Вхід Реєстрація

Ідеальні дати весілля 2023: інструкція щодо вибору вдалого дня

Тривожні та сумні для України події 2022 року вже скасували безліч планів, зламали чимало доль та забрали велику кількість життів. І, безумовно, воєнний час - не найкращий момент для корпоративних гулянь і галасливих вечірок без особливого приводу.

Проте, ніхто не скасовував кохання і, зокрема, не забороняв одруження. Навпаки - рік, що минає, навчив нас цінувати те, що дійсно важливо. Якщо і у вашій долі насуваються великі та щасливі зміни, ми з великим задоволенням допоможемо вам вибрати сприятливу дату для весілля у 2023 році!

Листівка рік Кролика 2023, наречені фото

Східний календар: весілля у рік Кролика 2023

Тигр, який був символом року, що минув, обіцяв нам випробування і складнощі, з якими ми і зіткнулися. На що чекати від нового знака? З’ясуємо просто зараз.

Покровителем наступного року за китайською версією східного календаря буде Чорний Водяний Кролик, а за в'єтнамською – Кіт. Весілля у рік кролика 2023 року - це чудова ідея для ініціативних пар. Якщо ви самі керуєте своїм життям і готові впоратися з викликами долі – сміливо призначайте урочистість на одну з найкрасивіших дат нового року. Кролик - активна тварина, а стихія води - швидка та мінлива, тому саме енергійних та активних людей цього року супроводжуватиме найбільша удача.

Важливо, що з чотирирічного циклу, який розпочався високосним 2020-м, саме 2023 буде найбільш щасливим для створення шлюбних зв'язків. Це пояснюється тим, що високосний період несе найбільше ризиків і є найменш сприятливим часом для глобальних змін, а наступні два роки після нього називають вдівцевими - згідно з прикметами також не найсприятливішими для весільних справ.

2023-й вважається абсолютно нейтральним, тому закоханим варто неодмінно скористатися моментом!

Календар 2023, весілля в жовто-блакитних тонах фото

Експерти в галузі астрології також прогнозують, що наступний рік кролика буде набагато успішнішим і щасливішим, ніж попередні. Після низки випробувань, пережитих українцями та іншими народами у 2020-22 роках, настав час трохи видихнути і впустити в життя світлі зміни. Однак, плануючи весілля в рік кролика (кота), остерігайтеся днів перед місячними затемненнями та під час сонячних затемнень (детальніше про це читайте далі).

Гарні дати для весілля 2023

Пари, далекі від забобонів та прикмет, можуть вибрати день одруження, вивчаючи гарні дати для весілля 2023 року. Щоб заощадити ваш час, ми зібрали ідеальні варіанти в один список.

Але, ухвалюючи рішення, зважте всі "за" та "проти". Пам'ятайте про церковний календар, якщо хочете повінчатися, продумайте, наскільки вдалою буде дата одруження для ваших гостей та рідних. Детальніше про логіку та аргументи планування читайте у нашій спеціальній статті.

Вибір дати весілля, календар, save the date ідеї

Отже, ось вони – гарні дати для весілля 2023, які випадають на найзручніші для свята дні тижня – п'ятницю чи вихідні:

Як бачите, вам точно буде з чого вибрати!

Свята у церковному календарі та весілля у 2023 році

Церемонія укладання шлюбу перед Богом - вінчання - не може відбутися у великі церковні свята. Тому віруючій парі, яка планує прийняти таїнство вінчання, при виборі дати для весілля 2023 року необхідно ознайомитися з актуальним церковним календарем.

Вінчання в церкві, церемонія вінчання фото

Ось список найбільших свят, в які навіть за найсприятливішого прогнозу за версією астрології, нумерології та інших теорій, вінчання не буде проведено:

Багатоденні пости у 2023 році

Парам, які планують вінчатися та шанують традиції, не варто призначати день весілля й на періоди багатоденних постів. У новому 2023 році вони випадають на такі групи дат:

День весілля 2023: як обчислити вдалу дату

Крім найпопулярніших, традиційних способів обчислення щасливої ​​дати для весілля 2023 року – за церковним календарем та красою цифрових поєднань – існують і інші методи. Багато сучасних пар надають особливого значення астрологічному прогнозу на спільне життя та нумерологічній сумісності.

Місячний календар, нічна весільна фотосесія ідеї

Найкращі дати для весілля 2023 за місячним календарем

Говорячи про прихід нового східного символу – Кролика чи Кота – ми згадували про несприятливі дні для одруження, пов'язані з затемненнями Сонця та Місяця. За цією версією, не варто призначати одруження у 2023-му на 20 квітня та 14 жовтня (сонячне затемнення обіцяє не дуже щасливе та неспокійне сімейне життя), а також на 5 травня та 28 жовтня (вважається, що перед затемненням місяця укладаються короткочасні шлюби) .

Але дат, що сприяють процвітанню стосунків та взаєморозумінню, у місячному календарі набагато більше, ніж небезпечних. Ось їх точний список на 2023-й:

Саме ці дати весіль випадають на сприятливий період Місяця, коли і знак зодіаку, і місячний день, і фаза Місяця, і день тижня сприяють доленосним рішенням та змінам.

Сприятливі дати для весілля 2023 та нумерологія

Не менш цікавим для закоханих є нумерологічний прогноз на рік, коли пара вирішила пов'язати свої долі воєдино.

Головне число 2023 обчислюється дуже просто: необхідно скласти всі цифри року, тобто 2+0+2+3. В результаті отримаємо число 7 та аналізуємо його.

Нумерологія и весільні дати, цифри фото

Сімка приносить щастя і удачу, тому завжди вважалося вірним вибирати для важливих подій дати та роки, сума цифр яких у результаті дає число 7. Сімка прихильна до змін у сімейному стані та символізує початок чогось важливого та значущого. Нумерологічною особливістю сімки є її інтровертний характер: вона цінує усамітнення, тому камерний формат весілля – невелика урочистість – може стати оптимальним форматом свята у новому році.

Ми не повторюватимемо і не наводитимемо приклад обчислення вдалого місяця та дати весілля. Вирахувати найвдаліші дати весіль у 2023 вам допоможе стаття блогу Hot Wedding, опублікована раніше.

Весілля 2023: гороскоп для всіх знаків зодіаку

Весільний гороскоп не повинен стати визначальним у прийнятті вашого рішення, адже у серцевих справах варто орієнтуватися виключно на свої почуття, бажання та підказки душі. Але все ж таки завжди цікаво дізнатися, які знаки зодіаку буде супроводжувати кохання в новому 2023 році Кролика!

Весільний гороскоп, знаки зодіаку фото

Руки наречених в день весілля, обручки фото

Бажаємо, щоб усім нашим читачам новий 2023 приніс кохання і щастя! Довіряйте своїм почуттям і не бійтеся відкриватися тим, до кого відчуваєте щось особливе! Нехай вдалі дати весілля 2023 року знайдуться, а святковий день наповнить ваше життя вічним і безцінним змістом.

Кількість переглядів: 28241
Дата редагування: 2023-01-01

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь