Вхід Реєстрація

VENDZART PRODUCTION | photo & video

Відеооператор

VENDZART PRODUCTION - команда спеціалістів закоханих в свою справу. Ми займаємось створенням якісного та атмосферного фото та відео в будь-яких напрямках. Кожний проект для нас особливий і має виключно індивідуально-творчий підхід. Будемо раді знайомству та співпраці з Вами.Пропонуємо фото та відео послуги професійною технікою Sony та Canon з використанням додаткового обладнання. БІЛЬШЕ РОБІТ ТА ВСІ ОНОВЛЕННЯ ДИВІТЬСЯ НА НАШОМУ САЙТІ: vendzart.com.ua

  • Портфоліо
  • Відгуки (2)
Андрій Андрій
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Оксана і Андрій. ДУЖЕ вдячні студії VendzArt за професійний підхід до нашого весілля! Спосерігала за ними вже років 5 і можу сказати на 100% довіряла саме їм. Відчувався особливий підхід в процесі зйомки, легкість і не напряжність! Результат класний, молодіжній і саме головне яскравий!Все як в казці)))) Молодці ви ідете в правильному напрямку!!!

Відгук написаний: 24.03.2016
вадім вадім
5 з 5!!!
5 з 5
Якість
5.00
Ціна
5.00
Професіоналізм
5.00

Андрій, Аліна Студія VendzArt, дякуємо вам за якісні весільні фото - та відеоматеріали. Дуже сподобалося з вами працювати. Не маючи досвіда фотосесій та зйомок, під вашим керівництвом вдалося зробити чудові знімки і відео. Коли це було необхідно, ви допомагали і раділи, в інші моменти - губилися в натовпі і ловили найцікавіші миті. Дуже сподобався кінцевий варіант відео - якісно і професійно, окрема подяка за чудову аудіопідбірку. Резюмуючі... Уважні. Якіснішого, яскравішого, професійнішого та цікавішого весільного відео ми за 22 роки не бачили! І впевнені, що і не побачимо, тому що ВИ - НАЙКРАЩІ В ЦЬОМУ!

Відгук написаний: 24.03.2016

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь