Вхід Реєстрація

Час одружуватися: сприятливі дні для весілля 2020

Вибір дати весілля - це основа планування майбутнього торжества. Кожній парі хочеться, щоб день для одруження був вдалим, а дата красивою і символічною. У минулому році ми ретельно проаналізували дати весіль 2019 у спеціальному матеріалі, і там же розібрали секрети місячного календаря і нумерології. Саме час поговорити про прийдешнє, адже 2020-ий буде високосним, а роки, в яких 366 діб здавна огортають незліченні прикмети і забобони! Позбудемося них і з'ясуємо, яким буде рік весілля 2020!

Весілля у високосний рік: чи можна виходити заміж в 2020-му?

Існує чимало повір'їв про те, що високосний рік не підходить для важливих починань і великих змін - на кшталт одруження, народження дітей, переїздів та втілення бізнес-ідей. Але все це - міф. Те, що у високосному році 366 днів (власне цим він і відрізняється від звичайного), пояснюється науково, і впливу таємних сил тут немає. Земля обертається один раз навколо Сонця за 365 днів і приблизно 6 годин. За 4 роки, таких годин набирається 24, тому для більш точних обчислень дат, вчені придумали раз в п'ятирічку подовжувати рік на день.

сприятливі дні для весілля 2020

При цьому, ні церква, ні наука не вважають, що високосний - невдалий або несприятливий. Ви ніде не знайдете підтвердження повір'ями або заборони, які накладаються на дати весіль високосного року. Скоріш навіть навпаки. Дуже давно високосний називали "роком наречених", і саме дівчата сваталися хлопцям в цей період, а ті, нібито, не мали права відмовити. З цими історичними повір'ями і пов'язують чутки про негаразди: як шлюб може бути щасливим, якщо укладений він без кохання і взаємної згоди?

2020-ий - високосний. З такими гарними цифрами - 2020 - будь-які весільні дати будуть виглядати добре! Ми розповімо детальніше, на які саме з них варто звернути увагу, а які оминати.

2020: рік Білого Сталевого Щура за східним календарем

Почнемо наше дослідження сприятливих днів для весілля 2020 зі східного календаря. Нам належить зустріти перший рік в 12-річному циклі, яким опікується Щур. Цього разу це буде Білий Металевий (Сталевий) або, як ще його називають, Золотий Щур.

Обіцяють, що 2020 рік Щура буде особливо вдалим для енергійних, активних і цілеспрямованих людей. Заступництво Щура поширюється на сімейні узи і дружбу, тому можна сміливо вважати, що для пар, які відчувають щирі, чесні і справжні почуття, весілля в 2020-му буде щасливим! Астрологи зазначають, що рік буде непростим, випробувань і несподіванок чекає немало, але в загальному, це прекрасний час для укладення шлюбів і народження дітей!

весільні дати 2020

Вибір дати весілля за церковним календарем

В Україні особливо шанують традиції, тут не втрачає своєї цінності віра, і навіть наймолодші наречені намагаються прислухатися до думки батьків, бабусь і дідусів, коли справа стосується такого важливого заходу в житті, як весілля.

Багато українців дати весіль, в першу чергу, узгоджують з церковним календарем. Ми розібралися, в які дні відбудуться найбільш значущі церковні свята, а також на які періоди випадає строгий піст. Ознайомтеся, щоб виключити весільні дати 2020 року, в які не вийде обвінчатися або влаштувати грандіозний банкет.

Церковний календар 2020: великі свята

Традиційно не можна планувати весілля на великі церковні свята. Багато дат в цій групі є зафіксованими, незалежно від року. Але деякі, все ж переходять. Церковний календар 2020 дає точні відповіді:

дні весілля 2020

Церковний календар на 2020: періоди посту

Також варто відразу виключити з можливих дат для весілля ті, які випадають на періоди постів, згідно з церковним календарем 2020. В такий час вінчатися і влаштовувати гучне весілля не прийнято.

У зв'язку зі святами і постами, а також різними народними прикметами, найсприятливіші дні для весілля 2020 випадуть на період після Пасхи, а також між Успенським і Різдвяним постом.

Секрети вибору сприятливих днів для весілля згідно астрології, астрономії та інших теорій ви можете дізнатися з нашої статті про вибір вдалої дати весілля. А просто зараз продовжимо вивчати календар, і з'ясуємо, які сприятливі дати весіль приготував нам прийдешній рік!

Сприятливі дні для весілля 2020 за місячним календарем

Згідно з місячним календарем, в кожному місяці є невдалі і вдалі дні для весілля. Ми ознайомилися з даними місячного календаря на 2020-ий, і готові розповісти вам про найвдаліші дні для укладення шлюбу. Деякі з них будуть накладатися на періоди посту і великих церковних свят, тому, відкидайте невідповідні числа самостійно - відповідно до зазначених вище даних церковного календаря. Для тих, хто планує тільки розпис і невеличке свято для найближчих, підійдуть абсолютно будь-які дати весіль зі списку:

Якщо ви вирішите розібратися в місячному календарі більш детально, то неодмінно помітите, що астрологи радять призначати одруження на фазу зростаючого Місяця. У списку чимало вихідних, є і особливо привабливі дати. 

Весілля 2020 для знаків зодіаку

Чи можна одружуватися у високосний рік: гороскоп весілля за знаками Зодіаку

Якщо ваші думки все ще не покидає тривожне запитання про те, чи можна одружуватися у високосний рік, радимо звернути увагу на гороскоп весілля за знаками Зодіаку. Для тих, хто вірить в те, що не випадково народжений під тим чи іншим знаком, будуть важливі рекомендації астрологів.

Щоб зміцнити Ваші наміри укласти шлюбний союз в 2020-му, пропонуємо ознайомитися з найкрасивішими датами року!

дати весілля 2020

Найгарніші дати весілля в 2020 році

Оскільки січень - час свят, а ще холодів і снігу, призначати весілля на цей місяць пари особливо не поспішають. А ось лютий у прийдешньому році - особливо привабливий, так як в ньому відразу кілька гарних чисел.

2.02.2020 - це неділя, ідеальне поєднання нулів і двійок, дуже вдалий час для шлюбу за місячним гороскопом.

20.02.2020 - четвер, вкрай привабливе поєднання нулів і двійок, але за Місяцем цей час вважається невдалим для укладення союзів.

22.02.2020 - субота, прекрасне число, але знову таки, не сприятливе, якщо вірити астрологічним прогнозам.

Красиві дати весіль, які не перебувають в протистоянні з Місяцем, не припадають на великі свята і випадають на п'ятницю або вихідні: 22.05, 2.08, 20.09, 2.10, 20.11, 22.11, 20.12.

Звісно, ідеальний час для вашого свята повинні визначити саме ви зі своєю другою половинкою! Адже не буває кращих супутників в важливий день, ніж улюблений місяць або число, з яким пов'язано щось важливе для вас обох!

Вдалого весілля і щасливого спільного життя!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 132057
Дата редагування: 2023-12-24

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь