Найбільш видима сторона роботи таких спеціалізованих порталів, як наш - спростити життя клієнтам. У нашому випадку - допомогти нареченим швидко і ефективно знайти досвідчених і надійних професіоналів на весілля. Але є й інше призначення, не менш важливе - B2B (business to business) спрямованість нашої діяльності. Більшість професіоналів, з якими ми співпрацюємо і які розміщують інформацію про свій бізнес на порталі Hot Wedding - вузькоспеціалізовані. Ми вважаємо важливим завданням допомогти такому бізнесу гідно конкурувати і зростати.

Весільний портал Hot Wedding: можливості для бізнесу

Щоб не бути голослівними, пропонуємо одразу розібратися в перевагах, які доступні зареєстрованим професіоналам, на прикладі двох ситуацій:

ПРОБЛЕМА: припустимо, ви не так давно в весільному бізнесі і ще не займалися особистим брендингом і створенням власного SEO-оптимізованого сайту. У вас немало клієнтів, але ви хочете отримувати ще більше замовлень. Ось тут ви починаєте шукати майданчики в Інтернеті, які могли б повноцінно замінити вам сайт-візитку або сайт-портфоліо.

РІШЕННЯ: Портал Hot Wedding надає можливість створити профіль абсолютно безкоштовно і поділитися в ньому всією важливою інформацією про ваш бізнес. Правильно заповнена анкета професіонала підніме ваш рейтинг і дозволить бути в каталозі вище низки конкурентів. Також на рейтинг вплине ваша активність на сайті. Ще більше можливостей і потрапляння в ТОП забезпечать спеціальні платні акаунти порталу.


ПРОБЛЕМА: у вас є сайт, ви створили спільноти свого бізнесу в соціальних мережах, але це не приносить очікуваних результатів. Конкуренція на ринку весільних послуг в Україні дуже висока, а ви поки не плануєте витрачати час і гроші на повноцінний маркетинг, який допоможе вам піднятися в пошуковій видачі і збільшити кількість клієнтів.

РІШЕННЯ: Сучасне покоління, яке вступає в шлюб, найціннішим ресурсом вважає власний час. Згідно зі статистикою, цільовий пошук в Інтернеті - найпопулярніший, а тому розміщення пропозицій вашого бізнесу на спеціалізованому, цільовому порталі про підготовку до весілля - особливо ефективне. Клієнти хочуть побачити якомога більше пропозицій, мати можливість порівнювати і робити вибір самостійно. Висновок: будьте там, де вас шукають!

 

Коли ми говоримо про просування вузькоспеціалізованого бізнесу - такого як весільна фотографія, флористика, пошиття та прокат суконь і т.п. - ми розуміємо, що деякі інструменти інтернет-маркетингу, наприклад, реклама в соціальних мережах - це в кращому випадку ефективне просування в довгостроковій перспективі. Вручну "збирати" всіх незаміжніх/ неодружених і тих, хто планують весілля - дуже непроста робота. Розмістивши свої дані і портфоліо в професійному весільному каталозі Hot Wedding ви докладаєте мінімум зусиль, але потрапляєте точно в ціль! Пари самі звертаються до вас.

І ще трохи про факти. Оновлений Hot Wedding - це сучасні та ефективні маркетингові рішення. Лише за півтора місяці нам вдалося відновити роботу порталу і підняти відвідуваність до 500 унікальних переглядів на день - і це саме цільові відвідування, а не випадкові. Ми рахуємо тільки наших прямих клієнтів - тих, хто заходить на портал у пошуках будь-яких весільних послуг в Інтернеті! Уже до кінця року ми маємо намір збільшити цю цифру в 4 рази - до 2000 цільових унікальних переглядів на день.

 

Подбайте про свій бізнес і використовуйте всі можливості для його просування в Інтернеті. Hot Wedding - одна з найбільш зручних і ефективних. Перевірте!

 
11 Квітня 2018