Ви в очікуванні весільного сезону? Тоді гарна новина про додаткові можливості для вашого бізнесу точно прийдеться вам до душі!

Після доволі довгої перерви весільний портал Hot Wedding повертається до повноцінної та ефективної роботи. Будьте певні: нова команда робитиме більше ніж максимум, щоб надати можливість вам - професіоналам весільної справи -  пропонувати свої послуги у зручний спосіб на популярному безкоштовному майданчику. Дізнайтеся, чим буде корисний сайт-експерт Hot Wedding саме Вам!

Нагадаємо, що портал Hot Wedding - це своєрідний каталог послуг. Кожен професіонал у сфері весільних послуг має змогу безкоштовно зареєструватися на порталі у потрібній категорії та використовувати можливості ресурсу для пошуку нових клієнтів та планування замовлень за допомоги спеціального календаря. Працювати з Hot Wedding зручно, адже його інтерфейс адаптований під мобільні пристрої.

Зареєструвавшись на нашому порталі, ви отримуєте:

  • можливість розповісти про себе та запропонувати свою послугу/ продукт сотням потенційних клієнтів - відвідувачам сайту

  • додаткове джерело клієнтів, зокрема безцінну можливість отримати термінові замовлення на найближчі вільні дати у вашому робочому календарі

  • зручний майданчик для прямого листування із замовником безпосередньо на порталі Hot Wedding

Обов’язково заповніть анкету професіонала повністю, надайте клієнтам справді корисну інформацію та отримайте можливість підняти свій рейтинг безкоштовно. А ще - читайте більше про переваги сайту для виконавців і замовників.  

Портал Hot Wedding створений для того, щоб заощаджувати ваш час: коли ви працюєте для ваших клієнтів, наш портал працює для вас!

 
08 Березня 2018