Ми працюємо не тільки над розробкою нових можливостей для весільних виконавців, а й над спрощенням процесів придбання послуг весільного порталу Hot Wedding. Відтак раді повідомити Вам, що відтепер Ви можете придбати платний акаунт для розміщення в Каталозі (Hot та Gold) за допомоги інтегрованої на сайт платіжної системи Fondy.

Fondy - це надійна платіжна система, що дозволяє приймати оплати з банківських карт просто на сайті. Ви можете розрахуватися за придбані акаунти, використовуючи свої картки Visa та MasterCard або інтернет-банкінг (Приват 24).  

Спосіб оплати №1:

Спосіб оплати №2:

Перевага Fondy - це захищеність та безпека платіжних операцій, які Ви здійснюєте на сайті. Впровадження Fondy на Hot Wedding дозволило нам автоматизувати процеси придбання акаунтів та забезпечити клієнтів доступом до історії платежів.

У разі успішної проплати, останній запис у таблиці з історією платежів змінить колір з сірого (неактивного) на зелений.

Нагадаємо, що платні акаунти Hot та Gold мають чимало переваг перед безкоштовним розміщенням. Ознайомитися з пакетом можливостей, включених до кожного з акаунтів, та придбати акаунти можуть зареєстровані на порталі весільні спеціалісти в Налаштуваннях Особистого кабінету.

Ми працюємо для того, щоб використання Hot Wedding було ефективним, зручним та простим для Вас!

 
11 Грудня 2018