Вхід Реєстрація

Як вийти заміж: важливі думки на хвилюючу тему

Усі дівчата - хто потайки (ховаючись за модною нині незалежністю, бажанням побудувати кар’єру і т.п.), хто абсолютно відверто - мріють в один чудовий день побувати на власному весіллі. Коли це бажання свідоме, підґрунтям для нього є не гарна сукня, грандіозне святкування та гори квітів. Вийти заміж - це не самоціль. Це цілком природне бажання жінки створити сім’ю, мати у цьому світі власний надійний, затишний прихисток від невдач та поразок, в який не шкода скерувати усю свою любов, бути поруч з коханою людиною і народжувати з нею дітей!

Поборники офіційних шлюбів твердять: “Шлюб - не гарантія, і бути поряд з коханими можна і без підписання офіційних папірців”. Однак, у відповідь їм можна сказати і протилежне: “Якщо це кохання, міцні стосунки, як офіційний шлюб може зашкодити?”

Почати цю розмову хочемо з найважливішого. Якщо ви бажаєте вдало вийти заміж, припиніть слухати родичів, які постійно нагадують про ваш вік, про дітей, набридають некоректними запитання про хлопця, пропозицію та весілля. Будьте собою. Розберіться зі своїми бажаннями. Не концентруйтесь на думках про одруження та полюбіть себе: щоб вийти заміж за чоловіка своєї мрії, треба почати саме з цих простих кроків!     

як вийти заміж поради

Хочу заміж: мрійте розумно

Між поняттями “одружитися та жити гармонійним сімейним життям впродовж років” та поняттям “сходити заміж” - велика прірва. Якщо заміжжя у вашому житті не відбулося до того моменту, поки ви почали картати себе думками “як вийти заміж”, максимально чітко сформуйте свої погляди на те, яким має бути ваш обранець та якими повинні стати ваші ідеальні стосунки.

Справа не в тому, щоб матеріалізувати певний вигаданий образ та шукати неіснуючий ідеал. Важливо розуміти:

як успішно вийти заміж

Як поводитися з чоловіком, щоб полонити його серце

Рецептів гарантованого успіху не існує. Є приклади вдалої і невдалої поведінки. Поговоримо про те, як поводитися з чоловіком, щоб викликати у ньому зацікавлення та врешті бажання завойовувати вас!

Пам'ятайте, що чоловік за своєю природою – мисливець. Не дозволяйте думати, що ви готові на все. Дайте чоловіку можливість завоювати себе, і навіть коли з часом йдете на поступки, збережіть своє право на свободу своїх зацікавлень, хобі, право на свій власний час. Поширена помилка - розчинятися в коханій людині на 100%.

У дії все інакше: справжніх чоловіків цікавлять жінки, які поважають себе, мають улюблені заняття та головне - визнають такі ж права для чоловіків. Тому не відмовляйте собі у насолоді зустрічатися з подругами, слідкуйте за зовнішністю, насолоджуйтесь життям і ніколи не намагайтесь прив’язати чоловіка до себе. Найчастіше саме за таких обставин у чоловіків виникає бажання одружитися, щоб бути ще ближче до цікавої, привабливої, активної обраниці.

Як вийти заміж за свого хлопця: про стосунки без логічного розвитку

Період зустрічань у спогадах кожної жінки - найтепліший. Адже саме у букетний період ми переживаємо найсильніші емоції, найбільш палкі почуття. Прекрасно, коли на зміну першому захопленню приходить дещо більш зріле - тривалі стосунки, бажання спробувати жити разом, мати спільний побут. Однак, надто часто стається так, що чоловіка влаштовує стан речей, що склалися, а жінка щиро прагне логічного розвитку - одруження. Тож, як вийти заміж за чоловіка своєї мрії, якщо ви вже його зустріли?

як одружитися

Почати можна поступово, з коротких розмов про плани на майбутнє. Не питайте в лоб, що планує ваш хлопець робити далі. Кажіть про свої бажання, про свої мрії, при цьому будьте ніжною, ласкавою, а не знервованою. Якщо такі натяки не спрацюють, налаштуйтесь, оберіть вдалий момент, коли ваш чоловік не роздратований, не втомлений і власне вільний від справ, та розпочніть відверту розмову. Скажіть, що кохаєте його і думаєте про майбутнє, зізнайтеся в тому, що вас бентежать стосунки без офіційного оформлення. Але не треба плакати чи пояснювати причини. Якщо чоловік почне перераховувати мінуси шлюбу, просто скажіть, що вас не лякають випробування.

Якщо обранець вас дійсно любить, він візьме до уваги ваше бажання та зуміє побачити у перспективі шлюбу позитиви і для себе. Єдиною перешкодою для логічного розвитку довгих стосунків може стати особливий типаж, до якого, на жаль, може належати чоловік, з яким вам, як здається, хочеться пов'язати своє життя.

як вийти заміж сучасні підходи

Як вдало вийти заміж: вчимося реально дивитися на речі

У цьому важко собі зізнатися, але жінки часто закохуються “не в тих” чоловіків. Вони приємні та привабливі у вільних стосунках, однак, можуть бути цілком не пристосованими до будь-яких обмежень своєї свободи у вигляді відповідальності, яка накладається шлюбом.  

Щоб вдало вийти заміж, варто уникати деяких чоловічих типажів. Ось декілька найвідоміших з них:

- одружений чоловік. Як би сильно Ви не кохали одруженого чоловіка, варто відмовитися від стосунків з ним. У 90% випадків такі чоловіки ніколи не розлучаються, використовують інших жінок у ролі коханок. Жити у полоні постійних обіцянок чи будувати щастя на чужому нещасті - не кращий спосіб вийти заміж.

- також не варто мати стосунки з людиною, яка відверто не вірить у шлюб та категорично говорить про це, вважаючи оформлення стосунків чимось непотрібним, старомодним, формальним. Не сподівайтеся перевиховати такого чоловіка. Зазвичай, дорослі чоловіки вкрай рідко змінюють свої переконання, і навіть якщо ви одружитесь, він навряд чи буде проводити багато часу з сім’єю.

- не завжди, але досить часто одинаки по життю є теж невдалим варіантом. Якщо чоловік звик до самотності і не любить спілкуватися із своєю родиною - це не сімейна людина. Шлюб для нього буде каторгою і він буде якнайдовше уникати його або шукатиме втеч після одруження, придумуючи собі справи, хобі і т.п.

- ще одна помилка - вийти заміж за занудного чоловіка або педанта. Він буде робити зауваження на кожному кроці, стане чіплятися до будь-якої дрібниці, послуговуючись прийнятними для нього стандартами та стереотипами. Бо такий вже він є. Подумайте, чи хочеться вам завжди контролювати свої емоції та пристосовуватися до вимог обранця? До того ж, треба мати величезне терпіння, щоб кожного дня вислуховувати претензії до найменших дрібниць.

- байдужий до дітей чоловік, який відверто каже про те, що не планує стати батьком, підійде лише тій дівчині, яка не налаштована на материнство.

- “нарцис” - ще один складний типаж, самозакохана людина, чоловік-досконалість (принаймні саме так вважає він). У шлюбі такий чоловік вимагатиме, щоб ви у всьому відповідали йому, були ідеальною. Подумайте, чи комфортно вам буде поруч із такою людиною і чи готові ви перетворити своє життя на гонитву за бездоганністю?

Як вийти заміж за чоловіка своєї мрії: тест про щастя у шлюбі

Тож, як знайти “свою” людину? Вам все підкаже серце, тіло і розум. Якщо вас не дратує спілкування з людиною - ставте великий плюс. Якщо дотики хвилюють і вас фізично тягне одне до одного - чудово. Далі треба проаналізувати, наскільки схожі ваші звички та цінності, і тут вже варто вмикати розум. Якщо ви занадто різні, краще залишитися друзями, тому що сім’я – це значно більше, ніж зустрічі і секс. Найкращий момент для того, щоб зрозуміти, чи варто виходити заміж за цього чоловіка, це момент охолодження стосунків.

Закоханість туманить голову, і ми часто ідеалізуємо свого партнера, а от якщо під час сварки ви розумієте, що готові приймати, пробачати, шукати вирішення проблем та головне - попри все хочете жити з цією людиною довгі роки, тоді це дійсно ваша людина.

як вийти заміж щасливо

Психологи радять цікавий спосіб перевірки, чи буде ваш шлюб з тим чи іншим чоловіком щасливим. Візьміть листочок і поставте бали своєму обранцю від 1 до 10 (чим більшу суму балів ви набираєте, тим більше вірогідність того, що шлюб буде щасливим):

Які б результати не демонстрували тести, що б не казали рідні та друзі, пам’ятайте, що вийти заміж – це одне, а вийти заміж вдало – зовсім інше. Тому, якщо ви сумніваєтесь у своєму партнері, не варто поспішати із заміжжям. Переконайтеся, що поряд гідна людина, яка робить вас щасливою та дарує почуття захищеності.

Бажаємо вам вдалого вибору та щасливого шлюбу!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 5270
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь