Вхід Реєстрація

Ранок нареченої: збори очима весільного фотографа

"День весілля почався!" - з цієї хвилюючої думки розпочинається ранок нареченої. У ранні години зборів думки рояться в голові, а маса справ, які потрібно встигнути, не дозволяють розслабитись! Ми написали цей матеріал для вас, дорогі дівчата: він не дозволить вам втратити жодного важливого моменту під час зборів нареченої, а ще - підкаже, як той чи інший етап передсвяткової підготовки може стати ідеєю для найніжніших і найгарніших кадрів фотосесії "ранок нареченої" !

Ранок нареченої: планування - перш за все

Приємний, гармонійний день весілля без запізнень і зайвих тривог можливий лише за умови правильно складеного таймінгу. Ранок нареченої - та частина дня, яку так само важливо логічно організувати, як вінчання або банкет. Насправді, збори нареченої - джерело багатьох прекрасних фотографій, тому спершу поговоримо про таймінг, а потім з'ясуємо, яким моментам весільний фотограф повинен приділити особливу увагу на старті найважливішого дня!

Ранок нареченої планування

Таймінг ранку весілля: що важливо встигнути

Є низка важливих справ, які наречена обов'язково повинна встигнути зробити в ранок весілля. Розглянемо їх детальніше:

 

Ніжний ранок нареченої

Всі етапи весільного ранку - умовні, і чітких часових рамок для них не існує. Плануйте початок свята так, як буде зручно вам, але для будь-якої важливої справи, крім основного часу виділяйте, так званий, буферний час - 15-20 хвилин про запас, які можуть врятувати вас від запізнень і переживань!

Весільна фотосесія: ранок нареченої

На весіллі занадто мало моментів, коли можна просто насолодитися тим, що відбувається, позувати фотографу і оператору, посидіти спокійно. Ранок - найбільш розмірена частина цього божевільного дня! Ми вже одного разу писали про оригінальні ідеї, які дозволяють зберегти спогади про ранок нареченого, а також креативні фото для Instagram нареченої. Саме час обговорити ранкову весільну фотосесію нареченої: дізнайтеся, що обов'язково повинно потрапити в кадр фотографа!

Сукня

Ранні години призначені не для того, щоб весільний фотограф переслідував наречену із зубною щіткою і гребінцем, але приділив час деталям, для яких пізніше часу зовсім не залишиться. Починаємо з головного атрибута. Весільну сукню на будь-якій локації - вдома, в готелі, в саду - можна сфотографувати оригінально, підвісивши на вішаку або красиво розклавши на ліжку. Гарні ідеї - фото дзеркального відображення, вішак на гілці, вішак на люстрі, плаття, що красиво лежить на ліжку номера в готелі. Обов'язково слід зробити і фото нареченої з сукнею: в моменти передчуття події і очікування у дівчат з'являються дуже сильні емоції: милуйтеся вбранням, злегка доторкніться до нього, розглядаючи.

Сукня нареченої вранці

Букет і туфлі

Ранок весілля - найкращий час для туфель і букета нареченої. Вірніше, найкращий час для зйомки цих деталей образу. Надайте весільному фотографу свободу дій: нехай він пошукає місце і спосіб розміщення взуття та квітів і зробить гарні знімки на пам'ять. Іншої можливості зберегти спогади про аксесуари принцеси не випаде: туфлі забрудняться, квіти теж поступово почнуть втрачати первозданну свіжість.

Букет і туфлі вранці нареченої

Весільні аксесуари: важливі дрібниці

Весільні обручки і ​​подушка (підставка) для них, підв'язка, ювелірні прикраси, а також, за бажання - букети або браслети для свідків, їхнє взуття - всі ці весільні аксесуари надайте своєму фотографу з ранку для зйомки. Цілісність історії, розказаної у вашій майбутній фотокнизі, залежить від цих дрібниць. Адже альбом, що складається з одних тільки портретів, не може точно передати атмосферу дня!

Весільні аксесуари нареченої

 

Макіяж і зачіска

Перейдемо до фото нареченої. Під час підготовки - створення зачіски і нанесення макіяжу - можна зробити низку гарних кадрів. Але не варто знімати весь процес "від і до", оскільки ці фото не несуть особливої ​​художньої цінності. Якщо хочете якось проілюструвати цей етап, краще пізніше, коли образ буде завершеним, імітувати для весільної фотосесії нанесення помади, поправляння зачіски або розприскування парфумів. Такі фото будуть виглядати естетично, красиво, цікаво.

Макіяж і зачіска нареченої

Будуарна зйомка

Найособливіші кадри фотосесії ранок нареченої стосуються будуарної зйомки. Багато дівчат, які бажають мати в архіві серію досить відвертих фото, часто переносять будуарну фотосесію на окремий день, переважно до весілля. Однак, якщо ви не плануєте шукати локацію і приділяти надмірну увагу такому виду зйомки, кілька гарних кадрів можна зробити і в ранок весілля, безпосередньо перед одяганням. Для здійснення задумки необхідна будуарна сукня або гарна нижня білизна.

Бодуарна зйомка вранці нареченої

Час з рідними

Нехай в вашому насиченому графіку підготовки до торжества знайдеться трішки часу для приємної розмови з рідними! Чи це буде мама, тато, сестра, бабуся або будь-хто інший, саме близькі люди можуть допомогти впоратися з хвилюванням, підібравши потрібні слова. Як правило, весільний фотограф в такі моменти може зробити особливо вдалі знімки: з щирими усмішками і сльозами щастя на очах!

Ранок нареченої і час з рідними

 

Моменти з подругами

Частина фотосесії ранок нареченої нерідко пов'язана зі спільними зборами молодої і її подруг. Варто обов'язково зафіксувати хвилини спілкування по душах - за кавою або шампанським, збори подруг, коли вони вбираються в сукні дружок, одягання нареченої - коли подруги допомагають одягати весільну сукню, взуття, поправляють молоду зачіску або макіяж!

Моменти з подругами нареченої

День весілля - надзвичайно насичене свято в житті кожної дівчини! Цінність його в деталях, емоціях, думках. І нехай останні губляться в потоках пам'яті, важливі деталі все ж можна зберегти! Не згайте можливості це зробити!

Кількість переглядів: 7673
Дата редагування: 2019-07-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь