Вхід Реєстрація

Урочиста церемонія вінчання

вінчання в церквіВесілля – це чудовий момент, коли закохана пара стає чоловіком і дружиною, з'єднуються воєдино два серця. Багато пар обирають саме церемонію вінчання. Найголовніше, щоб молоді дуже серйозно ставилися до вінчання, так як вони вступають в шлюб перед Богом.

Перед тим, як зважитися на вінчання, Вам необхідно дізнатися абсолютно все про цю церемонію. Для того щоб зрозуміти весь сенс, Вам потрібно поговорити із священником або людиною, яка є зразком православ'я. 

Пари, які хочуть пройти церемонію вінчання, можна розділити на групи:

Взагалі обряд вінчання полягає в тому, щоб шлюб отримав благословіння від Бога.

Підготовка до вінчання полягає в тому, що в першу чергу Вам необхідно визначитися з церквою, де Ви хочете здійснити церемонію. Вам необхідно обговорити всі деталі обряду зі священником, дізнатися скільки часу триватиме церемонія, вартість обряду і чи можна здійснити фото і відео зйомку. Обов'язково у Вас повинен бути набір для вінчання – це обручки, свічки, ікони, хустинки для свічок, рушник.

царемонія вінчання в церквіЗакохані перед вінчанням обов'язково повинні пройти обряд причастя і сповіді, не менше трьох днів необхідно дотримуватися посту. Обов'язково повинні бути правильно підібрані вбрання нареченого і нареченої. В нареченої повинні бути прикриті коліна, спина, руки і декольте, також повинна бути хустка на голові. Церква не вітає яскраві кольори вбрання та яскравий макіяж, тому макіяж повинен бути максимально скромним і простим. До нареченого певних вимог немає, так як він повинен бути в класичному костюмі. 

Вінчання - це не просто ритуал, це обряд, який несе велику силу. Завдяки цьому обряду подружжя зберігає своє спільне життя, менше свариться. Перед тим, як зважитися на такий крок, Вам потрібно порадитися між собою і в колі сім'ї. Задуматися над тим, чи справді Ви готові зробити такий відповідальний крок.

Якщо ж Ви хочете зробити цей день яскравою і незабутньою подією, то Вам краще скористатися послугами фахівців з підготовки весіль та подібних заходів. Завдяки їх досвіду і знань, Ви з легкістю зможете підготуватися до вінчання, а всі питання і побажання будуть враховані і втілені у життя. Красива і урочиста церемонія вінчання – це саме той момент, коли стримати сльози не зможе ніхто.

Кількість переглядів: 528
Дата редагування: 2019-07-24

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь