Вхід Реєстрація

Навіщо весіллю відеограф: весільне відео про Вас справжніх

У сучасних молодят не виникає сумніву, що їхнє свято потребує вмілого і талановитого весільного фотографа. Однак, не все так однозначно у виборі виконавців для відеозйомки весілля. Звичайно, обійтися можна і фотографіями. Але так вважають ті, хто, ймовірно, не знає про всі переваги професійної відеозйомки. Ми розповімо вам, хто такий відеограф, і чому він так потрібен вашому святу!

Відеограф і відеооператор: в чому різниця?

Поняття "відеограф" в контексті весільної відеозйомки стали вживати відносно недавно. Здавалося б, і відеограф, і відеооператор - одне й те саме, адже обидва фахівця ходять на святі з відеокамерою і готують матеріал для весільного відео.

Але все не так просто. Відеооператор сьогодні - це член великої команди продакшн-студії, який повинен якісно відзняти матеріал, згідно зі сценарієм і установкам. Вже після цього з матеріалом почне роботу фахівець з монтажу.

весільний відеооператор відеограф

Відеограф - це універсальний солдат. Він сам придумує сценарій, сам знімає, а потім монтує весільне відео. Відеограф на весілля - це дуже творча людина, зі своїм власним баченням пари. Такий професіонал одночасно і оператор, і сценарист, і психолог. Головне його вміння - гарно розповідати історії. Поговоримо про це докладніше.

Відеограф на весілля: причини скористатися послугами

Відеограф, звісно ж, використовує своє бачення в написанні сценарію і звертається до свого художнього смаку, коли знімає весільне відео, і все ж саме цей фахівець може передати кожну деталь важливого дня максимально природно - так як є насправді. Фотографія - це мить. Ми можемо зупинитися, продемонструвати чарівну усмішку, завмерти в обіймах коханої людини, але це буде лише одна зупинена мить. А відеограф на весілля зможе зберегти для вас живі спогади. І це лише одна з причин найняти його для відеозйомки весілля.

Стислість

Ми раніше розповідали вам про чудесний жанр - SDE-кліп для весілля - який команда професіоналів знімає, монтує і демонструє за один день - прямо на святі! Такий формат має величезний успіх серед закоханих і гостей. Причина не тільки в оригінальності і оперативності виконаних робіт, але і в стислості. Роботи сучасного відеографа найчастіше також відрізняються своєю невеликою тривалістю: це може бути кліп на 3-5 хвилин або міні-фільм на 20-30 хвилин. Відеограф спеціалізується на тому, щоб в ваш ролик потрапили абсолютно всі важливі моменти - і церемонії, і перший танець, і клятви - але при цьому, весільне відео не було затягнутим. Це однозначний плюс, адже довге двогодинне кіно втомляться дивитися навіть найближчі родичі, не кажучи вже про друзів і колег.

весільний кліп

Деталі

Кожен важливий момент весілля, з усіма словами і емоціями, неможливо відзняти у вигляді фото так детально і точно, як в формі весільного відео. Тільки відеограф зафіксує найдрібніші, але такі цінні деталі вашого важливого заходу: момент надягання обручок, перший танець, розрізання торта і багато іншого!

Репортажність

Репортажність - унікальна властивість, характерна для професійно зробленого весільного відео. Знімаючи не постановочні сцени, а миттєвість - все те, що відбувається на весіллі, так, як воно є - відеограф досягає найкращих і найцінніших результатів. До речі, репортажна зйомка на Заході - справжній тренд весільного дня. І багато молодят повністю відмовляються від постановочної фотографії, і тим більше відео. Хочете побачити щиру радість, захоплення, хвилювання? Тоді попросіть, щоб відеограф підготував для вас відеорепортаж зі свята!

відео весілля

Ефектність

Звісно, в кінцевому підсумку відеограф на весілля представляє не просто живий і необроблений матеріал, як в новинах. Професійне відео весілля - це сукупність ефектів, переходів, якісних і логічних склейок. Особливою силою і привабливістю відео весілля наділить правильно підібрана музика для весільного кліпу або фільму. Якщо у вашої пари немає улюбленої композиції, то відеограф допоможе впоратися і з цим.

Весільне відео - це безцінні спогади про моменти, які ніколи не повторяться! Зберегти їх в найкращій формі для вас зможуть професіонали, чиї портфоліо представлені на Hot Wedding! Познайомтеся з ними ближче!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 1976
Дата редагування: 2019-07-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь