Як вибрати весільну сукню

Сукня  найважливіший атрибут для нареченої. На неї не шкода витратити значні кошти, аби виглядати на весіллі найкрасивішою. Як обрати плаття аби воно не повнило, не виглядало блідо і пасувало дівчині. 
Колір. На весілля обирають переважно плаття двох кольорів: білого і «шампанського» (з жовтуватим відтінком). У Європі більше полюбляють колір шампанського, а у нас – білий. За статистикою, взимку частіше купують плаття білого кольору, а влітку – шампанського. Найкраще обрати плаття того кольору, який найкраще пасує вам. 

Тип плаття. Є кілька типів весільних платтів: «Принцеса», «А-силует», «Ампір» і «Русалка». «Принцеса» – плаття з дуже пишною спідницею. Воно підходить для дівчат не «пишних», середнього зросту і маленьких. Дівчатам маленького росту не варто обирати фасон із пониженою талією, аби ноги не виглядали короткими.
«А-силует» – вузьке плаття, яке поступово розширяється до низу. Плаття такого фасону підходить практично кожній дівчині. Адже «пишну» дівчину робить стрункою, а дуже худеньку – елегантною і жіночною.

«Ампір» (Грецький стиль) – вільне плаття з легкої тканини, яке затягнене високо під грудьми. Воно підходить не усім, наприклад пухленьким дівчатам краще його не обирати, а худеньким навпаки – вони дуже пасуватиме. Вагітні найчастіше цей тип плаття купують, адже воно помагає приховати вагітність на перших місяцях. 
«Русалка» – вузьке плаття, яке знизу розширене, або нагадує хвіст русалки. Воно пасує високим дівчатам з пропорційною фігурою. Адже навіть невеликий животик відразу стане помітний.  

Бретельки. Бретельки потрібні не усім нареченим, а лише тим, які: мають великі груди, якщо у плаття велике і глибоке декольте, коли наречена вагітна, адже завдяки бретелькам не потрібно буде затягувати корсет.  А також правильно обрані бретельки до плаття коригують фігуру. 

Довжина. Аби у платті було зручно ходити, воно повинно бути на 2-3 см коротше від землі. Якщо обираєте короткі плаття, то вони підкреслюють усі вади фігури, особливо ніг. 

Кількість переглядів: 227
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Річниці весілля: список назв по роках і ідеї подарунків

Тестовий текстовий текст

Фуршетний стіл: гарні і смачні ідеї для весілля

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь