, чтоб оставить отзыв, т.к. ведущею выбирали по фото и отзывам. Сказать - СУПЕР - этого мало, МЕГА СУПЕР - да! Приятный голос, позитив, классная программа, использование монитора для конкурсов й видео о нашей истории любви, никаких подколов и "издевательств" над гостями, насмеялись, отлично повеселились, были чувственные моменты, когда и плакали. У нас была идеальная свадьба. P.S. В восторге были наши родители, которым очень сложно угодить, учитывая их соц.статус Спасибо и конечно же ми будем рекомендовать Иру как ведущею, потому что она на 100000% большая умничка!!!!!

Отзыв написан: 29.01.2020

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своем браузере. Узнать больше

Я соглашаюсь