Вхід Реєстрація

Вдалі дні для весілля 2019: коли одружуватися і вінчатися

З чого починається підготовка до весілля? Очевидно, що з вибору гарної і вдалої дати розпису, вінчання і банкету. В останні роки пари все менше намагаються поєднати всі церемонії в один день і найчастіше розписуються заздалегідь, а вінчання і банкет планують на іншу дату. Яку вибрати дату для весілля в 2019 році, щоб вона не випала на пост або велике церковне свято? Ми допоможе закоханим розібратися з весільною математикою!

Весілля в 2019: Рік Жовтої Земляної Свині

2019 рік сприяє укладенню шлюбів, так як не є високосним. Всім, хто роздумує над створенням сім'ї обов'язково варто скористатися прийдешнім роком, так як 2020 якраз буде високосним.

Загалом, 2019 рік сприятливий для одружень, оскільки, згідно зі східним гороскопом, обіцяє новоствореним подружнім парам спокійне, розмірене, мирне спільне життя.

обручки на гілці фото

Пост 2019: коли українцям не вдасться обвінчатися

Гороскопи гороскопами, а ось що дійсно доведеться враховувати при плануванні дати весілля і вінчання в 2019 - так це важливі церковні свята і пости. У ці дні і періоди вінчання в храмі неможливе. Також ви не зможете обвінчатися і в певні дні тижня - в так звані пісні дні - вівторок і четвер, а також в день перед неділею - суботу. Оптимальними є понеділок, середа та п'ятниця.

Тепер розглянемо конкретні дати, на які весілля 2019 планувати не можна.

Церковні свята, в які не можна вінчатися

До великих церковних свят, що не призначені для укладання шлюбів шляхом проходження Таїнства Вінчання, відносяться:

Крім того є й цілі періоди суворого посту, на які теж не варто планувати торжество.

розписна стеля в церкві фото

Строгий піст 2019

Періоди посту - ще одна низка днів, коли вінчання проводити недоречно і неправильно. Наводимо список періодів суворого посту в 2019 році:

Ідеальним і найсприятливішим часом для створення сім'ї і вінчання, зокрема, є період після Успенського посту і до початку Різдвяного посту.

З цієї точки зору можемо виділити наступні вдалі дати для весілля в 2019 році:

корона вінчання фото

Якщо ви розглядаєте не тільки вихідні, а й будні, пам'ятайте про те, що церква здійснює Таїнство Вінчання в понеділок, середу і п'ятницю.

Сприятливі дні для весілля 2019: місячний календар

Для тих пар, які не збираються вінчатися, список вдалих дат набагато довший. Такі закохані можуть поцікавитися сприятливістю дат, наприклад, згідно з місячним календарем.

Вдалими для шлюбу і подружніх стосунків вважається 10, 11, 16, 17, 21, 26, 27 місячна доба. Несприятливі місячні доби для створення сім'ї - 3, 4, 5, 8, 9, 13, 14, 19.

Сприятлива дата для одруження: секрети нумерології

Теорія чисел - ще один цікавий інструмент для підбору вдалої дати весілля. Щоб розрахувати цифру, за якою і буде визначено нумерологічне значення, потрібно скласти всі цифри в повній даті. Наприклад, ви хочете відсвяткувати весілля 1.09.2019. Складіть цифри, не додаючи нулі: 1 + 9 + 2 + 1 + 9 = 22, далі складіть 2+2. Виходить цифра 4. Вона і буде визначальною для нумерологічного прогнозу.

1 - цілеспрямоване і амбітне число, підходить для нових починань, в тому числі - створення сім'ї. Такий результат говорить про те, що майбутні чоловік і дружина будуть дивитися в одну сторону і ставити спільні цілі в житті.

2 - з одного боку двійка - число рівноваги, з іншого боку - крайнощів. Укладати шлюб в дату, що в сумі дає два, варто людям, які не бояться труднощів і готові разом долати і чорні, і білі смуги життя.

3 - дата-трійка прекрасно підходить для веселощів і торжеств, але нумерологи не радять починати в такий день нові справи. Вдалою таку дату можна трактувати для пар, які розходилися і знову зійшлися, так як трійка означає минуле, теперішнє і майбутнє.

нареченій затягують корсет фото

4 - надійне, але при цьому не найкраще нумерологічне число для великих справ і серйозних змін в житті. На дати, чия сума цифр складає 4, краще торжество не планувати.

5 - прекрасне число, сприятливий день для одруження щиро люблячих людей. Таке число однозначно принесе щастя і успіх подружжю. Для тих, хто одружується не кохаючи, ця цифра буде мати протилежний ефект - невиправданого ризику.

6 - ще одна ідеальна цифра для тих пар, у яких обидві половинки впевнені в своїх почуттях і намірах одружитися. Для тих же, хто сумнівається, цифра зовсім не підходить.

момент надягання кілець на весіллі

7 - цифра сприятлива для створення мудрих, надійних союзів. Пара, яка вибрала дату, що в сумі дає сім, буде все спільне життя знаходити один в одному щось нове і привабливе.

8 - весілля під знаком вісімки - це удача, достаток і щастя. Дуже сприятлива цифра для укладення шлюбу.

9 - ця цифра сприяє укладенню шлюбів між людьми, які цінують індивідуальність - свою і партнера. Люди, яким слід одружитися в дату під знаком дев'ятки, здатні прекрасно розвиватися в сім'ї, цінувати один одного і щиро любити.


Вибір сприятливої ​​дати - це не лотерея, а облік всіх можливих факторів. Нехай обраний вами день весілля буде красивим і вдалим в плані цифр, а ваша любов - чистою, чесною і справжньою!

 
Кількість переглядів: 43109
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь