Вхід Реєстрація

“The Family”: власний сайт і мобільний додаток весілля за 5 хвилин

Різноманітні калькулятори та планувальники допомагають молодятам з усього світу перетворити підготовку до весілля на зручний та цікавий процес. Надзвичайно приємно знати, що і в Україні створюють якісний сучасний продукт, здатний робити кожне весілля особливим та гарним. Мова про проект “Thefamily.cloud” - дуже простий у використанні конструктор весільних сайтів, який дозволяє закоханим самостійно створити свій власний сайт і мобільний додаток про весілля за лічені хвилини! “The Family” - це і візитка свята, і чудовий спосіб обмінюватися з гостями інформацією та враженнями! Засновники проекту Сергій Омельчук та Дмитро Зубець розповіли чимало цікавого про свою розробку в інтерв’ю журналістам Hot Wedding: читайте та надихайтесь!

сайт для весілля власноруч

“The Family” - це креативний та стильний інструмент для молодят. Розкажіть, чому обрали саме сферу весіль та як виникла ідея створення проекту?

Ідея створення проекту виникла спонтанно, років 5 тому. Однак, лише 1,5 роки тому ми почали її активно реалізовувати. “The Family” сьогодні - це дійсно інструмент для створення сайту і мобільного додатку весілля, однак, у майбутньому ми бачимо цей проект більш глобальним, масштабним - як можливість створювати сімейний сайт. Сім’я дійсно починається з одруження двох закоханих людей. Але потреба у весільній веб-сторінці фактично зникає за якийсь час після весілля. Місія “The Family” - зберегти найцінніші моменти сімейного життя. Зараз є чимало засобів, щоб ділитися подіями з життя, наприклад, ті ж самі соціальні мережі. Проте в них контент “вмирає”, губиться за кілька днів. Сайт, який наші клієнти створюють з “The Family” - це вічна веб-сторінка, яку може мати кожен. На неї можна зайти у будь-якій точці світу, і там завжди будуть доступні найцінніші моменти.        

створити весільний сайт

Сучасні, цікаві, корисні сайти та додатки для організації весілля - це дуже круто. На Заході закохані активно використовують різноманітні органайзери та калькулятори. Наскільки такі інструменти популярні в Україні?

Сьогодні не можемо сказати, що конструктори весільних сайтів, програми та додатки, які допомагають у підготовці та проведенні весілля, є дуже популярними в Україні. Причина в тому, що українського продукту у цій сфері дійсно небагато, і закохані банально про нього не знають. Однак, на Заході дійсно всі ці штуки молодята активно використовують. Навіть є премії для кращих конструкторів весільних сайтів. Більшість весільних трендів приходить до нас з Європи та США, тож ми думаємо, що зовсім скоро на них буде великий попит і в Україні. Наш продукт - це можливість зафіксувати важливе свято у найменших деталях. Сучасні молодята, готуючись до одруження, мало думають про спогади, а вже на першу річницю не можуть згадати безліч крутих моментів. Наш сайт покликаний допомогти їм вберегтися від таких розчарувань - у будь-який час вони зможуть переглянути отримані привітання, фото друзів і багато іншого.   

“The Family” - це можливість для кожної пари створити свій власний сайт про весілля. Це не тільки класно та гарно, але й корисно. Розкажіть про основні функції Вашого продукту: які задачі при підготовці свята дозволяє вирішити індивідуальний сайт пари?

Найбільша цінність конструктора весільних сайтів “The Family” - це простота, легкість, доступність у використанні. Буквально, за 5-10 хвилин пара може створити веб-сторінку про своє весілля у мережі. Все дуже просто - Ви вказуєте імена, обираєте назву для адреси сайту, додаєте дату події. Все. Сайт готовий. Далі переходите до конструктора, де додаєте фото та інформацію про подію.

візитний сайт весілля

Першочергове завдання весільного сайту - познайомити гостей з нареченими. На “The Family” ви можете написати, хто він, хто вона, розповісти історію знайомства та деталі пропозиції руки і серця. За бажання, можна поділитися інформацією про найближчих родичів - батьків, сестер, братів, бабусь і дідусів - все це перші блоки сторінки.

сайт для гостей весілля

Далі додаємо інформацію про навігацію - де відбуватиметься свято, як складено таймінг, якою буде розсадка гостей на весіллі. Якщо відбуваються зміни у планах, ви завжди можете це з легкістю виправити і на сайті. Також великий плюс - дизайн шаблону можна змінювати у будь-який час, на будь-якому етапі підготовки до свята. Багатьом нареченим, які вже скористалися продуктом “The Family”, це дуже сподобалося.    

сайт весілля

Дуже цінна особливість “The Family” - можливість комунікувати з гостями онлайн - за допомогою додатку. Власне, в чому відмінність між сайтом та вашим мобільним додатком?

У проекті “The Family” ми дійсно пропонуємо дуже класний інструмент - додаток, який можна завантажити на будь-який пристрій з операційною системою ​iOS чи Android. Важливо розуміти, що сайт і додаток - це два різні продукти. Пара, яка використовує сервіс “The Family”, може придбати або змінити поточний тариф на такий, до якого входить можливість користування мобільним додатком. Акаунт весілля в додатку створюється автоматично.

Наш додаток - це водночас і месенджер, і своєрідна закрита соціальна мережа. Тут можна вести комунікацію з друзями та родичами (вони отримують доступ, ввівши унікальний цифровий чи QR код весілля) - ділитися повідомленнями та фото у Стрічці, повідомляти про зміни у таймінгу, розмістити програму святкування, поради щодо того, як краще дістатися на ту чи іншу локацію свята та багато іншого. 

власний весільний сайт

Такий додаток є дуже корисним для великих святкувань, які об'єднують близьких, далеких родичів пари, друзів, колег, більшість з яких не знали один одного досі - тут є можливість познайомитися з усіма гостями, поспілкуватися з ними до свята та продовжити комунікувати після його завершення. Усі фото та відео синхронізуються: усе, що розміщують у Стрічці додатку, автоматично з'являється в адмінці сайту. Це - чудова можливість швидко та без жодних зусиль обмінятися зробленими на весіллі знімками.   

Весільний сайт “The Family” - насичений та мультимедійний. Наскільки багато інформації він може вміщати - скільки альбомів, фото, відео?

Для різних тарифів є свої обмеження по контенту - 10 фото, 50 фото/відео або без обмеження (але не більше 5 Гб).  Під час завантаження, усі фото та відео оптимізуються, тому їх можна розмістити дуже багато. Є два альбоми - довесільний (для спільних фото, love story) і весільний (він доступний у платних тарифах, і його відображення можна тимчасово вимкнути під час підготовки до свята, оскільки він буде лишатися порожнім). Також є система тегів, яка дозволяє фільтрувати та знаходити медіа за темами, іменами тощо.  

список подарунків на весілля

Скажіть, будь ласка, молодята мають самі наповнювати сайт фотографіями, інформацією про місце події та іншими деталями, чи ви допомагаєте їм у цьому? У чому полягає підтримка сайту?

Конструктор реалізовано просто та зрозуміло, щоб кожен міг створити сайт, тому “заблукати” тут вкрай важко. І все ж у нас є онлайн-форма - чат в адмінці, де молодята можуть поставити запитання та отримати необхідну допомогу. Решта підтримки - це внутрішні процеси. Ми робимо усе для того, щоб сайти наших клієнтів справно функціонували і безперебійно виконували свою місію.     

Чи створюєте Ви шаблони під індивідуальне замовлення, якщо закохані мріють про щось незвичайне та унікальне?

Суть продукту “The Family” якраз в тому, що це конструктор готових шаблонів, який дозволяє максимально швидко отримати готовий продукт. Розробка індивідуальних замовлень - це тривалий процес підготовки технічного завдання, погодження наповнення та дизайну, тестування. Все це не підпадає під нашу ідею. Півтора роки ми працювали над тим, щоб спростити та пришвидшити процес створення весільного сайту для пари. Ті ж, хто прагнуть чогось неповторного та, головне, мають час на розробку унікального сайту, звертаються до розробницьких компаній. У нас вже зараз є 4 дуже різні шаблони дизайнів, і наша ціль на довгострокову перспективу - покращувати продукт “The Family”, додаючи нові й нові дизайни, які могли б задовольнити будь-які побажання клієнтів.     

весільний сайт українською

Мати власний сайт про весілля - дуже прогресивно. Вочевидь, ви не збираєтесь зупинятися та будете дивувати молодят новим функціоналом. Поділіться, будь ласка, планами на майбутнє: чого очікувати від “The Family” надалі?

Ми будемо впроваджувати усі ті зміни, яких буде потребувати весільний ринок. Якщо буде запит від агенцій на створення планувальника - в нас є команда, яка готова це реалізувати. Коли отримуватимемо відгуки, зауваження та побажання від молодят - теж готові оперативно реагувати. Оскільки продукт відносно новий в Україні, важко вирішувати, що додавати на сайт, а що є зайвим, адже повноцінний фідбек ми поки продовжуємо збирати.     

І, наостанок, про перспективи та можливості. Мабуть, багатьом, хто дізнався про ваш проект, хотілося би відзначити власним сайтом не лише весілля, а, наприклад, ювілей, корпоратив - будь-яку іншу важливу подію. Чи можна використовувати функціонал для інших приводів або ж, можливо, плануєте робити й нові шаблони - для інших свят?

Під корпоративи ми робимо інший продукт - схожий за функціоналом, але все ж інакший. Що ж стосується “The Family”, наразі шаблони розраховані тільки під весілля. Але, як ми вже зазначали, наша ціль - робити конструктор сімейного сайту. Наступна після весілля важлива подія в житті сім’ї - народження дітей. У майбутньому ми плануємо додавати функціонал, який дозволить доповнити існуючий сайт блоками про медовий місяць, інформацією про народження дітей, їхніми фото, а також даними та медіа про інші важливі події в житті, зокрема річниці одруження.

Нехай ваше весілля буде насиченим і цікавим: використовуйте сучасні інструменти, які можуть допомогти у цьому!  

Дізнатися більше про “The Family” ви можете також у спільноті проекту на Facebook.  

 
Кількість переглядів: 1610
Дата редагування: 2019-07-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь