Вхід Реєстрація

Пози для фотосесії наречених

Весільна фотосесія - найбільш довгоочікуваний захід для багатьох пар. Коли прекрасно виглядаєш, перебуваєш в чудовому настрої і відчуваєш унікальність моменту, не вистачає лише одного - відобразити емоції на фото. Але, все не так просто: весільна зйомка - це важка праця - як для фотографа, так і для молодят. Наша стаття допоможе закоханим впоратися зі своєю частиною роботи: найгарніші пози для весільної фотосесії ви знайдете в цій статті!

весільна фотозйомка

Естетика ніжності: кращі пози для фотосесії пари

Найкраще, що наречені можуть зробити заради своїх весільних фотографій - це демонструвати максимум щирості та ніжності під час зйомки. Ви можете схилити голови, прихилитися чолом один до одного, покласти голову на плече коханого, ніжно обійнятися. При цьому на обличчі важливо зберігати вираз спокійного задоволення, захищеності, ніжного щастя - легка усмішка, повний кохання погляд або навіть прикриті повіки очей. Поводьтесь природно: у цих позах для фотосесії на весіллі повинні проявитися найм'якші ваші риси!

ніжне фото молодят

Красиві пози для фотосесії: використовуємо фату

Навіщо нареченій фата? Для краси і завершеності образу, скажете ви. У професійного весільного фотографа своя відповідь: фата потрібна для отримання неймовірно гарних кадрів! Проявляйте почуття, сховавшись під фатою: можна цілуватися, дивитися один одному в очі, обніматися. Легка і повітряна фата створить казкову хмара чарівності навколо вас.

фото молодят з фатою

Пози для фотосесії стоячи: погляд у далечінь

Насправді, практично всі вдалі пози для фото робляться стоячи. В контексті весілля особливо хочеться відзначити оригінальну і гарну позу для фото стоячи - коли пара дивиться вдалину. Для цього кадру в ідеалі варто вибрати гарний пейзаж - забратися на гору або дах, встати перед безмежним полем спиною до об'єктиву. Наречені можуть триматися за руки або наречена схиляє голову на плече коханому. В такому кадрі багато символізму: він оповідає нам про спільні цілі та єдиний шлях молодят.

наречений і наречена дивляться вдалину фото

Пози для фотосесії в русі

Одна з найулюбленіших груп гарних поз для фотосесії серед фотографів і справжніх цінителів мистецтва - це репортажні кадри або їх вдала імітація. Гарно виходять знімки, на яких наречені йдуть або біжать. Щоб добре виглядати в такому кадрі, нареченим слід контролювати вираз обличчя: краще просто усміхатися або сміятися, можна дивитися один на одного.

фото молодят в русі

Гарні пози для фотосесії з поцілунками

Не потрібно соромитися цілуватися на камеру, але потрібно робити це красиво, а точніше естетично. Справжній пристрасний поцілунок дуже рідко виходить в кадрі гарно. Тому, закоханим варто шукати інші варіанти пози для фотосесії з поцілунками. Дуже сильними і повними любові виходять кадри, на яких наречений цілує наречену в волосся, в чоло, в шию. Наречена може прикрити очі в цю мить або дивитися в кадр - в обох випадках фотографії вийдуть приголомшливі.

поцілунок нареченого і нареченої фото

Пози для фотосесії на вулиці: боротьба за кадр

Фотосесія на вулиці - поняття дуже широке, однак хочеться виділити саме ті знімки, заради яких фотографам доводиться забиратися на дахи, балкони та навіть дерева. Фотографія молодят зверху - це красиво і оригінально. Наречені можуть стояти і підняти погляди в камеру, а можуть навіть лежати - якщо мова про поле або пляж. У приміщенні теж можна отримати гарні кадри зверху, але на вулиці можливостей набагато більше.

весільна фотозйомка зверху

Пози для весільної фотосесії з боке або розмиванням

Вибираючи позу для фото молодят, можна використовувати прийом боке - розфокусування або розмиття. При чому, красиво фотографія вийде тоді, коли під розфокусування потрапить один із закоханих. Для цього, наприклад, нареченій потрібно встати на передній план і дивитися в об'єктив, а нареченому залишатися позаду. По черзі фотограф застосує розмиття до обох партнерів.

частково розмиті весільні знімки

Тримаємося за руки

Краса весільних фотографій виражається не тільки в обличчях і емоціях, а й в деталях. Рукостискання, дотики - це дуже гарно! Тому порада всім закоханим: змінюючи своє положення для весільних фотографій частіше тримайтеся за руки. Це сильний і красномовний жест, який розповість про ваші почуття часом навіть більше, ніж поцілунок.

пара молодят тримаються за руки

Сидячі пози для фотосесії пари

Отримати добрий кадр можна і тоді, коли пара прийняла для фото положення сидячи. Кращі варіанти для такого знімка - це коли закохані обіймаються, сидячи спиною до камери, дивляться один одному в очі або розмовляють, сидячи навпроти один одного. В такому постановочному кадрі можна сміливо проявляти емоції.

наречена і наречений сидять фотоВесільні фото - це головні спогади про доленосний день. Скористайтеся нашими рекомендаціями щодо поз для фото, щоб у вашому альбомі було якомога більше особливих кадрів!  Також заплануйте зйомку інших етапів дня весілля: ранок нареченої і нареченого, фотосесія з друзями. Креативні ідеї для зйомки удвох і в компанії приятелів, фотосесІя у різні пори року - максимум корисних порад шукайте в категорії Блогу "Весільна фотографія".

Кількість переглядів: 8276
Дата редагування: 2020-01-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь