Вхід Реєстрація

Як організувати весілля вдома?

Святкування вдома — більше про урочистості в колі рідних та близьких друзів, про заощадження бюджету. Адже весілля має запам’ятатися теплотою спілкування та яскравими побажаннями, які доповнюються витонченим оформленням, вишуканістю страв. Перша складова залежить від вас, а з оформленням дому та продуктами допоможе гіпермаркет «АШАН». На сайті https://auchan.ua/ можна обрати та замовити необхідне з доставкою.

руки у формі серця

Зважте всі “за” та “проти”

Переваги:

Недоліки:

Якщо ж мінуси для вас не такі важливі, переходьте до приготувань.

Складові щасливого свята

Щоб не забути про найголовніше, звіряйте усе з чек-листом організації весілля:

Приміщення бажано розділити на зони застілля та танців, передбачити кімнати для відпочинку. Добре, якщо є зона на відкритому повітрі.

букви LOVE на столі

На вигляд і смак

Декоруючи невелике приміщення, дотримуйтеся лаконічності. Повітряні кульки, атласні стрічки, пелюстки троянд, квіткові композиції використовуйте, щоб зробити акцент на місці, де сидітимуть молодята. В інших місцях реквізит має ненав’язливо нагадувати про свято. Враховуйте, що гості будуть вітати наречених квітами, тож подбайте про місце для їхнього розміщення та достатню кількість ваз.

Традиційно, святкове меню має складатися з таких страв:

фігурки молодят на торті

Подбайте про напої, з огляду на пору року та вподобання гостей. Для готування страв краще найняти кухаря, який позбавить необхідності виконувати цей обов’язок ваших рідних. Тоді всі ваші гості насолодяться кожною миттю вашого свята!

Кількість переглядів: 494
Дата редагування: 2022-01-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь