Веселі та смішні конкурси для гостей весілля

Хіба можливе весілля без веселих і цікавих конкурсів? Звичайно, у всьому варто знати міру. Але саме завдяки цікавим конкурсам гості можуть дізнатися один одного трохи краще, а наречені, нарешті, розслабитися на власному торжестві.

Навіщо потрібні весільні конкурси?

Конкурси - це безпрограшна розвага для будь-якого весілля. Головні цілі їх проведення - подарувати радість, веселощі та гарний настрій усім присутнім. Не варто силою залучати до участі всіх гостей поспіль: підготуйте оригінальні варіанти, і гості самі почнуть проявляти ініціативу.

У кожній окремій забаві не повинно брати участь занадто багато людей, оскільки через це вона стане менш смішною, цікавою та веселою. Ви дуже допоможете своєму ведучому, якщо підкажете, кому з гостей які веселі конкурси припадуть до душі. Тоді тамада зможе стимулювати ваших друзів і близьких, запрошувати їх особисто взяти участь в забаві. Пам'ятайте, гості на весіллі так само важливі, як і наречені, тому Ви повинні постаратися розважити їх максимально цікаво! А ми вам в цьому допоможемо - своєю добіркою конкурсів на весілля.

конкурси на весіллі

Смішні конкурси на весілля з переодяганням

Весільні конкурси повинні бути різноманітними! Один з найпопулярніших видів - це змагання із задіянням одягу. Ось кілька смішних ідей:

 • «Кіт». Грає музика, в коло стають всі гравці, і один тримає мішок з речами. Учасники швидко починають передавати мішок один одному. Потім музика вимикається. Гравець, у якого залишаються в руках речі, одягає одну з них на себе.

 • «Опудало». Учасники цієї гри повинні загорнути один одного в туалетний папір або рулон тканини. Хто швидше використає рулон, той і виграє.

 • «Капуста». Приготуйте заздалегідь коробку або кілька коробок з одягом - шалики, сімейні труси, купальники, рукавички, жилетки, колготки і т.д. Завдання цього смішного конкурсу полягає в тому, щоб гості, які змагаються за перемогу, одягли на себе якомога більше предметів одягу за певний час.

Конкурси для дорослих гостей весілля

Конкурси для дорослих - це веселі розваги, які повинні бути доречними. Якщо на вашому святі зібралася дружна компанія, немає причин соромитися - задійте арсенал пікантних ідей.

 • «Застав увійти в ворота». Усім учасникам-гостям на пояс вішається пляшка з пивом, на підлогу ставиться м'яч, гравець повинен розхитати пляшки і штовхати м'яч в ворота.

 • «Поцілунок». Беруть участь закохані пари, хлопці повинні цілувати дівчат в різні місця і не повторюватися.

 • «Яйце». Одне яйце отримує друг нареченого, друге - подруга нареченої. Дружка повинна пропустити яйце через штани дружка, а дружок через плаття дружки.

 • «Передай далі». Пам'ятаєте дитячу гру зі стільцями і музикою? Щось подібне пропонуємо влаштувати і для дорослих гостей весілля. Гості повинні встати в коло, чергуючись - чоловік-жінка. Завдання - передавати один одному предмет - парасольку, біту, палицю, качалку - що завгодно, але не руками, а колінами. Передача предмета триває до тих пір, поки не буде вимкнено музику. Той, у кого виявився предмет в момент настання тиші, вибуває з гри.

 • «Впізнай на дотик». Припустимо, гостю-чоловікові зав'язують очі і ставлять перед рядом запрошених дівчат. Акуратно обмацуючи зачіску, обличчя, тіло дівчини, чоловік намагається знайти свою супутницю.

поцілунок молодят фото смішне

Оригінальні конкурси на весілля

Для тих, хто не хоче повторюватися, копіюючи розваги зі свят друзів і рідних, є незвичайні конкурси на весілля.

 • «Впізнай за силуетом». Група гостей чоловіків або жінок встають за біле полотно. На полотно пускають світло прожектора, щоб утворилися тіні - силуети. У свою чергу один чоловік або жінка розглядає силуети і намагається визначити, хто з присутніх за ширмою його/її супутниця/ супутник.

 • «Вгадай мелодію». Ця розвага на весілля дозволить гостям позмагатися в знаннях музики. Цікаво задіяти в розвазі живу музику. Отже, музиканти починають грати мелодію, або діджей включає ту чи іншу композицію, а гості-учасники повинні вгадати пісню. Той, хто першим впізнає, кричить "стоп" і дає відповідь.

 • «Вгадай хто». Цей смішний конкурс - інтерпретація відомої гри, коли на лоб одному гравцеві клеять папірець з ім'ям історичної постаті або персонажа, а він, задаючи навідні запитання, намагається дізнатися - хто ж він. На весіллі варто використовувати таблички. Гості-учасники надягають табличку на шию, повернувшись спиною до залу: так щоб публіці слово було видно, а учаснику конкурсу - ні. Гість-учасник задає питання, а зал йому допомагає відповідями "так" і "ні". Можна задумувати професії. Успіх цього весільного конкурсу буде залежати від того, наскільки кумедні професії або персонажі придумає ведучий.

Цікаві і смішні конкурси "Дівчата проти Хлопців"

Дівчата проти хлопців - улюблена тема для розваг на будь-якому святі. Ми підібрали кілька класних конкурсів, які дозволять позмагатися і вашим гостям.

 • «Війна світів». Гості діляться на чоловічу і жіночу команди. Ведучий показує командам картинки на екрані або аркушах паперу. Учасники команд спільно відгадують, що зображено на картинках. Жінки називають предмети з чоловічого світу - наприклад, інструменти, запчастини для автомобілів, а чоловіки - жіночі дрібнички (наприклад, різні щипчики, пінцети, пристрої для підкручування вій і т.д.) Виграє та команда, яка відгадає за певний проміжок часу більше слів .

 • «Слово по буквах». Конкурс став відомим завдяки українській телепередачі "Хто зверху". Ведучий або наречені повинні приготувати спеціальні футболки або фартухи, на яких ззаду і спереду буде по одній букві. У цьому смішному конкурсі беруть участь по 4 людини - спочатку команда хлопців, потім - дівчат. Ведучий ставить запитання, відповідь на які - слово з чотирьох букв. Учасники повинні вибудовувати ці слова, повертаючись то спиною, то обличчям. Виграє та команда, яка за хвилину відгадає і побудує більше правильних слів-відповідей.

 • «Батл так і ні». Хлопець і дівчина, знайомі чи ні - не важливо, повинні відповідати на питання один про одного. Хто дасть більше правильних відповідей - той і виграв. Ще класна ідея - відповідати на питання про наречених.

жених з тестем смішне фото

Веселі конкурси на весілля

Весело і просто - ось ідеальний рецепт гарного конкурсу на весілля. У цьому ключі пропонуємо вам кілька ідей на вибір.

 • «Знайди на мені». У затії має брати участь кілька пар, одному зав'язують очі, на іншого чіпляють защіпки. Виграє той, хто швидше за всіх знайде все защіпки.

 • «М'яч бажань». Два учасники беруть кулі і кидають їх головою. Чия кулька далі пролетить, той і виграє.

 • «Лусни кулю». У даній грі створюються дві команди, до кожного гравця прикріплюють кульки, гравці повинні луснути всі кулі гравцям з протилежної команди.

 • «Зірка з неба». На стелю залу вішається зірка, наречений з допомогою друзів повинен її дістати і подарувати нареченій.

Як відомо, весілля не відзначають, а грають, тому без конкурсів - це вже зовсім інший захід. Забезпечте запрошеним прекрасний настрій, вибравши кілька кращих з нашого списку. Включіть їх у свою програму розваг і веселіться від душі!

Конкурсами будуть захоплені всі гості, незалежно від покоління. Попросіть Вашого ведучого зробити розважальну програму максимально різноманітною.

На нашому сайті, в розділі «Ведучий на весілля» Ви зможете знайти крутого тамаду, ознайомитися з його портфоліо, відео та фото зі свят, які він проводив. З надійним помічником вашій програмі розваг на весіллі успіх забезпечений!

 
Кількість переглядів: 16134
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Річниці весілля: список назв по роках і ідеї подарунків

Тестовий текстовий текст

Фуршетний стіл: гарні і смачні ідеї для весілля

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь