Вхід Реєстрація

Дядя Жора: "Важливо не просто провести весілля, а створити приємні і теплі спогади на все життя."

"Важливо не просто провести весілля, а створити приємні та теплі спогади на все життя." - Дядя Жора про те, яке бути ведучим на весіллі.

З боку здається, що бути ведучим на весіллі - це легко і не складає труднощів. Насправді за відмінно проведеним святом і за чудовою атмосферою, які залежать від ведучого, стоїть безліч нюансів: зустріч з молодятами, підготовка сценарію, продумування розважальної програми, музичний супровід і т.д. Про принципи роботи, про складнощі і підводні камені ведення весіль нам розповів відомий український шоумен і ведучий Дядя Жора.

інтерв'ю з дядью жорою

Дядя Жора, Ви стояли біля витоків українського весільного бізнесу. Зараз вести весілля стало складніше?

Я в цьому бізнесі вже більше 20 років, у мене багато досвіду. Важливо не просто провести весілля, а створити приємні і теплі спогади на все життя. Для молодят важливо, щоб їх побажання були почуті і виконані. Це їх день і я намагаюся зробити все професійно і на вищому рівні, тому завжди зустрічаюся з парою перед весіллям, щоб дізнатися їх мрії, бажання, що вони хочуть, з чим, навпаки, не хочуть мати справу. Тільки так можна добре підготуватися. Та й до того ж, особисте знайомство завжди сприятливо впливає на атмосферу самого свята.

Як Ви готуєтеся до проведення весіль?

Ми з командою готуємо індивідуальні сценарії для кожної пари. Кожні молодята унікальні, а кожне весілля - особливе. Неможливо один раз написати сценарій і все життя за ним працювати. У різних пар - різні бажання. Одні хочуть безліч традицій, інші категорично відмовляються, одні хочуть масштабне свято, інші обирають формат вечірки. Саме тому так важливо готуватися до кожного весілля окремо та підходити до кожної пари індивідуально! І тільки тоді я можу точно сказати, що свято, яке я проведу, залишиться в пам'яті і молодят, і всіх гостей.

дядя жора про себе

Від ведучого залежить багато чого. І музика теж?

Від ведучого залежить атмосфера, а музика допомагає її створити! Тому, так. Але тут важливо сказати, що дуже складно працювати зі звукорежисером, якого ти не знаєш і який не відчуває тебе. За багато років ведення я знайшов, так би мовити, "свого" звукорежисера, який дуже добре мене знає, відчуває мене, завжди знає, коли включити музику, коли вимкнути, коли зробити голосніше, а коли тихіше. Це дуже важливо, адже це багато в чому спрощує мені роботу. Мені не потрібно весь час подавати знаки або говорити "зроби так, а цю пісню постав тоді". Він уже все знає. Тому на всіх своїх заходах я працюю тільки в парі зі своїм звукорежисером.

Ви беретеся тільки за ведення заходу або можна замовити у Вас організацію весілля?

Звичайно можна! Ми з командою займаємося організацією заходів "під ключ". Ми робимо все від початку і до кінця: від продумування формату і тематики, пошуку місця, вибору декору, складання розважальної програми, замовлення артистів, зірок, фотографів, відеографів, кондитерів і т.д. до повністю організованого, сформованого заходу, його проведення і щасливих посмішок замовника. (Сміється) Ми займаємося цим уже багато років, досвід у нас великий і ми можемо організувати свято будь-якого масштабу.

дядя жора ведучий

Так як за Вашими плечима безліч проведених весіль, можете сформулювати кілька правил для ідеального весілля?

Звичайно! По-перше, важливо продумати концепцію. Гостям завжди приємно, коли вони стають частиною не просто заходи, а цілого чарівного свята, де все продумано до дрібниць. Якщо у вашого весілля є ідея, тоді воно залишиться в пам'яті надовго.

По-друге, відповідально підходьте до вибору ведучого. Вам повинно бути комфортно з ним, ви повинні бути на одній хвилі і говорити однією мовою. Тільки так можливо втілити в життя всі бажання пари.

Ну, і по-третє, заздалегідь подумайте, який формат заходу ви хочете, чи будуть традиції і які, що обов'язково повинно бути на святі, а від чого категорично хочете відмовитися. Озвучте це організаторам і ведучому. Це ваш день, і він повинен пройти так, як ви цього хочете.

Декілька фактів про Дядю Жору:

● Прізвисько «Жора» отримав ще в сьомому класі, коли вчителька з англійської мови сказала, що він схожий на її приятеля Джорджа.

● Івент-агенція «Дядя Жора Company» з’явилася ще у 1996 році і успішно працює на ринку вже понад 20 років. Це агенція повного циклу, яка займається не тільки створенням свята “під ключ”, але й букінгом ведучих та артистів, зірок естради, шоу-програми.

● Дядя Жора продюсує український жіночий гурт “OPIUM” (“Заболела”, “Літо-мохіто”, “Молчи”) та бой-бенд “ACTION” (“ACTION”, “Суббота”, “Запал”)

Дізнатися більше про відомого ведучого Дядю Жору Ви можете на сайті https://jora.biz/ або на сторінці спеціаліста у каталозі Hot Wedding!

Кількість переглядів: 1072
Дата редагування: 2019-07-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь