Вхід Реєстрація

Як вибрати весільний костюм

Недорогий, але бездоганно пошитий костюм допоможе нареченому виглядати на мільйон доларів. А от костюм, що не сидить по фігурі, нехай він хоч мільйон коштує, не буде мати ніякого вигляду.

Давайте будемо чесними: весілля - це казка для дівчинки (і не важливо, скільки їй років - 18 чи 38), починаючи з визначення дати весілля і закінчуючи вибором місця проведення медового місяця. А що ж з цієї казки залишається нашим нареченим? Насправді, не так вже й багато, поки справа не стосується вибору весільного костюма! На щастя, ми знаємо, як це зробити правильно.


Вибір весільного костюма: що потрібно знати

Що ж стосується фасону костюма, то тут все досить просто. Високим нареченим личать практично всі фасони, можна сміливо експериментувати з кольором і стилем. Нареченим із зайвою вагою варто звернути увагу на костюми в тонку вертикальну смужку і з вільним кроєм, який допоможе приховати недоліки фігури. Нареченим невисокого зросту можна також підібрати костюм у вертикальну смужку, яка візуально витягне образ у довжину, а ось двобортних жакетів краще уникати - вони роблять фігуру квадратною, а підвернуті штани крадуть сантиметри зросту. Кращим рішення буде класичний костюм з піджаком на двох ґудзиках.

Але, єдине, про що дійсно не варто забувати, це те, що костюм - це просто костюм. Він не важливіший за особистість і повинен лише підкреслювати стиль та індивідуальність нареченого. Бажаємо вам вдалого вибору костюму!

Кількість переглядів: 2727
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь