Вхід Реєстрація

Shine Production

Відеооператор

Ми знімаємо відео і фото скрізь, де знайдеться особливий момент вашого життя! Ми команда відеографів, що бажає задовольнити улюбленою справою щасливих у цьому світі людей! Доклавши нашу любов, ентузіазм та креативність, залишивши частинку нашої творчості, людям спогади, що залишаться назавжди. Ми пропонуємо вам наші послуги, щоб в особливий день подарувати вам гарний настрій, творчі ідеї, втілені професіоналізмом та результат, якого слід очікувати. Ми – команда Shine Production – завжди із вами!

  • Портфоліо
  • Відгуки (2)
Orysia Halamaha Orysia Halamaha
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Таня з Орестом професіонали з великої літери і надзвичайно крута команда! Вони знімали нам весілля і в результаті відео вийшло неймовірним. Я дуже сильно вдячна їм за бездоганну роботу. А ще Таня з Орестом неймовірні люди, веселі, щирі та дуже добрі . Я маю за честь бути знайомою з ними і надзвичайно рада що саме вони розділили з нами день весілля.

Відгук написаний: 09.07.2020
Katja Tarasowa Katja Tarasowa
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Дуже дуже крута команда. Послуги Shine Production замовляли на весілля і роботою задоволені на всі 100%, та яке там, навіть на 200%. А потім ще була дозйомка на Тенерифе, то там взагалі космос. Чесно кажучи, якщо вам треба класне, якісне відео, яке ви будите переглядати по 100 разів і вам це не набридне, то вам однозначно до них. Свої відео я переглядала і не могла натішись і вже пройшов рік, а я далі час від часу дивлюсь їх, і згадую ті моменти. А ще вони дуже круті люди, якщо боїтесь камери, то повірте з ними такого відчувати не доведеться :-) Одним словом, Таня та Орест - це команда професіоналів з великої букви :-) Рекомендую))))

Відгук написаний: 23.12.2019

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь