Вхід Реєстрація

Реклама

Реклама на Hot Wedding

Сучасні, творчі та ефективні можливості для просування ваших послуг

Наречені знаходять Вас за рекомендаціями рідних, друзів та у соціальних мережах? Це лише частина Ваших клієнтів, але Ви можете отримувати значно більше замовлень!

Безліч пар шукає своїх ідеальних весільних підрядників за пошуковими запитами в Інтернеті і потрапляє саме на Hot Wedding! Адже наш весільний сайт - це грамотно оптимізоване джерело інформації для підготовки весілля та великий каталог професіоналів!  

Реклама на Hot Wedding - це прості, цікаві, а головне - результативні методи, які допоможуть розповісти про те, що Ви робите найкраще!

Статистика сайту hot wedding

Рекламні статті

Розміщення матеріалу у Блозі весільного порталу Hot Wedding - це найбільш природній спосіб рекламування. Адже Ви не просто закликаєте наречених скористатися своїми послугами, а даєте їм найцінніше - рекомендації та ідеї для їхнього свята! Завдяки співпраці з професійними журналістами нашого весільного сайту, Ви маєте можливість створити інформативний та цікавий рекламний продукт. 

Варіанти розміщення:

Пакети послуг: GOLD та HOT

Ви можете зареєструватися на Hot Wedding абсолютно безкоштовно (лінк на реєстрацію) та просуватися у ТОП своєї категорії у каталозі поступово. Однак, на нашому порталі для усіх весільних професіоналів доступний швидкий та ефективний спосіб очолити список весільних спеціалістів. Дізнайтесь про усі переваги та придбайте один з платних пакетів послуг!

Банер на головній сторінці Hot Wedding

Зробіть свої послуги більш помітними, скориставшись банерною рекламою на весільному порталі Hot Wedding! Розміщуйте привабливу рекламу розміром 550х300 px на головній сторінці найкращого весільного порталу в Україні для молодят та спеціалістів!

Реклама на сторінках Hot Wedding

У FACEBOOK ТА INSTAGRAM

Hot Wedding - найактивніший та найкреативніший український весільний сайт у соціальних мережах! Серед наших підписників немає ботів, лише реальні користувачі! Рекламуйте послуги творчо - створюйте цікавий контент разом з нами!

 

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь