Як створити хештег на весілля: приклади та поради

Соціальні мережі - вже частина нашого життя. Хтось з їхньою допомогою приватне робить публічним, хтось вважає за краще бути мовчазним глядачем і лише зрідка ставить лайки, хтось все ж стримується і не користується ними зовсім. Якщо ви і ваша половинка не маєте нічого проти демонстрації особистого життя в мережі, ця стаття для вас! Адже весілля - дійсно гідний привід наповнити стрічку гарними фотографіями і відео, а сторіс - дивовижними моментами свята! Раніше ми вже ділилися ідеями фото для Інстаграма нареченої, а сьогодні пропонуємо поговорити про те, як не розгубити всі весільні пости (і ваші, і ваших гостей) в соціальній мережі! Йтиметься про те, як створити хештег на весілля, зокрема - хештеги для Інстаграма! Розберемося з усім по черзі і поділимося з Вами прикладами класних тегів, а також порадами щодо їхнього створення!

весільний хештег

Ідеї ​​для весілля: навіщо вам потрібні оригінальні хештеги в Інстаграм

Хештеги в Інстаграм, як і в будь-якій іншій соціальній мережі - це зручний і ефективний інструмент, який дозволяє вам ділити інформацію, яку ви викладаєте в мережі, за темами, а вашим друзям і підписникам - комплексно її знаходити. Адже диво полягає в тому, що натиснувши на той чи інший хештег, ми отримуємо список постів на конкретну тему, подію і т.п.

Весільні хештеги - справа делікатна. Використовуючи найпопулярніші хештеги, ви ризикуєте втратити свою публікацію в потоці постів для тих, хто її цілеспрямовано шукає. Оригінальні ж весільні хештеги дозволяють кожному гостю, другу, підписнику швидко побачити всі пости, присвячені саме вашому важливому і яскравому дню!

Як створити хештег на весілля ми розповімо трохи пізніше, а просто зараз наведемо приклади найпопулярніших в світі слів і фраз для постингу весільних фото.

оригінальні хештеги в Інстаграм

Найпопулярніші хештеги на весільну тематику

Найчастіше теги пишуть англійською або латиницею (це дозволяє розширити аудиторію читачів), хоча свій унікальний хештег на весілля - тільки для вашого свята, ваших друзів і рідних, ви, звичайно, можете створити будь-якою мовою.

Найпростіший спосіб знайти саме те слово або фразу, які об'єднують всі святкові публікації - скористатися спеціальною програмою, яка називається генератор хештегів. Генератор хештегів сам створює унікальний "код" для вас, на основі наданих вами даних - прізвище, дата весілля, імена і т.п. Більшість таких тегів прості і зручні для запам'ятовування, але якщо ви хочете чогось незвичайного, прикольного, класного - доведеться пофантазувати.

Та перш, ніж ми почнемо давати вам творчі поради щодо створення неповторного хештега для весілля, пропонуємо ознайомитися зі списком ефектних, милих і дійсно небанальних тегів! Ми використовували для прикладів імена Anna і Denys і прізвище "Boyko" в кожному з них, щоб Вам було зрозуміліше. Підставляйте своє прізвище і використовуйте, на здоров'я!

Найпопулярніші хештеги на весілля

#HelloBoyko

#ABoykoWedding

#BoykoAndBoyko2020

#Boyko4Ever

#DontWorryBeBoyko

#BecomingTheBoyko

#BoykoForever

#BoykoWithLove

#AlmostTheBoyko

#HappyToBeBoyko

#FromThisDayBoyko

#HappilyEverBoyko

#PerfectlyBoyko

#SoonToBeBoyko

#ForeverBoyko

#TrueLoveBoyko

#AnnaAndDenysAreOne

#AnnaandDenysGetHitched

#BoykoWedding2020

#AnnaLovesDenys

#HereComeTheBoyko

#MrandMrsBoyko

#TheBoykoSayIDo

#AnnaAndDenysGetMarried

Як створити унікальні весільні хештеги для Інстаграма: 6 порад

Якщо ви твердо вирішили самостійно створити оригінальний хештег на весілля, вам не потрібні заготовки! Процес буде нелегким, але творчим. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам реалізувати всі ваші ідеї для весілля і створити гарний і неповторний весільний хештег!

унікальні весільні хештеги

  • використовуйте техніку брейнштормінгу - влаштуйте невелику вечірку в затишному і сприятливому для творчості місці з найближчими друзями. Під час зустрічі постарайтеся створити якомога більше варіантів весільних хештегів: нехай вас надихають спогади, факти з життя, пригоди, подорожі, улюблені пісні або місця.

  • попросіть про допомогу в соціальних мережах - якщо не хочете ламати голову самостійно або зовсім не відчуваєте творчих сил в собі, влаштуйте на своїй сторінці в Фейсбук або Інстаграм конкурс на кращий хештег для весілля. Будьте впевнені, варіант обов'язково знайдеться. А ви вже заохотьте кращого вигадника якимось приємним призом!

  • не вигадуйте занадто довгий тег - так, звичайно, він буде записаний на спеціальній таблиці "Oh Snap!" або "Share ...", але це не правильний хід. Тег усі мають запам'ятати з першого погляду, щоб в емоційний момент будь-який гість міг запостити фото правильно!

  • використовуйте стилістичні прийоми - якщо ваш хештег на весілля буде складатися з декількох слів, постарайтеся підібрати їх так, щоб вони були співзвучними. Експерти радять використовувати прийом алітерації (повторення одних і тих же приголосних, для створення ритму і красивого звучання). Наприклад: #НАвроцькіНАзавжди.

  • уникайте слів, які пишуться занадто складно - якщо у вас складне в написанні спільне прізвище, використовуйте краще для тега імена. Також варто бути обережнішими з іноземними словами: не всі запрошені однаково добре дружать з англійською або французькою, тому будьте готові до помилок правопису.

  • розкажіть про хештеги для Інстаграма заздалегідь - хочете, щоб гості дійсно запам'ятали ваш тег і використовували його - напишіть його в запрошеннях на весілля, вкажіть на весільному сайті і своїх сторінках в соціальних мережах.

Тепер ви цілком готові створити хештег або надихнутися прикладами, щоб перефразувати один з існуючих! Бажаємо Вам знайти потрібне слово або фразу: щасливого свята і гарних постів в соціальних мережах!

Кількість переглядів: 636
Дата редагування: 2019-08-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Весілля в смарагдовому кольорі і модний відтінок Forest Biome

Тестовий текстовий текст

Весільні сукні для повних: вибираємо правильну модель

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь