5 порад, як зробити вашу шлюбну ніч незабутньою

Уявіть-но собі той момент, коли ви, знайшовши свою половинку та зрозумівши, що ось людина, яку так хотілось зустріти все своє свідоме життя, без якої не уявляєш більше свого існування, з ким відбулося незабутнє та неповторне весілля – і вас нарешті чекає найчарівніша ніч вашого життя – перша шлюбна ніч! Не важливо, скільки інших ночей у вас було, але ви пов'язали своє життя саме з тою людиною, а тому і ніч ця повинна бути незабутньою.

Наша команда допоможе вам з порадами, як же ж зробити першу шлюбну ніч такою, яку ви пам'ятатимете все життя. Для цього ми поспілкувалися із професіоналами, які знають свою справу, а саме з провідними психологами та сексопатологами нашого регіону.

Чи відіграє суттєву роль місце, де проведуть свою шлюбну ніч молодята?

Безумовно, так. Найкращим місцем для шлюбної ночі варто обирати те, де вас ніхто не потурбує. Це не має бути ні дім з його побутовою обстановкою, ні та місцина, де вас можуть потурбувати. Тому, ідеальним варіантом буде затишний комфортабельний готель на ваш смак.

Постільна білизна

Заздалегідь варто подбати про те, щоб у номері для вас підготували постіль з м’яких та зручних тканин, яка б ідеально пасувала до інтер’єру. Адже надзвичайно важливими є ті відчуття, коли ви прокидаєтесь у обіймах коханої людини в хорошому ліжку, де зручно і приємно.

Аромат кохання

Для створення спокусливої атмосфери варто використовувати ароматичні палички, свічки тощо. Професіонали стверджують, що найбільш підходящими ароматами для незабутньої інтимної обстановки є масло базиліка, іланг-іланга, апельсина та аромати цитрусових, а також абрикоса, персика, авокадо, шалфею, розмарину, ванілі. Однак, запах має бути дуже тонким та ледь вловимим.

Що ж до психологічної сторони цієї пікантної теми, то дуже важливо, аби закохані були в хорошому та позитивному настрої. День весілля виснажує молодят, тому варто подбати про своє самопочуття та хороший настрій: не переїдати, не перепивати та не звертати уваги на якісь дрібні непорозуміння. Ну, і, звичайно ж, повага та розуміння одне одного є тими сильними почуттями, які допоможуть досягти повної гармонії у інтимній сфері та зроблять вашу першу шлюбну ніч незабутньою.

Жіноча білизна

Окремо слід виділити важливу роль жіночої весільної білизни. Адже, погодьтеся, що кожен мужчина хоче бачити свою кохану у спокусливому еротичному образі. Однак, вибору сексуальної білизни для дівчат ми приділимо окрему публікацію на нашому сайті незабаром.

17 Лютого 2016

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті