Цікаві ідеї для весілля

Наречений та наречена самостійно, або ж спільно з організатором весілля, намагаються придумати цікаві та оригінальні ідеї. Щоб здивувати гостей, ми зібрали найбільш оригінальні та захоплюючі способи.

Для кожної молодої пари, в момент організації весілля, важливо, щоб саме їхнє свято пройшло на вищому рівні і стало найкращим. Вони намагаються організувати все за власним оригінальним сценарієм та просто здивувати всіх гостей красою, вишуканістю та смаком.

оригінальні ідеї для весілля

Переважно - це весілля в правильно витриманих тонах. Наприклад, організуйте церемонію в улюблених відтінках, це неодмінно прикрасить і виділить Ваше весілля.

Також, наприклад, для гостей можна оформити зону відпочинку. Це для тих, хто втомився і бажає трохи посидіти в спокої та відпочити від  метушні, повірте, гості будуть Вам дуже вдячні. Також можна зробити для гостей посадкові картки, визначивши місце кожного гостя. Тільки обов'язково продумайте все ретельно, зробивши так, щоб запрошені могли між собою спілкуватися, а не сидіти мовчки. Весільну прогулянку можна організувати не тільки для молодят, але й для гостей, так всім буде веселіше. Наприклад, можна замовити прогулянку на яхті. Обов'язково підготуйте фуршетний стіл з легкими закусками, гості від цього будуть в захваті, бо після прогулянки дехто з гостей зголодніє. Запрошення, посадкові картки і будь-які презенти для гостей оформіть в єдиному дизайні - це буде виглядати дуже ефектно. Якщо на Вашому весіллі будуть дітки, то запросіть аніматорів і няню, таким чином вони не будуть заважати дорослим, а дорослі їм. Ще для діток можна виділити окремий столик з частуванням, де буде більше солоденького, а не закусок.

В залі, де проводяться урочистості, можна розмістити книгу, в якій Ваші гості будуть залишати побажання на спільне життя. До Вашого весільного танцю можна додати більше яскравості і незвичних моментів, від чого гості будуть тільки в захваті. Можна прикрасити зал певним освітленням, а коли на вулиці стемніє, Ваш ресторан буде наповнений чимось загадковим та незвичайним.

цікаві ідеїНасправді, ідей для весілля величезна кількість, просто Вам необхідно визначитися. Скласти план необхідно заздалегідь, щоб встигнути все оформити та замовити. І тоді ви і ваші гості будете задоволені та вражені. 

 

На нашому сайті, в розділі «Ведучій на весілля» Ви можете підібрати собі гарного ведучого, ознайомитись з його портфоліо, подивитись відео та фото зі свят, які він вів.

13 Березня 2017

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!