Вхід Реєстрація

Плаття на розпис: у чому нареченій йти в РАЦС

Сучасна весільна тенденція - планувати важливі заходи, такі як реєстрація, вінчання і банкет на різні дні. У зв'язку з цим поширеним в Україні рішенням, у наречених часто виникає питання: яку вибрати сукню на розпис? А може це буде зовсім не плаття? Давайте розглянемо варіанти, і нехай вони допоможуть вам у пошуку ідеального вбрання на весілля!


Весільна сукня - в чому, якщо не в ньому

Найочевиднішим рішенням для тих, хто планує весілля без вінчання, але, тим не менш, мріє одягнути прекрасне і цілком традиційне вбрання нареченої - піти в ЗАГС в весільній сукні. Одягати весільну сукню на розпис ніхто не забороняє: насолоджуйтеся моментом, відчувайте себе королевою свята - адже нею ви і є, незалежно від того, який сценарій свята обрали!

платье для росписи фото


Коротке плаття для РАГСу

Якщо розпис буде проходити в окремий від вінчання день, прекрасний варіант для дівчат, яких мучить питання, що одягнути на весілля - коротке весільне плаття. Щоб виділятися серед гостей, віддайте перевагу класичним і модним сьогодні кольорам для вбрання нареченої: це може бути біле плаття на розпис, кремове, пудрових відтінків - який вже вам колір до смаку і до лиця!

короткое платье в загс фото


Сукня для розпису з етнічними мотивами

Поширене, але від цього не менш вдале рішення для українських наречених - вибрати сукню для РАЦСу в традиційному українському стилі. Це може бути вишите весільне плаття, вишиванка і спідниця, що становлять один комплект. Етнічне вбрання - це прекрасний спосіб для самовираження, пошани традицій родини і народу, прояву поваги до сімейних цінностей. В ідеалі, наречений повинен підтримати кохану і вибрати відповідний наряд з вишиванкою для себе.

платье с вышивкой и кружевом


Сукня для розпису в РАГСі: вечірній варіант

Для демократичних і необтяжених стереотипами пар, які просто вирішили удвох розписатися, підійдуть гарне вечірнє вбрання. Нареченій слід вибрати таке вечірнє плаття для розпису, в якому вона буде виглядати максимально розкішно. Але в той же час, варто враховувати доречність. Занадто відверті, прозорі плаття не зовсім підходять для офіційної реєстрації шлюбу.

вечернее платье фото


Незвичайні весільні сукні для розпису в РАГСі

Відмінна ідея для сукні на розпис у РАГС - це втілення в життя суконь минулих епох. Ви можете пошити на замовлення сукню для розпису в стилі вінтаж, бебі-дол, плаття-футляр. Цікаво буде відтворити будь-яку весільну сукню зірок. Така ідея підійде творчим і сміливим нареченим.

ретро и классика в платье невесты


Що можна одягнути на весілля крім сукні?

Крім сукні для РАГСу сміливо можна вибрати і інше вбрання. Розглянемо кілька варіантів:

платье невесты с топом фото

брючный костюм для невесты фото

джинсы с блузой для росписи фото

Сукня для РАГСу - це річ не на щодень. У ньому повинні поєднуватися строгість і ніжність, стиль і креатив. Але якщо вінчальну сукню ви надінети лише раз, сукня на розпис може стати однією з ваших улюблених вбрань для виходу.


Вибирайте образ так, щоб важливий момент запам'ятався вам урочистістю. Навіть якщо для вас вінчання важливіше, пам’ятайте: саме церемонія одруження дозволяє офіційно створити нову сім'ю!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 25887
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь