Вхід Реєстрація

Італійське весілля: цікаві традиції для натхнення

Романтика, пристрасть, емоції, любов, смачна їжа - здається, що у Італії є всі шанси називатися найкращим місцем на Землі для проведення весілля! Ми вже розповідали вам про французькі весільні традиції, а сьогодні хочемо перенести вас в дивовижну атмосферу італійського свята. Можливо, деякі звичаї вам захочеться включити в сценарій свого святкування, особливо, якщо ви готуєте весілля в італійському стилі. Чи готові ви? Тоді - Benvenuti in Italia, що означає ласкаво просимо!

Забобони і прикмети - у що вірять італійці

Італійці - народ, який дуже вірить у прикмети, а що тільки вони не роблять на весіллях, щоб подружитися з удачею і привнести в сім'ю благополуччя! Наприклад, наречені навмисне роблять невелику дірку в фаті - таке собі вікно для удачі, а нареченим належить носити в кишені в день весілля щось залізне, щоб відігнати злих духів. Ще молодій не варто надягати на себе в доленосний день ніякого золота, крім обручки, щоб уникнути невдач.

Весільна неділю

Практично у кожного народу є свої забобони щодо вибору дня для весілля, і італійці, на відміну від американців і багатьох європейців, вважають п'ятницю невдалим днем ​​для укладення шлюбу. А ось найбільш відповідним днем ​​для італійського весілля є неділя.

весілля в італійському стилі

Букет - подарунок нареченого

Згідно з італійськими весільними традиціями, букет нареченої оплачує саме наречений. Квіткова композиція символізує останній подарунок хлопця перед тим, як він стане чоловіком. Молодій дозволяється вибрати квіти і стилістику букета, але оплату і доставку в день весілля повинен проконтролювати чоловік.

Дрес-код на весілля в Італії

У цій чудовій країні є багато прикмет, пов'язаних з кольором одягу, але головне правило для гостей свята - не одягати біле, навіть якщо наречена буде не в білій сукні. Одягати колір невинності і чистоти на чуже весілля вважається грубістю. Все більш популярними в Італії в якості дрес-коду є чорні вбрання - і з цим не пов'язують нічого поганого.

весільні традиції італії

Рисовий дощ і інші традиції після церемонії

Одні народи посипають молодят, які виходять із церкви, пелюстками, інші - цукерками. У італійців для дощу достатку і родючості використовують рис! Ще однією важливою традицією для весілля в Італії є затвердження партнерства і підтримки в родині: для цього тільки що заручені закохані розрізають колоду пилкою з двома ручками. Також, після церемонії одруження або вінчання молодята не поспішають їхати на фотосесію, а ввічливо і радо приймають привітання абсолютно від кожного гостя!

Італійські весільні традиції: як сказати "Гірко!"

А ось криків "Гірко!", як у нас, на італійському весіллі не почуєш. Хоча здається, що такий звичай дуже пішов би емоційним, життєрадісним і товариським італійцям. Щоб наречені поцілувалися, в Італії гості стукають ложками по склянках - шумно, весело і увагу привертає!

італійський стиль весілля

І знову бонбоньєрки

Ми вже неодноразово згадували ці милі класичні подарунки гостям з мигдальними цукерками. Французи і італійці давно сперечаються, хто стоїть біля витоків традиції дарувати bomboniere на удачу. Сучасні італійці від даної традиції не ухиляються, тому на весіллі в італійському стилі без бонбоньєрок на весілля вам точно не обійтися!

Що кидають гостям?

Знайома нам традиція - знімати з нареченої підв'язку і кидати гостям, живе і в Італії! Цікаво, що якщо дівчина даний елемент гардеробу не наділа, для ритуалу є оригінальна альтернатива - кидати праву туфлю нареченої!

італійські звичаї на весіллі

Розрізання ... краватки!

Забавна і оригінальна весільна традиція Італії - розрізання краватки нареченого під час весільного банкету. Аксесуар ділять на дрібні шматочки і пропонують гостям купити їх. Продажем займаються друзі молодого, а виручені гроші покривають весільні витрати. Як на нас, ідея дуже корисна!

Італійський весільний торт

Звичайно, мода на випічку в різних стилях і формах торкнулася і Італії, але все ж дуже багато пар залишаються вірними традиціям. Весільний торт роблять білим і багатоповерховим, щоб він символізував чистоту і світло відносин. Але особливо важливий декор: увінчують головну солодка страва свята статуеткою нареченого і нареченої.

весілля по-італійськи

Увага гостям

Італійські традиції засновані на цінності людських взаємин і щирості. Можливо тому наречені намагаються максимум часу приділяти на весіллі не один одному, а своїм рідним і друзям. Пара підходить за столики гостей, щоб хоч трохи поговорити з кожним, а після торжества найближчі і найстійкіші навіть проводжають молодят до їхнього нового будинку! І це чудово!

Підсумовуючи сказане, напрошується висновок, що головна італійська весільна традиція - це душевність. Є в їхньому підході до свята щось просте, щире, привабливе. І ми від усього серця бажаємо вам перейняти найкраще з перерахованого і для свого одруження!

Фото: Pinterest  
Кількість переглядів: 5130
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь