Вхід Реєстрація

Тарас Василюк

Ведучий

Я знаю як багато анкет ведучих ви вже перелистали! Втомилися? Тоді на хвилинку зупиніться і наберіть номер телефону, який бачите поруч. За 5 хвилин я розповім Вам як уникнути того, чого ви боїтеся і реалізувати те, про що мрієте! Коротко про себе: - Досвідчений, відповідальний, швидко звикає до молодят; - Соромиться підходити до кендібару, не вживає алкоголю; - Любить хорошу музику і весільні церемонії як в американському кіно ;-) - Не любить вульгарних конкурсів, спроб споїти ведучого і коли його називають "тамадою" ;-)

  • Портфоліо
  • Відгуки
  • Прайс лист
Вибачте коментарів ще немає, але ви можете бути першим

Ціна проведення весілля стартує від 10000 грн. і залежить від дати проведення, дня тижня, часового проміжку до свята. Окрім роботи ведучого від весільної церемонії і до фінальних ритуалів (близько 02:00) ви отримуєте мінімальний комплект звукового обладнання і приємні подарунки для найактивніших гостей.

Ціна проведення днів народження та корпоративів стартує від 6000 грн. і теж залежить від дня проведення, а також від тривалості роботи ведучого.

Проведення короткотривалих подій та акцій коштує від 3000 грн. в залежності від тривалості, дня проведення, необхідності написання сценарію, особливих побажань, тощо.

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь