Вхід Реєстрація

Секрети вибору вдалої дати весілля

Переконавшись в силі власних почуттів і взаємності бажання стати однією сім'єю, закохані починають активну підготовку до весілля. Вибір дати весілля - для когось просто пошук гарної комбінації цифр, а для інших - продумане і послідовно прийняте рішення. Дати весіль підбирають, орієнтуючись на принципи краси і зручності - обраний в календарі день для важливої ​​події повинен підходити нареченим, їхнім батькам і бути прийнятним для гостей.

За словами астрологів, від обраного числа для проведення торжества буде залежати все подружнє життя - процес вибудовування стосунків, народження дітей, досягнення спільних цілей. Саме тому до його вибору треба поставитися дуже відповідально. У цій статті ми постараємося виділити основні підходи до вибору дати весілля, популярні серед українців.

Більше рекомендацій про те, в які дні можна вінчатися в 2020 році і на які весілля планувати не варто, ви можете знайти в нашій статті про кращі дати для одруження в 2020 році.

жених цілує наречену в лоб

Як вибрати дату весілля?

Як не розгубитися і з 365 днів року вибрати саме ту пору, місяць, день тижня і число, які є ідеальним. Раціональний шлях вибору часу для весілля починається з планування сезону. Орієнтуючись на свої смаки, вирішіть у парі, коли хотіли б відсвяткувати весілля: взимку, навесні, влітку або восени. Далі варто оцінити красу комбінації чисел, днів тижня, місяців, яку підготував прийдешній рік в тому чи іншому сезоні, і вирішити таки - коли відбудеться одруження, вінчання і банкет.

Обручки, каблучка для заручин фото

Але так можуть вибрати день одруження лише ті, для кого не принципові ні прикмети, ні релігійні причини, ні будь-які інші - наукові та псевдонаукові способи визначення сприятливого дня для заміжжя. Далі ми розглянемо рекомендації по вибору дати весіль згідно з різними підходами.

Сприятливі дати для весілля з точки зору астрології

Перший підхід до вибору дати одруження, який ми розглянемо - астрологічний. Астрологи запевняють, що небесні тіла, а саме їхнє розташування і рух прямо впливають на навколишній світ і саму людину. Наречені, яким близькі такі погляди, можуть звернутися до фахівця з астрології для складання так званого гороскопу шлюбу. На гороскоп шлюбу впливає дата і час створення сім'ї, а також місце, де будуть проходити церемонії одруження і вінчання.

Для гороскопу шлюбу також важливі особисті гороскопи нареченого і нареченої. Професійний астролог може скласти індивідуальний прогноз щодо успіху стосунків, аналізуючи знаки зодіаку, дату і час народження партнерів.

Вибір дати весілля згідно астрології

Вибір дати весілля за гороскопом вимагає зіставлення індивідуальних астрологічних прогнозів кожних конкретних наречених, але є і загальні поради від астрологів - незалежно від вашого знаку зодіаку:

Астрономічний підхід до вибору дати весілля

Дуже тісно переплітається з астрологічним підходом принцип вибору кращої дати для створення сім'ї на основі астрономічних відомостей.

Вибір дати для весілля за астрономічними прогнозами

Астрономічний підхід до вибору сприятливої ​​дати для весілля дозволяє нам проаналізувати дні тижня. Наприклад, найбільш вдалими для одруження є такі дні тижня:

Несприятливими днями для весілля, згідно астрономічним чинниками є:

Четвер (покровитель - Юпітер) і субота (під опікою Сатурна) не можна назвати несприятливими, проте, ті, хто одружувалися в ці дні повинні бути готові до самопожертви заради своєї половинки і присвяти свого життя сім'ї.

глобус астрономічний фото

Для тих, хто готовий сильніше заглибитися в астрономічні прогнози є ще кілька важливих рекомендацій:

Вибір дати весілля згідно віри та релігії

Для більшості українців одним з найважливіших критеріїв вибору дати весілля є узгодженість з календарем постів і свят. І це дійсно резонно, адже одружитися в пост і в певні святкові дні, а також в дні поминання забороняє церква.

клятва нареченого і нареченої фото

Знайти кращі дати весілля можна, використовуючи церковний календар. Варто пам'ятати, що для кожного року він індивідуальний - пости і деякі церковні свята мають властивість зміщуватися.

Дата весілля за датою народження: як правильно вибрати

Для вибору сприятливого дня для весілля ви можете використовувати дати народження нареченого і нареченої. Вважається, що найбільш вдалим є той місяць, який йде 3, 4, 6, 9 і 10 після місяця вашого народження.

зазначене число в календарі

Наприклад, якщо наречена народилася в червні, то її "вдалими" місяцями для шлюбу будуть - вересень, жовтень, грудень, березень і квітень. Наречений народився в жовтні, відтак його щасливі місяці - січень, лютий, квітень, липень, серпень. З цих розрахунків дати весілля за датою народження слідує, що загальним вдалим місяцем для об'єднання цієї пари є квітень.

Розрахувати дату весілля: нумерологія

Ще один спосіб подружитися з цифрами при виборі щасливого числа для весілля - вдатися до нумерології.

цифри на руці

Нумерологи стверджують, що не варто недооцінювати вплив цифр на життя людини. Тому рекомендують молодим парам визначати найкращий день для одруження за такою формулою: дата народження молодого + дата народження молодої = ідеальна дата весілля. Наприклад: молода народилася 10.12.1986, а молодий 24.01.1980. Розраховуємо число нареченої: 1 + 0 + 1 + 2 + 1 + 9 + 8 + 6 = 28 = 2 + 8 = 10, нареченого: 2 + 4 + 0 + 1 + 1 + 9 + 8 + 0 = 25 = 2 + 5 = 7. Так що варто одружуватися 17 числа.

Весільна нумерологія передбачає ще один спосіб обчислення кращого числа, а саме - перевірки будь-якої вподобаної вам дати в календарі на сприяння заміжжю. Для цього складають всі цифри, наприклад 15.09.2019: 1 + 5 + 9 + 2 + 1 + 9, що в сумі дає 27, 2 + 7 = 9 (прекрасне число з нумерологічної точки зору для створення шлюбних зв’язків). Про сприятливість інших чисел ви можете дізнатися в тій же статті, на яку ми давали посилання в пункті про релігію.

Ми розповіли вам про найвідоміші способи підбору дня для важливого торжества. Яким з них слідувати, до яких прислухатися - вирішувати тільки вам, адже це ваше свято! Але в будь-якому випадку бажаємо, щоб ваші почуття виявилися в десятки разів міцнішими і правдивішими за будь-які прогнози і розрахунки.

Фото: Pinterest

Кількість переглядів: 51025
Дата редагування: 2020-01-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь