Вхід Реєстрація

Як провести дівич-вечір перед весіллям

Напередодні весілля наречена має право відзначити дівич-вечір. Так, як вже найближчим часом вона одягне кільце на безіменний палець і на першому місці для неї буде сім'я. Саме тому, вважається, що дівич-вечір - це останній день, коли наречена може весело провести час зі своїми подругами і трішки розважитися.

проведення дівич-вечора

Тому, вам необхідно ретельно спланувати дівич-вечір, визначитися з сумою і відповідно до виділених грошей скласти прикольний сценарій для вашого вечора. Ви повинні відзначити дівич-вечір весело, прикольно і запам'ятати його на все життя. В цей день поруч з вами повинні бути найкращі та найближчі подружки, з якими ви повеселитеся на славу. Необхідно визначити дату заходу, важливо вибрати дату не за день і не за два до весілля, так як в цей час у Вас буде достатньо турбот. Перед дівочою вечіркою за деякий час складіть прикольний сценарій самі, або ж скористайтеся послугами організатора. Саме ваш сценарій повинен бути самим прикольним і веселим, тому в програму потрібно включити конкурси, танці та ігри. Обов'язково визначтеся зі стилем дівич-вечора, так як і на це можуть знадобитися витрати. Заздалегідь замовте заклад, забронюйте місця і складіть меню. Складання свого прикольного сценарію пристосуйте під характери своїх подруг, так як одна любить повеселитися, а друга віддає перевагу відпочинку у більш спокійній обстановці.

Також непоганий сценарій дівич-вечора можна створити і для гуляння в сауні або SPA. Так би мовити – це релаксовий дівич-вечір, так як ви не тільки пограєте, розважитеся, але й відпочинете перед урочистими заходами.

Ви можете скласти прикольний сценарій для проведення дівич-вечора в клубі або караоке. Там ви дійсно зможете повеселитися, натанцюватися та наспіватися перед весіллям. Але потрібно врахувати, що для більш спокійних подруг клуб буде не найкращим варіантом.

Ваш прикольний сценарій може бути спрямованим саме на тематичну вечірку, наприклад: піжамна, гавайська, в морському стилі і т.д.. Тут все залежить від польоту ваших думок та побажань.

вечір перед весіллямУ сценарій ви можете включити і просто похід в кінотеатр, атракціони, театр, боулінг і т. д. Ви можете зайняти вечір ворожіннями або просто приємними розмовами.

Якщо ви скористаєтеся послугами організатора, то у Вас буде складено прикольний сценарій саме для вашої компанії з урахуванням всіх нюансів і побажань, розрахований на ваш бюджет.

Кількість переглядів: 1904
Дата редагування: 2019-07-24

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь