Вхід Реєстрація

Весільний макіяж: як не помилитись із вибором візажиста

На наречену в день весілля спрямовані всі погляди. Весільний образ має бути бездоганним і чималу роль у цьому відіграє якісний весільний макіяж. Поговоримо про те, як не помилитись із вибором візажиста на весілля.

З чого почати пошуки весільного візажиста

Легше всього шукати візажиста через подруг і знайомих, які нещодавно виходили заміж, або через фотографів. Будьте обережні з пошуком візажиста через соціальні мережі, тому що фотографії з прикладами робіт на приватній сторінці візажиста або ж у групі часто сильно відфотошоплені. Краще зайти на сторінки наречених, які користувались послугами обраного візажиста, і ретельно роздивитись макіяж на непрофесійних весільних фото. Якщо на фото робота майстра виглядатиме бездоганно – макіяж буде акуратним, симетричним і свіжим – сміливо бронюйте його на дату вашого весілля.

Вартість послуг візажиста

Головний момент, що впливає на вартість послуг візажиста, - це косметика, яку він використовує у роботі. Якщо фахівець працює з професійними марками, як, наприклад, MAC, Make Up Forever або Bobby Brown, або елітними, як Chanel, Giorgio Armani, то це одна ціна. Якщо ж майстер користується простішою косметикою, відповідно, ціна нижче. Також на вартість послуг візажиста впливає його досвід і популярність в індустрії. 

Як відрізнити професіонала від непрофесіонала

Домовтеся із візажистом про репетицію макіяжу, під час якої зверніть увагу на такі моменти:


Не забувайте, в цей день важливо не тільки те, як ви виглядаєте в очах своїх рідних і гостей, а й те, як ви потім будете виглядати на своїх весільних фотографіях. Якщо у вас не фотогенічна зовнішність, то правильний весільний макіяж здатен це виправити. Крім того, є кілька нюансів, які необхідно врахувати, щоб добре вийти на весільних фотографіях:

Дотримуючись всіх цих правил, ви точно знайдете свого майстра і під крики «Гірко!» будете найкрасивішою і найчарівнішою нареченою!

Кількість переглядів: 585
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь