Вхід Реєстрація

Як вибрати весільну сукню

Сукня  найважливіший атрибут для нареченої. На неї не шкода витратити значні кошти, аби виглядати на весіллі найкрасивішою. Як обрати плаття аби воно не повнило, не виглядало блідо і пасувало дівчині. 
Колір. На весілля обирають переважно плаття двох кольорів: білого і «шампанського» (з жовтуватим відтінком). У Європі більше полюбляють колір шампанського, а у нас – білий. За статистикою, взимку частіше купують плаття білого кольору, а влітку – шампанського. Найкраще обрати плаття того кольору, який найкраще пасує вам. 

Тип плаття. Є кілька типів весільних платтів: «Принцеса», «А-силует», «Ампір» і «Русалка». «Принцеса» – плаття з дуже пишною спідницею. Воно підходить для дівчат не «пишних», середнього зросту і маленьких. Дівчатам маленького росту не варто обирати фасон із пониженою талією, аби ноги не виглядали короткими.
«А-силует» – вузьке плаття, яке поступово розширяється до низу. Плаття такого фасону підходить практично кожній дівчині. Адже «пишну» дівчину робить стрункою, а дуже худеньку – елегантною і жіночною.

«Ампір» (Грецький стиль) – вільне плаття з легкої тканини, яке затягнене високо під грудьми. Воно підходить не усім, наприклад пухленьким дівчатам краще його не обирати, а худеньким навпаки – вони дуже пасуватиме. Вагітні найчастіше цей тип плаття купують, адже воно помагає приховати вагітність на перших місяцях. 
«Русалка» – вузьке плаття, яке знизу розширене, або нагадує хвіст русалки. Воно пасує високим дівчатам з пропорційною фігурою. Адже навіть невеликий животик відразу стане помітний.  

Бретельки. Бретельки потрібні не усім нареченим, а лише тим, які: мають великі груди, якщо у плаття велике і глибоке декольте, коли наречена вагітна, адже завдяки бретелькам не потрібно буде затягувати корсет.  А також правильно обрані бретельки до плаття коригують фігуру. 

Довжина. Аби у платті було зручно ходити, воно повинно бути на 2-3 см коротше від землі. Якщо обираєте короткі плаття, то вони підкреслюють усі вади фігури, особливо ніг. 

Кількість переглядів: 1417
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь