Вхід Реєстрація

Гарні дати для весілля 2022: секрети вибору

Ми переконані: для кохання, яке виросло на ґрунті взаємності, навряд чи існують невдалий час, місце та погода, щоб перерости в офіційні стосунки. Найчастіше весільні дати обирають, орієнтуючись на достатній термін підготовки та улюблену пору року. Додатковим плюсом вибору буде і те, що ваше довгоочікуване свято одруження призначено на день, який схвалюють рідні, церква, нумерологи та навіть планети! Якщо настав час одружитися і у вашому житті, радимо уважно вивчити наш матеріал про вдалі та красиві дати для весілля 2022!

Весілля у рік тигра 2022: прогноз за східним календарем

Перше, на що звертаємо увагу, розглядаючи дати для весілля 2022 року - це знак наступного року. Нас чекає період, очолюваний Чорним Водяним Тигром. Здавна вважалося, що весілля у рік тигра - суперечливий захід, оскільки тигр за своєю натурою - істота, яка віддає перевагу самотності.

Рік тигра 2022, руки наречених фото

Однак, сучасні експерти в галузі астрології вважають, що весілля в рік тигра 2022 року - це, звичайно, виклик, але він не віщує поразку на любовному фронті.

Чорний Водяний Тигр успішно об'єднає амбітних, цікавих людей, які реалізувалися в житті та кар'єрі, які вміють кохати і бути коханими. Якщо ви і ваша половинка гармонійно доповнюєте один одного у всьому і не воюєте за сферу та силу впливу, сміливо плануйте одруження у 2022 році.

Особливо вдалим весілля у рік тигра буде для таких знаків за східним календарем, як Кінь, Кролик, Мавпа, Дракон, Собака.

Сприятливі дні для розпису 2022

Якщо ви перебуваєте в пошуку дати весілля насамперед для розпису в РАЦСі, звісно, вам слід звернути увагу на красу заповітного числа. 2022 рік - особливий і неповторний у цьому плані, адже складається аж із трьох двійок! Ми поділимося ідеями підбору числа та місяця до такого незвичайного поєднання цифр. А ще розповімо, як розрахувати найкращі дати для весілля 2022 року за допомогою нумерології. Але пам'ятайте: якщо окрім розпису та банкету ви плануєте також вінчання, дату, що сподобалася, варто погодити за церковним календарем (про це детально читайте далі також).

Розпис у РАЦСі, одруження, обручки фото

Просто гарні дати для весілля 2022

Вибираючи гарні дати 2022 року та формуючи для вас зручний список, ми враховували найпопулярніші дні для святкування одруження - п'ятницю, суботу та неділю. Будьте впевнені, що новий рік готує ідеальні поєднання в кожному місяці! Але враховуйте також і додаткові фактори пошуку найкращих весільних дат.

Весільна нумерологія: кращі дати для весілля 2022

Дата весілля: нумерологія щасливого спільного життя

Чекати ідеального, з погляду нумерології, року для створення союзу кохання можна досить довго. А ось обчислити сприятливий місяць та день для весілля – легко! Із задоволенням ділимося з вами нумерологічною формулою, яка допоможе вирішити головну задачу кохання!

Обчислюємо найкращий місяць

Щоб вибрати нумерологічно сприятливий місяць для весілля, вам необхідно розрахувати число свого народження та число свого імені. Те саме слід зробити і вашій половинці. Таким чином, ви отримаєте одразу два найбільш вдалі варіанти.

Припустимо, ви народилися 15.05.1994. Знайдіть суму всіх цифр цього дня та доведіть обчислення до однозначного числа:

1+5+5+1+9+9+4=34

3+4=7 (число вашого народження)

А звати вас Марина. 6 літер. Отже, число імені – 6.

Тепер підсумовуємо отримане та знову доводимо до однозначної відповіді:

7+6=13=1+3=4 (ваш ідеальний місяць весілля – квітень).

За таким же принципом розрахуйте найкращий місяць для своєї/свого обраниці/обранця. Залишається вибрати з двох варіантів: слідуйте поклику свого серця і будьте єдині у прийнятті рішення.

Весільний планувальник, планування весілля 2022 фото

Нумерологія та дати весілля: обираємо вдале число

Якщо з місяцем ви вже визначилися, саме час знайти правильний день! Для цього нумерологи рекомендують знайти суму чисел народження нареченої та нареченого.

Наприклад, він народився 7.10.1993, отже, його число народження розраховується так:

7+1+1+9+9+3=30=3+0=3

А вона народилася 23.06.1996, і її цифра така:

2+3+6+1+9+9+6=36=3+6=9

Тепер шукаємо спільне число: 3+9=12=1+2=3

З цього, за словами експертів, слідує висновок, що парі необхідно вибрати дату, в якій буде присутня трійка. Саме 3, 13, 23, 30 або 31 – найсприятливіші дні для розпису.

Вінчання в церкві фото: сприятливі дати за церковним календарем 2022

Сприятливі дати для весілля 2022 року за церковним календарем

Таїнство вінчання для багатьох сімей - найважливіша складова процесу укладення шлюбу. Якщо ви збираєтеся скріпити свій союз перед Господом, вибір дня для вінчання варто ретельно продумати. Щоб запланований захід не припав на велике церковне свято, піст чи поминальний день, ознайомтесь з нашим матеріалом, а потім погодьте дату церемонії вінчання у 2022 році зі священиком церкви, де вона відбудеться.

Церковний календар 2022: свята

Вінчання у храмі не відбувається у значні церковні свята. Перш ніж шукати весільних фахівців, погодьте дату, користуючись церковним календарем. Ось основний перелік свят:

Періоди посту у 2022 році

За традицією, не прийнято вінчатися і під час постів. Ознайомтеся з датами їхнього початку та завершення, щоб вибрати заповітне число правильно.

Весільний гороскоп 2022 для всіх знаків зодіаку

Весілля у 2022: гороскоп для всіх знаків зодіаку

Вірити чи не вірити у передбачення гороскопів – особиста справа кожного. Але ми сподіваємося, що весільний гороскоп 2022 від Hot Wedding допоможе вам прийняти вірне рішення або переконатися у вірності вже ухваленого.

Сприятливі дні для весілля: місячний календар 2022 фото 

Сприятливі дні для весілля у 2022 за місячним календарем

Якщо ви чутливі до руху планет і відчуваєте зміни фаз Місяця, то, швидше за все, вам буде цікаво при виборі дати одруження дізнатися, які дні нового року найкраще підходять для доленосних змін.

Отже, найкращі дні для весілля за місячним календарем 2022 - це:

Вдалих дат для одруження у календарі є чимало. І якщо ви впевнені у своїх почуттях та почуттях партнера, ніщо не завадить вам укласти щасливий та міцний шлюб!

Кількість переглядів: 33787
Дата редагування: 2021-12-04

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь