Як вийти заміж

Напевно, всі дівчатка з дитинства мріють про весілля: гарна біла сукня, довга фата і туфлі на підборах. У дорослому житті багато дівчат швидко і легко знаходять собі пару і утворюють сім’ю, а деяким довгий час не вдається знайти свою людину, і таких дівчат родичі завалюють чисельними запитаннями, типу, "Галю, ти заміж збираєшся?", "В тебе хоч хлопець є?", "Вже час дітей народжувати, а ти ще навіть незаміжня!", "Ну, що, коли весілля?", "Ти ще досі незаміжня?" і т.д.

Ми впевнені, що ти вже давно розібралася із своїми бажаннями, і знаєш, чого хочеш. І заміж ти хочеш вийти не тому, що родичі так хочуть, не заради гарного свята у білій сукні і не тому, що «вже час». Правда?

Як вийти заміж

З психології ми знаємо, що наші думки формують наші дії. Тому кажуть, що думки матеріальні. Чітко сформулюй своє бажання вийти заміж і у будь-яких ситуаціях пам’ятай про нього. Так на підсвідомості твоя поведінка зміниться і ти й сама не помітиш, як впритул підійшла до шлюбу. Не кажи, що кар’єра для тебе важливіша або що ти ще можеш почекати. Краще на запитання "Коли?" відповідай "Вже скоро", "Через рік", "Наступної весни" тощо. Суперечливі думки і слова – це головна перешкода на шляху досягнення мети. Будь щирою сама з собою.

Пам'ятай, що чоловік за своєю природою – мисливець. Йому цікаво полювати на здобич і в решті-решт упіймати її. Дайте чоловікові право завоювати себе, дайте йому зрозуміти, що ви цінуєте свободу і свій час. Не розчиняйтеся в ньому – зустрічайтеся з подругами, слідкуйте за зовнішністю, насолоджуйтесь життям і ніколи не намагайся прив’язати чоловіка до себе. Він має зрозуміти, що єдиний спосіб тебе завоювати – одружитися на тобі.

Якщо ти зрозуміла, що це саме той чоловік і ти хочеш за нього заміж, бери ініціативу в свої руки. Підгадай влучний момент і відкрито скажи, що ти його кохаєш і думаєш про майбутнє, тому тебе бентежать стосунки без офіційного оформлення. Але не треба плакати чи пояснювати причини. Якщо чоловік почне перераховувати мінуси шлюбу, просто скажи, що тобі все одно, і ти просто констатуєш факт, ділишся своїми думками і будеш думати ще (саме ти, а не він, це важливо).

Демонструй свою слабкість і безпорадність поруч із чоловіком мрії. Йому важливо розуміти, що саме він може вирішити твої проблеми. Захоплюйся тим, що він робить, хвали, кажи, що навіть не знаєш, якби впоралася без нього.

Як вийти заміж вдало

Щоб вийти заміж вдало, варто уникати деяких чоловічих типажів. Наприклад, треба одразу відмовитись від стосунків із одруженим чоловіком, як би сильно ти його не кохала. У 90% випадків такі чоловіки ніколи не розлучаються, а дівчина при цьому залишається заручницею цих стосунків: постійні обіцянки розлучитися і у підсумку – ти завжди сама на свята і більшість вихідних.

Також не варто мати стосунки з людиною, яка відкрито не вірить у шлюб, вважає оформлення відносин непотрібною і застарілою річчю. Не сподівайся перевиховати його. Навіть, якщо ви одружитесь, він навряд чи буде проводити багато часу із сім’єю.

Одинаки по життю також не вдалий варіант. Якщо чоловік звик до самотності і не любить спілкуватися із своєю родиною, це не сімейна людина. Шлюб для нього буде каторгою і він буде якнайдовше уникати його або швидко втече після одруження.

Уникай занудливого чоловіка. Він буде робити зауваження на кожному кроці, стане чіплятися до будь-якої дрібниці, бо такий вже він є. Подумай, чи захочеться тобі завжди контролювати свої емоції? До того ж, треба мати величезне терпіння, щоб кожного дня вислуховувати його претензії до найменших дрібниць.

Байдужий до дітей чоловік, який точно не планує заводити своїх, підійде лише тій дівчині, яка не налаштована на материнство.

Чоловік вважає себе досконалістю? Тоді, ти маєш справу із самозакоханою людиною. У шлюбі він вимагатиме, щоб ти у всьому відповідала йому, була ідеальною. Подумай, чи комфортно тобі буде поруч із таким чоловіком?

То ж, як знайти свою людину? Тобі все підкажуть серце і розум. Хоча, чесно кажучи, серце тут ні до чого. Підказувати вам, скоріш за все, будуть ваші тіла. Якщо дотики хвилюють і вас фізично тягне одне до одного, то й добре. Один важливий пункт вже збігся. Далі треба проаналізувати, наскільки схожі ваші звички та цінності, і тут вже варто включати розум. Якщо ви занадто різні, краще залишитися друзями, тому що сім’я – це набагато більше, ніж зустрічі і секс. Найкращий момент для того, щоб зрозуміти, чи варто виходити заміж за цього чоловіка, це момент охолодження стосунків.

Закоханість туманить голову і ми часто ідеалізуємо свого партнера, а от якщо під час сварки ти розумієш, що все одно хочеш жити з цією людиною довгі роки, тоді це дійсно ваша людина. Психологи радять ще такий спосіб перевірки, чи достойного ви маєте кандидата на одруження. Візьми листочок і постав бали своєму обранцю від 1 до 10 (чим більша сума балів буде в кінці, тим більше вірогідність того, що шлюб буде щасливим):

  • Перш за все, він твій друг, з ним легко та цікаво, ви можете говорити на будь-які теми.

  • Твій коханий – серйозна людина і в змозі забезпечити свою сім’ю, відповідально ставиться до грошей, на нього можна покластися.

  • Твій коханий – не боїться відповідальності, не боїться приймати важливі рішення і робить все, щоб ви почувалися як за кам’яною стіною.

  • Він вміє вирішувати побутові питання: все у домі має бути справним. Не важливо, зробить він все сам чи викличе майстрів.

  • Він розумний, енергійний, дбає про ваше дозвілля. Він не стоїть на місці і завжди прагне до розвитку.

  • Твій обранець - це твоя рідна людина і ти відчуваєш, що він буде хорошим батьком, якого будуть поважати діти.

Як би там не було, пам’ятай, що вийти заміж – це одне, а вийти заміж вдало – зовсім інше. Тому, якщо є якісь сумніви, не варто поспішати із заміжжям. Переконайся, що поряд достойна людина, яка робить тебе щасливою. 

Бажаємо вам вдалого вибору та щасливого шлюбу.

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті