Вхід Реєстрація

Зачіски з діадемою: королівський образ нареченої

Діадема - величний і гарний аксесуар, який увінчує розкішний образ красуні-нареченої. Дивно, але факт: спочатку вона була винятково чоловічою прикрасою. Її покладали на голови жерців, імператорів і царів. Сьогодні весільна діадема - не обов'язково предмет розкоші, але вишукана прикраса, яка дозволяє кожній дівчині відчути себе принцесою! Ми розповімо найцікавіше про витончений аксесуар і покажемо, які сучасні зачіски з діадемою підійдуть для весілля!

Діадема: з історії прикраси

Діадема (з грец. "пов'язка", "обв'язувати") за часів імператорів і царів була символом влади і представляла собою ні що інше, як білу пов'язку з тканини. Зазвичай її прикрашали красивою золотою вишивкою чи дорогоцінними каменями. Таку пов'язку володарі носили на лобі.

У царів діадема служила символом вищої влади, як зараз в монархіях цю функцію виконує корона. Також діадемою називали аксесуар, який носили правителі Азії, жерці Риму, вищі єврейські духовні особи.

Сучасна діадема - це просто вишукана прикраса. Однак, якщо погортати сторінки світової історії, ви неодмінно побачите в ній сакральний сенс. Адже прикраса нагадує шлюбний вінець - давній елемент весільної традиції, що прийшов в християнство в 4 столітті і символізує перемогу християнина над пристрастями. Плели шлюбний вінець з гілок винограду, помаранчі (гібрида мандарина і помело) і т.п. Потім стали з'являтися дерев'яні, залізні вінці, а також зроблені з дорогоцінних металів. Поступово їхня форма набула вигляду класичної корони, а діадема стала жіночою прикрасою, яку одягали дами вищих станів, вирушаючи на урочисті заходи.

зачіска на весілля з діадемою

Зачіски з діадемою: кращі ідеї для наречених

Образи з шпильками, зачіски з фатою, квітами і квітковими вінками і, звичайно, з тіарою - до яких тільки аксесуарів не звертаються наречені, щоб зробити свій образ вишуканим, незвичайним, урочистим. У цій статті ми говоримо про зачіски з діадемою, тож скоріш перейдімо до ідей!

Діадема - універсальний аксесуар для наречених з будь-якою довжиною волосся. Кріпитися прикраса може різними способами - залежно від виду: як звичайний обідок, за допомогою гребеня, який є частиною аксесуара, і за допомогою зав'язок.

Весільні зачіски з діадемою спереду

Традиційний спосіб носити діадему - надягати її на голову спереду. В такому випадку прикраса красиво прилягає до голови, іноді трохи підноситься над нею і залишається помітною. Для весільної зачіски можна використовувати аксесуари з дорогоцінних каменів, а можна - біжутерію. Головне, щоб прикраса виглядала доречно і лаконічно, не здавалася громіздкою і підходила за кольором металу до інших прикрас в образі нареченої.

зачіски з діадемою

Діадема нареченої: оригінальна посадка ззаду або збоку

Зачіски з діадемою - це не завжди стандартний варіант розміщення, як у королев і принцес. Сучасно і вишукано виглядає варіант розміщення аксесуара збоку або ззаду. Прикраси, що розміщуються позаду, відмінно поєднуються з зачіскою в грецькому стилі, а також образами, в яких волосся навмисно зібране недбало. Розмістивши діадему збоку, можна зробити розкішними підкручені локони, а також стильно прикрасити зачіску-пучок.

весільні зачіски з діадемою

Фероньерка на весілля

Вид діадеми, яка спускається на чоло, можна віднести до такого виду жіночих прикрас, як фероньерка. Цей виріб у вигляді обідка або ланцюжка кріпиться на голові, але обов'язково проходить в області чола. Такий аксесуар прекрасно застосовується до образу з розпущеним волоссям: наречена може взагалі не споруджувати нічого особливого на голові, оскільки фероньерка гідно прикрасить волосся і зробить образ яскравим і святковим!

діадема нареченої

Весільні зачіски з довгою діадемою

Зачіску нареченої з хвостом чи модним плетінням прикрасить в’юнка діадема, яку ще називають довгою. Її особливість в тому, що вона не просто кріпиться на голові і проходить навколо неї, але і вплітається в зачіску. Особливо гарний цей варіант для дівчат з довгим волоссям. Часто така прикраса виконана у вигляді гілок з квітами.

зачіска з діадемою на весілля

Весільні зачіски з фатою і діадемою

Тим нареченим, які хочуть поєднати традиційну фату і розкішну діадему в одному образі, переживати нема про що. Прикраса прекрасно поєднується з фатою, використовується для її кріплення або просто - в якості додаткового акценту. Чудово виглядає аксесуар в поєднанні з фатою-мантильєю і фатою, що закриває обличчя. Якщо ви хочете оригінально закріпити фату, придумавши унікальний образ, також використовуйте цю гарну прикрасу.

зачіска з діадемою і фатою

Зачіска нареченої - це чудовий спосіб підкреслити красу і проявити індивідуальність. Не обмежуйте себе в деталях і сміливо використовуйте весільну діадему в сучасному образі!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 3026
Дата редагування: 2019-07-01

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь