Веселі та смішні конкурси для гостей весілля

Що ж то за весілля без веселих і цікавих конкурсів? Завдяки їм гості можуть краще пізнати один одного, а наречений і наречена можуть просто відпочити.

конкурси на весіллі

Конкури - це обов'язкова умова будь-якого весілля. Головною вимогою конкурсів є веселощі та гарний настрій. У конкурсах не повинно приймати участь багато людей, бо він стане менш цікавим та веселим. Гості - це головні персонажі будь-якого весілля, тому Ви повинні застосувати якомога цікавіші розваги, щоб виникло бажання у гостей приймати участь у цьому дійстві.

Розглянемо кілька цікавих і смішних конкурсів на весілля:

  • «Кіт» - грає музика, в коло стають всі гравці і один тримає мішок з одягом, потім гравці швидко починають передавати його один одному. Коли музика вимикається, гравець, у якого залишаються в руках мішок, одягає одну з речей на себе.
  •  «Застав увійти у ворота». Усім учасникам гостям на пояс вішається пляшка з пивом, на підлогу ставиться м'яч, гравець повинен розхитати пляшки і заштовхати м'яча у ворота.
  • «Знайди на мені». У конкурсі має брати участь кілька пар, одному зав'язують очі, на іншого чіпляють защіпки. Виграє той, хто швидше всі їх знайде.
  • «Поцілунок». Беруть участь закохані пари, хлопці повинні цілувати дівчат але так, щоб не повторюватися з місцем поцілунку.
  • «М'яч бажань». Два учасники беруть кулі і б’ють їх головою, чия кулька далі пролетить, той і виграє.
  • «Яйце». Одне яйце отримує друг нареченого, друге подруга нареченої. Дружка повинна пропустити яйце через штани дружка, а дружок через плаття дружки.
  • «Опудало». Учасники цієї гри повинні загорнути один одного в туалетний папір, хто швидше використає рулон паперу, той і виграє.
  • «Лусни кулю». У даній грі створюється дві команди, до кожного гравця прикріпляють кульки, гравці повинні луснути всі кулі гравців протилежної команди.
  • «Зірка з неба». На стелю зали вішається зірка, наречений за допомогою друзів повинен її дістати і подарувати нареченій.

Як відомо, що весілля не відзначають, а грають, тому весілля без конкурсів - це не весілля. Для веселощів оберіть кілька   вподобаних Вами конкурсів і включіть їх в свою програму розваг.

Конкурсами будуть захоплені всі гості, незалежно від покоління. Попросіть ведучого зробити розважальну програму різноманітнішою. 

На нашому сайті, в розділі «Ведучий на весілля» Ви зможете підібрати відповідного, ознайомитись з його портфоліо, переглянути відео та фото зі свят, які він проводив.

13 Березня 2017

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!