Вхід Реєстрація

Студія декору і флористики Rodzynka: “Квіти - це живий організм, який потребує любові, турботи і догляду”

Чи можете ви уявити собі наречену без букету? А столи гостей, не прикрашені квітами та іншим декором? А президіум молодят без жодного оздоблення? Флористика - це мистецтво, яке стало невід’ємною частиною кожного весілля, його символом і окрасою. Про те, як працюють професійні флористи, як створюються композиції, що в тренді та як досягти бажаних результатів в оформленні весілля нам розповіли засновники студії декору і флористики Rodzynka Анна Захарко та Юлія Гогоша. Запрошуємо Вас поринути у нашу цікаву розмову та відшукати у ній натхнення для свого незабутнього свята!  

Є чимало студій декору та флористики, декораторів, які працюють самостійно. Однак, щоб нові клієнти приходили, перетворювались на постійних та радили послугу іншим, потрібно мати якісь особливості - цінності, важливі для замовника. Розкажіть, будь ласка, у чому “родзинка” студії “Rodzynka”?

Rodzynka - місце, де народжуються найкращі ідеї, неймовірні проекти і втілюються Ваші найбожевільніші мрії!

Наша команда - це, насамперед, дружня сім‘я, частинки одного пазлу, де важливі всі і кожен! Це місце, де завжди панує підтримка, розуміння і творчий безлад. Ми  знаємо, наскільки важливо зберігати спокій в непередбачуваних ситуаціях, щоб жодна деталь не залишилась без уваги. Неймовірний досвід дозволяє працювати з декораціями будь-якого масштабу та складності. Ми завжди готові пробувати щось нове, братися за реалізацію найсміливіших проектів. Тому, якщо ви мрієте про щось фантастичне, оригінальне, вишукане - Вам до нас! І якщо ще не визначились - також!  

rodzynka флористика декор

Не посперечаєшся з тим, що декор та флористика - це ключові інструменти для формування і відтворення стилю свята. Як відбувається Ваша робота з нареченими? Як вдається втілювати мрії та побажання?

Так, за допомогою флористики та декору можна дійсно вдало передати індивідуальність пари, їхній настрій та особливість. Для того, щоб зрозуміти, в якому напрямку слід працювати, яку саме обрати стилістику і придумати концепцію, треба добре познайомитися з нареченими, зрозуміти їх - їхній стиль життя, бачення майбутнього свята і уподобання. Після знайомства ми формуємо мудборд – підбірку фото для натхнення і демонстрації концепції. У нього можуть входити будь-які зображення – від кольору помади до реклами брендових новинок – одним словом усе, що надихає на бачення цілісної картинки. Тоді ми зустрічаємося знову, все обговорюємо, презентуємо свою задумку, погоджуємо і переходимо до наступного кроку – промальовування ескізів та підбору матеріалів. Обов’язково проговорюємо, на що варто зробити акцент і як правильно розподілити бюджет. Ми притримуємося правила: краще одна ефектна локація (фотозона, президіум, сервірування столів), ніж всього потрохи, а натомість декор просто загубиться в залі. Слідувати цьому правилу завжди радимо і своїм молодятам.

Святкова флористика - основний напрямок роботи Вашої студії. Якщо говорити про весілля: де на святі, на Вашу думку, обов’язково мають бути квіткові композиції, а де флористичні роботи є скоріш додатковими?

Зіркою флористики в весільний день має бути букет нареченої. Це те, на чому не можна економити, що не варто якось обігрувати, з чим не слід надміру експериментувати. Весільний букет має бути виготовлений винятково з якісних квітів, гармоніювати з основним образом нареченої (кольором, формою сукні) і бути професійно складеним. Це копітка праця: наприклад, якщо композиція на столи може робитися за 15-30 хвилин, то букету ми приділяємо 2-2.5 години. У цьому складному процесі кожна квіточка підбирається як пазлик, ідеально поєднується з попередньою і тільки так досягається ефект повної гармонії. Букет, як і наречений, весь день поряд з молодою: його фотографують, знімають у відео, обігрують в предметних зйомках. А відтак, він має бути бездоганним.

rodzynka декор весілля

Також без квітів не уявляємо президіуму молодих. Не важливо чи буде обрано для оформлення трендовий зараз мінімалізм, чи класичну флористику - «по-багатому»: квіти завжди створюють святковий настрій і романтичну атмосферу. Композиції на столи гостей, квіти у сервіровці та в декоруванні кенді-бару – також прояв вашої турботи про естетичну складову свята. Ще ми дуже любимо робити цікаві акценти на інших локаціях весілля: додавати невеликі композиції до лаунж зони та туалетних кімнат.

Для більшості людей замовлення флористики - це вибір квітів. Однак, ми знаємо, що все не так просто. Розкажіть, будь ласка, про колористику у флористиці та про те, які поєднання кольорів є найбільш вдалими для весілля.

Ми досягаємо бажаного результату шляхом змішування, прикладання, притуляння, забирання, додавання – словом, експериментуємо доти, доки не отримуємо результат, який нам потрібен. Знову, хочемо акцентувати на тому, що колір квітів – це не відтінок фарби, який створюють на замовлення з 100% гарантією, що результат буде саме таким, як просили. Квіти створює природа. До прикладу, як це працює: бордова гортензія може прийти в діапазоні від рожевої до коричневої. Коли ми маємо усі необхідні фарби, ми починаємо розводити палітру і наносити кольори на холст. Взагалі, фарбування квітів - це зараз улюблена наша тема. За допомогою цієї техніки можемо досягти нових, цікавих нестандартних рішень. Наприклад, створити монохромні композиції з квітів, які апріорі в своєму природному кольорі не поєднуються, яскраві акценти, екзотичні кольорові плями. Якщо узагальнити, фарбування квітів - це безмежне поле для фантазії!

Що ж до модних поєднань, на нашу думку, поєднувати слід ті кольори, які найбільше подобаються нареченим та є доречними для обраної локації святкування. Якщо радити щось конкретно, то цікаво дивляться композиції з рожевих та синіх квітів, помаранчеві з голубими, монохромні та актуальний беж - головне не боятися експериментів, думати нестандартно.

флористика весілля родзинка

Сучасні наречені зважають не тільки на свої вподобання, але й на моду. Які весільні букети зараз в тренді: які квіти та форми композицій Ви б порадили обрати нареченим у 2019-2020-ому?

В тренді завжди індивідуальність, сміливість, уміння проявити себе, свій стиль. Хіба може приносити задоволення та тішити око декор та флористика у стилі чи кольорах, які не подобаються? Весілля - свято наречених, тому їхні вподобаннями є законодавчими для розробки стилю свята. Ну, але звичайно є і “вчорашній день” - так звані антитренди. Зараз в оформленні намагаються відійти від нагромадження, химерних поєднань, надмірної, “кричущої” розкоші. Натомість, ми б порадили придивитися до мінімалізму. Обирайте та створюйте небагато, щось невелике – але стильне і цікаве.

Не всі квіти здатні протриматися бодай день у несприятливих, штучних умовах. Які квіти ви б не радили нареченим вибирати для весільної флористики, зокрема букету?

Теоретично можна використовувати будь-які квіти. Але ризик є завжди – оскільки це живий матеріал і на нього впливає багато чинників. Так, наприклад букет з найбільш стійких квітів, з яким поводяться неакуратно, недбало транспортують, дуже швидко втратить свій вигляд. Усе так само, як і з зачіскою чи макіяжем. Однак, якщо гортензія чи піони поводять себе в спекотну погоду не дуже добре, але наречена від них фанатіє, як їй відмовити?☺Звичайно, у таких випадках ми задіюємо усі хитрощі зберігання квітів і проводимо детальний інструктаж для молодої, як правильно поводитися з букетом.

rodzynka декор весілля

Стіл молодят у бенкетному залі постійно перебуває у центрі уваги гостей та камер. Порадьте, будь ласка, нареченим, як слід прикрашати цю зону? Часто бачимо квіти і на столах, і під ними, і позаду - на фоні за молодими. Як не перебільшити?

Професійна студія декору і флористики для того і потрібна, щоб уникнути помилок. Ви звертаєтесь до професіонала не тільки для того, щоб висловити свої побажання та отримати точне їх відтворення в оформленні в день весілля. Потрібно прислухатися до декоратора-флориста. Ми працюємо з різними локаціями, просторами, знаємо, що і як виглядає в кадрі. Найважливіше, на чому хочемо ще раз наголосити – багато не означає гарно! Щоб викликати захоплення гостей та зберегти найгарніші спогади, варто робити ставку не на кількість, а на якість та стиль.

Квіти в букеті нареченої, квіти в оформленні залу та виїзної церемонії. Вони можуть бути різними, чи слід обирати однакові для всіх локацій та композицій?

Самі квіти можуть бути різними, але стилістика/колористика обов’язково одна. Так можна для оформлення президіуму використовувати голландські квіти, а на фотозоні додавати наші. В оздобленні точок, віддалених від пильних поглядів гостей та об’єктивів камер (мова про стелі, фони позаду столу наречених, арки), можна використовувати вкраплення штучних квітів. Але тут вкрай важливо розуміти: якісних штучних квітів. 

оформлення весілля квітами родзинками

Є питання, що надзвичайно турбує жінок. Що робити для того, щоб квіти зберігали свій гарний вигляд якнайдовше? Це стосується і весільного букета, і подарованих квітів. Могли б поділитися кількома професійними секретами?

Квіти – це живий організм, і як усе гарне, ніжне і тендітне потребує, в першу чергу, любові, турботи і догляду☺

Щоб букет тішив вас якнайдовше потрібно підрізати стебла під косим кутом (бажано це робити у воді, щоб уникнути контакту з повітрям), щодня змінювати воду і мити вазу, не розміщувати букет на протягах, уникати потрапляння на композицію прямих сонячних променів, не тримати прекрасний подарунок біля обігрівачів, батарей, пічок і т.п. Також можна застосовувати хімію, яку продають у квіткових магазинах, або отримати її разом з букетом - так це відбувається у нас.  

І, наостанок, розкажіть, будь ласка, про інші послуги вашої студії - крім флористики. Які події оформлюєте? Який святковий декор розробляють у “Rodzynka”?

Крім створення букетів і композицій для весіль, ми працюємо над оформленнями вечірок, корпоративів, дитячих свят, відкриттів і презентацій. Також радо втілюємо індивідуальні сюрпризи і колективні замовлення, активно долучаємось до роботи над фотозйомками, беремо участь у воркшопах, проводимо навчання і майстер-класи – ми любимо нові задачі та досвід ☺

rodzynka студія фдористики та дизайну

Побачити більше робіт студії декору та флористики Rodzynka, дізнатись про цікаві проекти, досвід та плани Ви можете у профілі студії в Instagram, а також на нашому сайті.

Нехай у найважливіші миті життя вас оточують прекрасні квіти й флористичні композиції, створені професійно та з любов’ю!

 
Кількість переглядів: 1437
Дата редагування: 2019-07-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь